Toggle navigation
HOME
TEAMS
DISTRICTS/REGIONS
RESULTS
RANKINGS
FHSAA All-Florida
FHSAA 4A
FHSAA 3A
FHSAA 2A
FHSAA 1A
FHSAA Independent
FHSAA Wheelchair
FHSAA Ambulatory
Conferences/County
2023 Archives
2022 Archives
2021 Archives
2020 Archives
2019 Archives
FHSAA STATE SERIES
2024 State Series
2023 State Series
2022 State Series
2021 State Series
2019 State Series
MEET RESULTS
FHSAA All-Florida Rankings
FHSAA 4A Rankings
FHSAA 3A Rankings
FHSAA 2A Rankings
FHSAA 1A Rankings
FHSAA Independent
FHSAA Wheelchair
FHSAA Ambulatory
Conferences/County
2024 FHSAA STATE SERIES
2023 FHSAA STATE SERIES
2022 FHSAA STATE SERIES
2021 FHSAA STATE SERIES
2019 FHSAA STATE SERIES
FHSAA 2A Region 2 Official Rankings
FHSAA 2A Region 2 Sanctioned **SUBJECT TO CHANGE** (2024)
FHSAA 2A Region 2 Official Rankings (2024)
FHSAA 2A Region 2 Official Rankings (2023)
FHSAA 2A Region 2 Qualifiers (2023)
FHSAA 2A Region 2 Official Rankings (2022)
FHSAA 2A Region 2 Qualifiers (2022)
FHSAA 2A Region 2 Official Rankings (2021)
FHSAA 2A Region 2 Qualifiers (2021)
FHSAA 2A Region 2 Official Rankings (2020)
FHSAA 2A Region 2 Official Rankings (2019)
FHSAA 2A Region 2 Qualifiers (2019)
DISPLAYING
Top 5
Top 10
Top 20
Top 25
Top 30
Top 50
Top 100
Top 200
Top 500
All Events
100 Meters
200 Meters
400 Meters
800 Meters
1600 Meters
3200 Meters
100 Hurdles
110 Hurdles
300 Hurdles
400 Hurdles
4 x 100 Relay
4 x 400 Relay
4 x 800 Relay
High Jump
Pole Vault
Long Jump
Triple Jump
Shot Put
Discus
Javelin
All Years
SR
JR
SO
FR
8
7
6
Men & Women
Men
Women
FILTER BY TEAM(S)
Astronaut
Atlantic (PO)
Bishop Moore
Central (Brooksville)
Cocoa
Cocoa Beach
Crescent City
Crooms
Crystal River
Dunnellon
Eastside
Edgewood
Eustis
Hernando
Hudson
Interlachen
Lake Highland Prep
Lake Weir
Lincoln Park
Montverde Academy
Mount Dora
Nature Coast
Newberry
North Marion
Palatka
Palm Bay
South Sumter
Space Coast
Titusville
Trinity Prep
Umatilla
Villages
Weeki Wachee
West Shore
Williston
Windermere Prep
FILTER BY ATHLETE(S)
Abdul, Hakim (M) - Palm Bay
Abreu, Rommy (M) - Central (Brooksville)
Adams, Elijah (M) - South Sumter
Adams, Mason (M) - Space Coast
adams, tivon (M) - Palatka
Adar-Smith, Jacob (M) - Windermere Prep
Addison, Xayvier (M) - Palatka
Adkins, Lomario (M) - Eustis
Adkins, Richard (M) - Lake Highland Prep
Adornetto, Antonio (M) - Bishop Moore
Agbo, McFelix (M) - Villages
Aguayo, Yaheilis (F) - Lake Weir
Ahjanae, Bernard (F) - Mount Dora
Aiken, Donovan (M) - Edgewood
Akabane, Isabela Yumi (F) - Windermere Prep
Alanis, Felipe (M) - South Sumter
Albee, Robert (M) - Weeki Wachee
Albert, Amari (M) - Titusville
albury, lorne (M) - Atlantic (PO)
Alexander, Gabe (M) - Lake Highland Prep
Aliotta, Alyssa (F) - Nature Coast
Allard, Myles (M) - Bishop Moore
Allarding, James (M) - Edgewood
Allen, Dashawn (M) - Nature Coast
Allen, Jisir (M) - Weeki Wachee
Allen, Josiah (M) - Titusville
Allen, Kylon (M) - Eastside
Allender, Micah (M) - Crescent City
Allgood, Kaden (M) - Eustis
Allwood, Elena (F) - Windermere Prep
Allwood, Lorenzo (M) - Windermere Prep
Almanza, Eddie (M) - Williston
Alston, Mekhyra (F) - Palatka
Altamuro, Nicolette (F) - Cocoa Beach
Altomare, Jackson (M) - Trinity Prep
Alvarado, Marisol (F) - Crescent City
Alvarez, Carlos (M) - Eastside
Alvarez, Katherine (F) - Trinity Prep
Alvarez, Matthew (M) - West Shore
Alverio, Jaiden (M) - Lake Weir
Alvord, Taylor (F) - Dunnellon
Amateco, Yahir (M) - South Sumter
Amato, Auden (M) - Edgewood
Amir, Etemadi (M) - Eastside
Amoah-Mensah, Afrifa (M) - Mount Dora
Amsbury, Savannah (F) - Crystal River
Anderson, Desmond (M) - Crescent City
Anderson, Jaxson (M) - Bishop Moore
Anderson, Peyton (M) - Cocoa Beach
Andrews, Skyla (F) - Palatka
Anteliz, Genesis (F) - Space Coast
Aoun, Jude (M) - Mount Dora
Apelado, Javen (M) - Bishop Moore
Arbelaez, Cameryn (M) - Hudson
Archer, Lauren (F) - Umatilla
Ard, Paul (M) - Villages
Arellano , Neomi (F) - South Sumter
Argoncillo, Ethan (M) - Nature Coast
Arnold, Cian (M) - Weeki Wachee
Arvelo, Desiree (F) - Palm Bay
Ascencio-Rojo, Jose (M) - Villages
Ashley, Jaiden (M) - Palatka
Asinga, Issamade (M) - Montverde Academy
Asteasuainzarra, Abby (F) - Nature Coast
Astrom, Ingrid (F) - Eastside
Atwaters, D'ahjia (F) - Palatka
Aubin, Kathline (F) - Palm Bay
Austin, Asa (M) - Crystal River
Austin, Maximus (M) - Astronaut
Auter, Ava (F) - West Shore
Avelar, Lucas (M) - Astronaut
Aviando, Sariah (M) - North Marion
Aviles, Brianna (F) - Nature Coast
Avilla, Autumn (F) - Lincoln Park
Ayala, Joby (F) - Mount Dora
Ayliffe, Arianna (F) - Space Coast
Ayliffe, Derion (M) - Space Coast
Baca Aguilar, Jessica (F) - Villages
Bacon, Kimaree (F) - Lake Highland Prep
Bailey, Anayah (F) - Nature Coast
Bailey, Jervarion (M) - Titusville
Baines, Sophie (F) - North Marion
Baird, Olivia (F) - Hudson
Balaguer, Jauquin (M) - Bishop Moore
Balderas-Ogando, Elian (M) - Mount Dora
Balls , Jackson (M) - Montverde Academy
Banks, Dontavis (M) - Eastside
Barber, Brenden (M) - North Marion
Barboza, Lili (F) - Hudson
Barchelard, Gabin (M) - Hernando
Barela, Jessa (F) - Lincoln Park
Barker, Melini (F) - Crooms
Barnes, D'Montay (M) - Palatka
Barnes, I'Yana (F) - Cocoa
Barnes, Jonathan (M) - Space Coast
Barrett, Brayden (M) - Nature Coast
Barrett, Taylor (F) - Cocoa Beach
Basden, Cameron (M) - Windermere Prep
Basinger, Lilyana (F) - Windermere Prep
Bass, Logan (M) - Cocoa
Battle, Zaekwone (M) - Nature Coast
Beachem, Chev'on (M) - Astronaut
Beasha, Emanne (F) - Cocoa Beach
Beauchamp, Nevaeh (F) - Crystal River
Beck, Torin (M) - Edgewood
Bedard, Aeyden (M) - Eustis
Belcher, Mary (F) - Villages
Bell, Alex (M) - Crescent City
Bell, Allison (F) - Villages
Bell, Tiana (F) - Palatka
Bellamy, De'Mari (M) - Palatka
Bellamy, Deshawn (M) - Villages
Bellamy, Xena (F) - Crystal River
Bello, David (M) - Newberry
Beltre, Erilynn (F) - Lake Weir
Benjamin, Joshua (M) - Eastside
Benn, Mekhi (M) - Umatilla
Bennett, Ian (M) - Titusville
Bennington, Noah (M) - Nature Coast
Benton, Carter (M) - Williston
Beraquit, Ethan (M) - Central (Brooksville)
Berk, Brennan (M) - Cocoa Beach
BERMUDEZ, JUAN DIEGO (M) - Crooms
Bernard, Abbey (F) - West Shore
Berry, Darien (M) - Lincoln Park
Berry, Ra'Nia (F) - Eastside
Bess, Earl (M) - Williston
Bethel, Imani (F) - Eastside
Bethl, Demarre (M) - Titusville
Betz, Claire (F) - Lincoln Park
Beverly, Jacob (M) - Palatka
Bieger, Michael (M) - Lincoln Park
Biegmann, Simon (M) - Astronaut
Bielefeld, Katy (F) - Astronaut
Biggs, Brennan (M) - Edgewood
Bird, Nevaeh (F) - Newberry
Bisaillon, Chloe (F) - Weeki Wachee
Bisiriyu, Olamide (M) - Mount Dora
Blackburn, Benjamin (M) - Edgewood
Blackburn, Isabella (F) - Edgewood
Blackman, Jahlon (M) - Central (Brooksville)
Bland, Kayla (F) - Crystal River
Blevins, Corbin (M) - Weeki Wachee
Bode, Oliver (M) - Cocoa Beach
Bodnar, Mia (F) - Trinity Prep
Boggs, Bailey (F) - Astronaut
Bohannon, Kenya (F) - Atlantic (PO)
Bohannon, Sanaya (F) - Atlantic (PO)
Bohn, Jacob (M) - Nature Coast
bolden, dauari (M) - Atlantic (PO)
Bolding, Liam (M) - Edgewood
Bolstein, Delaney (F) - Lake Highland Prep
Bolton, A'Lasia (F) - Dunnellon
Bonnewitz, Paloma (F) - Bishop Moore
Bonta, Koen (M) - Titusville
Bookhart, Jamarion (M) - Titusville
Booth, Faith (F) - Mount Dora
Booth, Nye (M) - Astronaut
Bounds, Matthew (M) - Newberry
Bouse, Madison (F) - Crystal River
Boyd, Grant (M) - Edgewood
Boyle, Justin (M) - Weeki Wachee
Bracey, Jeremiah (M) - North Marion
Bradley, Daniel (M) - Windermere Prep
Bradshaw, Calaeb (M) - Dunnellon
Brady, Grace (F) - Trinity Prep
Braggs, Cj (M) - Cocoa
Branch, Paul (M) - Crystal River
Brannon, Kingston (M) - Newberry
Brauman, Jon (M) - Palatka
Bresler, Aryana (F) - Crystal River
Brewer, Teague (M) - Bishop Moore
Bridges, Chase (M) - Villages
Brigham, Titus (M) - Eustis
Brinson, Dominic (M) - Palatka
Brito, Kelly (F) - Villages
Britt, Luna (F) - Umatilla
Brittain, Kaydence (F) - Hudson
Britton, Kyla (F) - Mount Dora
Brizendine, Preston (M) - Cocoa Beach
Broaden, Christina (F) - Lake Highland Prep
Brogan, Lillian (F) - South Sumter
Brogan, Savannah (F) - South Sumter
Brookes, Megan (F) - Lincoln Park
Brooks, Aidan (M) - Bishop Moore
Brooks, Diamond (F) - Eastside
Brooks, Kyle (M) - Palm Bay
Brown, Amarian (M) - Eustis
Brown, Avery (F) - Cocoa Beach
Brown, Ben (M) - Astronaut
Brown, Caden (M) - Space Coast
Brown, Dallas (M) - Palatka
Brown, Haven (F) - Lincoln Park
Brown, Isaac (M) - Mount Dora
Brown, Ivana (F) - Mount Dora
Brown, Jaden (M) - Cocoa
Brown, Jeremiah (M) - Central (Brooksville)
Brown, Jewel (F) - North Marion
Brown, Jordan (M) - Palatka
Brown, Josh (M) - Cocoa
Brown, Joy (F) - North Marion
Brown, Julius (M) - Space Coast
Brown, Kayleigh (F) - Space Coast
Brown, Mitchell (M) - North Marion
Brown, Quentin (M) - Edgewood
Brown, Sheldon (M) - Palatka
Bruehl, Lillie (F) - Mount Dora
Bruns, Reilly (M) - Hernando
Brunson, Jalisa (F) - Nature Coast
Brunson, Maleak (M) - Palatka
Brutus, Herly (M) - Umatilla
Brutus, Herva (F) - Umatilla
Bryan, Deisha (F) - Palm Bay
Bryant, Diamond (F) - Cocoa
Bryant, Ja'Aliyah (F) - Eastside
Bryant, Mario (M) - Palatka
Bryant, Serenity (F) - Williston
Bucher, Jayden (M) - Dunnellon
Bucklew, Nolan (M) - Mount Dora
Budill, Nate (M) - Villages
Burgos, Addison (F) - Trinity Prep
Burke, Chris (M) - Newberry
Burnett, Daniel (M) - Mount Dora
Burns, Mia (F) - Dunnellon
Burt, Christian (M) - Space Coast
Burton, Nate (M) - Villages
Burton, Tanekkia (F) - Central (Brooksville)
Bush, Ty'ran (M) - Palatka
Bustillo, Anais (F) - Edgewood
Butler, Aaron (M) - Palatka
Butler, Benjamin (M) - Newberry
Butler, Cheyanne (F) - Mount Dora
Butler, Mason (M) - Trinity Prep
Butler, Rorie (F) - Crescent City
Butler, Trey (M) - Trinity Prep
Byron, Abisola (F) - Villages
Byron, Llia (F) - Villages
Caballero , Alejandro (M) - Montverde Academy
Cabezudo, Adrian (M) - Weeki Wachee
Cabrera, Xavier (M) - Edgewood
Cabrera, Yankiel (M) - Hernando
Calcano, Willy (M) - Bishop Moore
Caldwell, Serenity (F) - South Sumter
Calhoun, Kyone (M) - Cocoa
Campbell, Elysha (M) - Palatka
Campbell, Jacob (M) - South Sumter
Campbell, Jahara (F) - Interlachen
Campbell, Jayce (M) - Newberry
Campbell, Robert (M) - North Marion
Campbell, Trinitey (F) - Umatilla
Campos, Kaily (F) - Hudson
Canicatti, Carson (M) - Cocoa Beach
Canine, Meryl (F) - Lake Highland Prep
Cannon, Cooper (M) - Villages
Cannon, Melonna (F) - Astronaut
Cantero, Ellijah (M) - Bishop Moore
Cantrell, Audrey (F) - Eastside
Caple, Derrick (M) - Edgewood
Captain, Jim (M) - Titusville
Captain, Joe (M) - Titusville
Cardoza, Immanuel (M) - Nature Coast
Cardwell, Colton (M) - Montverde Academy
Carr, Madison (F) - Astronaut
Carr, Shawn (M) - Villages
Carroll, Kasey (M) - Cocoa
Cartagena, Martin (M) - Crescent City
Carter , James (M) - Dunnellon
Carter, Brooke-Lynn (F) - Eustis
Carter, Eleecia (F) - Lake Highland Prep
Carter, Skyler (F) - Eustis
Carthers, Deniah (F) - Umatilla
Casanova, Isaiah (M) - Weeki Wachee
Cassells , Ilyssa (F) - Dunnellon
Castillo, Isabella (F) - Nature Coast
Castillo, Oscar (M) - Palm Bay
Castor, Tarik (M) - Palatka
Castro, Jorge (M) - Bishop Moore
Catledge, Jeremiah (M) - Cocoa Beach
Cawley, Adrian (M) - Eustis
Cerrato, Callie (F) - Astronaut
Cerveny, Asher (M) - Cocoa Beach
Cerveny, Isaac (M) - Cocoa Beach
Cespedes, Aydan (M) - Nature Coast
Chacko, Daniel (M) - Trinity Prep
Chagani, Arhaan (M) - Lincoln Park
Chaisson, Jaidynn (F) - Dunnellon
Chambliss, Janiyah (F) - Eustis
Champagne, Jackson (M) - Astronaut
Chaney, Darika (F) - Lincoln Park
Chaney, Garionna (F) - Lincoln Park
Chapa, Karen (F) - Weeki Wachee
Chapman, Christopher (M) - Dunnellon
Chappell, Mary (F) - Hernando
Charles, Marcus (M) - Dunnellon
Charlson, Zipporrah (F) - Nature Coast
Chase, Faith (F) - Astronaut
Cheng, Caleb (M) - Windermere Prep
Cheung, Kaeden (M) - Edgewood
Chinnasamy, Akhil (M) - Edgewood
Chityal, Anisha (F) - West Shore
Cho-Sam, Ayden (M) - Mount Dora
Cho-Sam, Zackary (M) - Mount Dora
Chong, Lucy (F) - Trinity Prep
Choudry, Misha (F) - Trinity Prep
Choung, Max (M) - Lake Highland Prep
Christia, Rashard (M) - Williston
Christian, Alexander (M) - Titusville
Christie, Greyson (M) - Edgewood
Cintron, Jean (M) - Weeki Wachee
Clark, Antoine (M) - Eastside
Clark, Julian (M) - Lake Highland Prep
Clark, Julissia (F) - Palm Bay
Clark, Nevaeh (F) - Weeki Wachee
Clark, Ny'Aijah (F) - Lincoln Park
Clark, Rusten (M) - Space Coast
Clarke, Aiden (M) - Astronaut
Clarke, Allister (M) - Villages
Clarke, Thatcher (M) - Villages
Clemons, Paris (F) - Crescent City
Cleveland, Arianna (F) - Newberry
Clifton, Caden (M) - Trinity Prep
Clouthier, Benjamin (M) - Mount Dora
Cochran, Keylana (F) - Mount Dora
Coe, Kyler (M) - Cocoa Beach
Cohen, Sofia (F) - Lake Highland Prep
Colbert, Trenten (M) - South Sumter
Coleman, Anthony (M) - Titusville
Colindres, Anthony (M) - Williston
Collins, Dacorian (M) - Umatilla
Collins, Jayden (M) - West Shore
Collins, Nicholas (M) - Lake Highland Prep
Colon, Jada (F) - Lake Weir
Colson, Michael (M) - Palatka
Compton, Christian (M) - North Marion
Conley, Jamarquis (M) - Umatilla
Conley, James (M) - Hudson
Conlon, Theodore (M) - Windermere Prep
Consuelos, Floresita (F) - Crescent City
Contres, Kanye (M) - Williston
Cook, Kellan (M) - Edgewood
Cooke, Ryan (M) - Astronaut
Cooper, Isyss (F) - South Sumter
Cooper, Jacob (M) - Lake Weir
Cooper, Naima (F) - South Sumter
Corbin, Jawarren (M) - South Sumter
Cordero-Santana, Aidan (F) - Crystal River
Coris, McKenna (F) - Edgewood
Corley, Nathan (M) - Edgewood
Correa-Molina, Omar (M) - Astronaut
Cortes , Eduardo (M) - Villages
Cortez, Freddy (M) - Crescent City
Coto, Estevan (M) - Lincoln Park
Council, Janee (F) - Dunnellon
Courtney, Reese (F) - West Shore
Cox, Aaliyah (F) - Weeki Wachee
cox, aleya (F) - Atlantic (PO)
Cox, Anna (F) - Mount Dora
Cox, Morgan (F) - Trinity Prep
Craft, Aaliyah (F) - Eustis
Craft, Andrea (M) - Eustis
Crain, Jazzlynn (F) - Hudson
Crandall, Baileigh (F) - Nature Coast
Cree, Claire (F) - Villages
Crews, Kaylee (F) - Newberry
Croeze, Ava (F) - Mount Dora
Cromer, Christian (M) - Nature Coast
Cruz, Anthony (M) - Hudson
Cruz, Avrianna (F) - Weeki Wachee
Cruz, Emmanuel (M) - Hudson
Cruz, Jamily (F) - South Sumter
Cruz, Jesus (M) - Crescent City
Csobi, Spencer (M) - Atlantic (PO)
Cue, Charnelle (F) - Palatka
Cue, Kayla (F) - Palatka
Cunane, Addison (F) - Nature Coast
Cunningham , Xander (M) - Montverde Academy
Curry, Tamaull (M) - Titusville
Curtis, Jamya (F) - Eastside
Custodia, Olivia (F) - Edgewood
Cutkelvin, Audrina (F) - Astronaut
Cutkelvin, Marlon (M) - Astronaut
Dabbs, Aiden (M) - West Shore
Daly, Lindsey (F) - Edgewood
Dandridge, Jonathan (M) - Titusville
Daniel, Sydney (F) - Lincoln Park
Daniel, Tyler (F) - Lincoln Park
Daniels, Clara (F) - Weeki Wachee
Daniels, Samiyah (F) - Eastside
Daut, Calum (M) - West Shore
Davey, Olivia (F) - Trinity Prep
DAVIDOWITZ, ALEXANDER (M) - Crooms
Davies, Kaylee (F) - South Sumter
Davies, Kierstyn (F) - South Sumter
Davila, David (M) - Trinity Prep
Davis, Akil (M) - Eastside
Davis, Cordae (M) - Palatka
Davis, Dametria (F) - Newberry
Davis, Hannah (F) - Mount Dora
Davis, Jordan (M) - Bishop Moore
Davis, Mecha (M) - Newberry
Davis, Miericle (F) - Central (Brooksville)
Davis, Noah (M) - Weeki Wachee
Davis, Sadie (F) - Mount Dora
Davis, Shaniya (F) - Eustis
Dawes, Jeremiah (M) - Eustis
Dawkins, Emmanuel (M) - Lake Weir
Day, Damien (M) - Atlantic (PO)
Day, William (M) - Cocoa Beach
Deadwyler, Mark (M) - Cocoa Beach
Dean, Ah'Tilah (F) - Palatka
Dean, Fletcher (M) - Trinity Prep
Deery, Katherine (F) - Lake Highland Prep
Dehuff, Riley (M) - Edgewood
DeJesus, Cassie (F) - Hudson
Delaporte, Daniel (M) - Astronaut
delian , jayden (M) - Atlantic (PO)
DeMartino-Redinger, Leanna (F) - Mount Dora
Denmark, Jayda (F) - Space Coast
Deranleau, Alexandra (F) - Titusville
Derkiss, Hunter (M) - Hudson
Dhaiti, David (M) - Eustis
Diao, Joey (M) - Windermere Prep
Dias, Alden (M) - West Shore
Dias, Skye (F) - Eustis
Diaz, Dillon (M) - Edgewood
Diaz, Gabe (M) - Bishop Moore
Diaz, Genesis (F) - Lincoln Park
Diaz, Hector (M) - Titusville
Diaz, Jaiden (M) - Hudson
Diaz, Julian (M) - Cocoa
Diaz, Keana (F) - Umatilla
DiBenedetto, Noah (M) - Palm Bay
Dickinson, Ellise (F) - Montverde Academy
DiMaggio, Gianna (F) - Villages
Dinh, Esther (F) - Lake Weir
Diniz, Julia (F) - Hudson
Discus, Shirley (F) - Newberry
Dix, Jemall (M) - Eastside
dixon, Aidan (M) - Atlantic (PO)
Dobbs, Caleb (M) - Cocoa
Dobbs, Violet (F) - Titusville
Docurro, Jenelle (F) - Edgewood
Doggett, Brandon (M) - Windermere Prep
Doherty, Theodore (M) - Hudson
Dollar, Lance (M) - Palatka
Donnarummo, Paul (M) - Palm Bay
Dorcely, Tessie (F) - Bishop Moore
Dorsey, Jamare (M) - South Sumter
Doty, Jaxon (M) - Hudson
Douglas, Cameron (M) - Titusville
Douglas, Fabian (M) - Eastside
Douglas, Hannah (F) - Mount Dora
Douglas, Julissa (F) - Titusville
Dowdell, Jonas (M) - Edgewood
Drawdy, Morgan (F) - Lincoln Park
Drawdy, Mya (F) - Lincoln Park
Dubois, Camden (M) - Nature Coast
Duffy, Kylie (F) - Lincoln Park
Duffy, Shane (M) - Lincoln Park
Duhon, Jackson (M) - Weeki Wachee
Duncan, D'Asia (F) - Montverde Academy
Duncan, Danahue (M) - Lake Weir
Duncan, Megan (F) - Titusville
Duncan, Menea (F) - Eustis
Dunn, Kaylee (F) - Bishop Moore
Durias, Cori (F) - Mount Dora
Duval , nicholas (M) - Atlantic (PO)
Eadens , Adam (M) - Titusville
Easley, Catherine (F) - Villages
Eastman, Bryan (M) - Newberry
Edgecombe, Jaden (M) - Cocoa
Edgecombe, Jayla (F) - Cocoa
Edney, Jonathan (M) - Nature Coast
Edwards, Igy (F) - Crystal River
Edwards, Ivan (M) - Central (Brooksville)
Edwards, Samiya (F) - Palatka
Egerton, Kayla (F) - Lake Highland Prep
Eguigure, Asly (F) - Hudson
Einspahr, Bailee (F) - Crystal River
El-Helw, Zakaria (M) - Windermere Prep
Elam, Vanessa (F) - Nature Coast
Elliott, Desiray (F) - Interlachen
Ellison, Carmen (F) - Eustis
Elstad, Natalee (F) - Villages
Elston, Seth (M) - Edgewood
Engel, Bryce (M) - Eustis
Engel, Joshua (M) - Lincoln Park
Engels, Beatriz (F) - Eastside
England, Leanne (F) - Edgewood
Escobar, Kevin (M) - North Marion
Esemuede, Osaikhu (M) - Edgewood
Espinosa, Jeremy (M) - Space Coast
Estevez, Christopher (M) - West Shore
Estevez, William (M) - West Shore
Evans, Lawrence (M) - Palatka
Evans, Malik (M) - Cocoa
Evans, Nyasia (F) - Dunnellon
Evans, Reneice (F) - Dunnellon
Everett, Jordan (M) - South Sumter
Falls, Elliana (F) - West Shore
Falls, Isaiah (M) - West Shore
Falth, Ingrid (F) - Hudson
Fanelli, Robert (M) - Newberry
Farahani, Auva (F) - Trinity Prep
Faris, Brandon (M) - Astronaut
Farr, Garrett (M) - South Sumter
Farrish, Layla (F) - Villages
Fasen, Luke (M) - Bishop Moore
Faulkingham, Evan (M) - Nature Coast
Fee, Nicholas (M) - Cocoa Beach
Felder, Trisstan (M) - Titusville
Feliciano, Josh (M) - Hudson
Fender, Javian (M) - Central (Brooksville)
Fenderson, Jacques (M) - Palatka
Fennell, John (M) - Eustis
Fernandez, Aisha (F) - Nature Coast
Fernandez, Gianna (F) - Edgewood
Fernandez, Melina (F) - Edgewood
Ferrugia-Hughes, Jayzic (M) - Weeki Wachee
Ficket, Russell (M) - Mount Dora
Fields, Jahzara (F) - Palatka
Fields, Tony (M) - Palatka
Figueredo, Mia (F) - Dunnellon
Filetti, Brooke (F) - Eustis
Finkley, Eian (M) - South Sumter
Fish, Raegan (F) - Cocoa Beach
Fish, Reed (F) - Cocoa Beach
Fisher-Brown, Cyle (M) - Lake Weir
Flanagan, Kayla (F) - Lake Highland Prep
Fleming, Kayden (F) - Mount Dora
Fletcher, Andre (M) - Palm Bay
Flores, Sila (F) - Newberry
Flores-Dominquez, Jhonerin (M) - Dunnellon
Florexil, Marc (M) - Mount Dora
Flower, Nathan (M) - Eustis
Fluud, Rain (F) - Astronaut
Fogah, Kymani (M) - Eustis
Forbes, Alexandra (F) - Weeki Wachee
Ford, Al'lyssa (F) - Palatka
Ford, Alleah (F) - Palatka
Ford, Emma (F) - Interlachen
Forsell, Chris (M) - Hudson
Fortenberry, Addison (F) - Mount Dora
Foster, Cherish (F) - Umatilla
Foster, Christopher (M) - North Marion
Foster, Kendra (F) - Dunnellon
Fouche, Julianna (F) - Windermere Prep
Fountain, Jhane (F) - Palatka
Fourari, Mina (F) - Mount Dora
Francis, Gregorio (M) - Lake Highland Prep
FRANCIS, JAYLA (F) - Crooms
Franklin, Cody (M) - Palm Bay
Franklin, Joe (M) - Hudson
Frazier, Cameron (M) - Space Coast
Frazier, Matthew (M) - Weeki Wachee
Frazier, Noah (M) - Weeki Wachee
Fredenburg, Madden (M) - Cocoa Beach
Friedel, Brissa (F) - Astronaut
Fugate, Ally (F) - Villages
Fugate, Taylor (F) - Villages
Fuller, Javar (M) - Crescent City
Fuller, Luke (M) - Crystal River
furlonge, delvin (M) - Atlantic (PO)
Furman, Alissa (F) - Umatilla
Furton-Sparks, Kira (F) - Cocoa Beach
Fussell, Avery (F) - Lake Highland Prep
Gabat, Carson (M) - Villages
Gaines, Tymir (M) - Eustis
Gallimore, Neyvoni (F) - Crooms
Galt, John (M) - Lake Highland Prep
Galvis , Samuel (M) - Titusville
Garcia Laboy, Genesis (F) - Dunnellon
Garcia, Isaiah (M) - Hernando
Garcia, Jean (M) - Weeki Wachee
Garcia, Recardo (M) - Villages
Gardner, Waylon (M) - Titusville
Garrett, Marques (M) - Space Coast
Gatlin, Zaniiya (F) - South Sumter
Gavin, Bryson (M) - Space Coast
Gay, Malik (M) - Palm Bay
Gaynor, Timothy (M) - Central (Brooksville)
Gellner, Madison (F) - Bishop Moore
General, Asaph (M) - North Marion
Georgiev, Alex (M) - Montverde Academy
Gepega, Josh (M) - Villages
Geraghty, David (M) - Lincoln Park
Geraghty, Isabelle (F) - Weeki Wachee
Gerard, Madison (F) - Trinity Prep
Gerena, Hakim (M) - Eastside
Germain, Aiden (M) - Edgewood
Gibbons, Alana (F) - Astronaut
Gibbs, Jadon (M) - Umatilla
Gibson, Doby (M) - South Sumter
Gilbertson, Wenn (M) - Cocoa Beach
Gilio, Dominic (M) - Hudson
Gillon, Robert (M) - Palatka
Girard, Brady (M) - Bishop Moore
Giuliani, Devon (M) - West Shore
Givens, Stanford (M) - Palatka
Gividen, Veronique (F) - Edgewood
Gividen, Wiktoria (F) - Edgewood
Glas, Gabe (M) - Cocoa Beach
Glasgow, Coraline (F) - Cocoa Beach
Glasgow, Liam (M) - Cocoa Beach
Gleason, Joshua (M) - South Sumter
Gleason, William (M) - Astronaut
Gledden, Whitney (F) - Lake Weir
Globig, Jaceson (M) - Villages
Globig, Jacquelyn (F) - Villages
Glover, Deontae (M) - Cocoa
Godzinski, Jaydin (M) - Space Coast
Goggins, Elise (F) - Cocoa Beach
Golden, Molly (F) - Dunnellon
Goller, Lillian (F) - Villages
GOLUBA, SHAYLA (F) - Crooms
Gomez, Carolina (F) - Newberry
Gomez, Justin (M) - Mount Dora
Gonzales, Marelin (F) - Williston
Gonzalez, Adam (M) - Crescent City
Goodwin, Samantha (F) - Space Coast
Goodyear, Rylee (F) - Bishop Moore
Gordon, Gabrielle (F) - Montverde Academy
Graciona, Ilyana (F) - Newberry
Grady, Darrien (M) - Palm Bay
Graham, Carmelo (M) - Titusville
Graham, Marques (M) - Crooms
Graham, Marquesha (F) - Crooms
Grant, Dylann (M) - Lincoln Park
Graves, Travon (M) - Cocoa
Graves-Blanks, Kai (M) - Montverde Academy
Gray, Troy (M) - Villages
Green , Kamaree (F) - Umatilla
Green, Anterrius (M) - Cocoa
Green, Anthony (M) - Central (Brooksville)
Green, Demarco (M) - Astronaut
Green, Kyomi (F) - Crescent City
Green, Riley (M) - Titusville
Green, Trace (M) - Williston
Greene, Jabari (M) - Titusville
Greene, Jayvian (M) - Montverde Academy
Grennell, Dylan (M) - Umatilla
Griffin, Marcus (M) - Titusville
Griffin, Millesha (F) - Interlachen
Griffiths, Liam (M) - Bishop Moore
Grimison, Jack (M) - West Shore
Griner, Clinton (M) - North Marion
Grissom, Kaipre (F) - Hudson
Guarnizo, Gabriel (M) - Lincoln Park
Gudiseva, Ashwin (M) - Edgewood
Guerrero, Camila (F) - Bishop Moore
Guessford, Paislee (F) - Interlachen
Guilfuchi, Kaily (F) - Weeki Wachee
Guiliano, Jillian (F) - Weeki Wachee
Guittierez, Miguel (M) - Williston
Gummer, Trenton (M) - Lake Highland Prep
Gundrum, Dan (M) - Bishop Moore
Gunn, Alyssa (F) - Edgewood
Gurerro, Christian (M) - Astronaut
Guthrie, Sydney (F) - Mount Dora
Gutierrez, Monica (F) - Hernando
Guzman, Carlos (M) - Windermere Prep
Guzman, Margarita (F) - Windermere Prep
Haas, Braden (M) - Windermere Prep
Haddadin, Sofia (F) - Trinity Prep
Hadsell, Trinity (M) - Hudson
Hage, Elle (F) - Bishop Moore
Hage, Eve (F) - Bishop Moore
Hage, Lily (F) - Bishop Moore
Hagen, Sammy (M) - Hudson
Hagen, Shane (M) - Hudson
Hagin, Cloie (F) - Hudson
Haines, Maximillian (M) - Astronaut
Hall, Mariah (F) - Lake Weir
Hall, Xy (M) - Hudson
Hamilton, Brooke (F) - Astronaut
Hamilton, Deon'dre (M) - Villages
Hamilton, Sebastian (M) - Edgewood
Hamlin, Logan (M) - Mount Dora
Hammer, Zachary (M) - Titusville
Hammonds, Alyria (F) - Newberry
Hanks, Haiden (M) - Space Coast
Hanna, Sophia (F) - Lake Highland Prep
Hansen, Audrey (F) - South Sumter
Hantzis, Christos (M) - Nature Coast
Hao, Yijia (M) - Windermere Prep
Hardy, Jontreaz (M) - Hudson
Harley, Joshua (M) - Eustis
Harp, Shovonne (F) - Cocoa
Harrell, Saniig (F) - Titusville
Harris, Isis (F) - Palm Bay
Harris, Jaden (M) - Crooms
Harris, Kamal (M) - Lake Highland Prep
Harris, Sakhia (F) - Cocoa
Hart, Alanei (F) - Crystal River
Hartney, Tyler (M) - Mount Dora
Harvey, Mia (F) - Trinity Prep
Harvin, Jasir (M) - Nature Coast
Haskins, Danielle (F) - Hudson
Haskins, Denay (F) - Hudson
Hassan, Kahther (M) - Mount Dora
Hatcher, Emma (F) - Dunnellon
Hatchette, Mabon (M) - Trinity Prep
Hatchette, Myanna (F) - Trinity Prep
Hatter, Trey (M) - West Shore
Hawk, Braden (M) - North Marion
Hawkins, Cedrick (M) - Cocoa
Hawley, James (M) - Trinity Prep
Hayes, Autumn (F) - Cocoa Beach
Hayles, Sutania (F) - Lake Weir
Haynes, Luke (M) - Crooms
Hazard, Ryelynn (F) - Nature Coast
Heath, Arkese (M) - North Marion
Heaton, Christian (M) - Umatilla
Heaven, Jael (F) - Mount Dora
Hecker-Phelps, Gracelyn (F) - Umatilla
Hedge, Rithwik (M) - Eastside
Heinlen, Aden (M) - Umatilla
Hemphill, Connor (M) - Mount Dora
Henderson, Emani (F) - Weeki Wachee
Henderson, Mckenzie (F) - Cocoa
Henderson, Tomas (M) - Cocoa Beach
Hendricks, Brendan (M) - Mount Dora
Hennebery, Jillian (F) - Trinity Prep
Hennenberg, Kjell (M) - Weeki Wachee
Hennis, Keenan (M) - Titusville
Henry , Christhopher (M) - Dunnellon
Henry , Janiya (F) - Atlantic (PO)
Hensley, Grier (F) - Cocoa Beach
Hernandez, Joel (M) - Villages
Herrera, Ana (F) - Trinity Prep
Herrera, Diego (M) - Bishop Moore
Herrera, Pricila (F) - Crescent City
Hersh, Abigail (F) - Villages
Hessler, Arianna (F) - Weeki Wachee
Hester, Clifton (M) - Cocoa
Hicks, Jaleah (F) - Titusville
Higgins, Dequan (M) - Astronaut
Hill, Ah'Sharia (F) - Atlantic (PO)
Hill, Aundrea (F) - Palatka
Hill, Daemon (M) - South Sumter
Hill, Di'mond (F) - Lincoln Park
Hill, Jaquez (M) - Eastside
Hill, John (M) - Nature Coast
Hill, Kaden (M) - Palatka
Hill, Noah (M) - Weeki Wachee
Hill, Ryan (M) - North Marion
Hill, Victoria (F) - Trinity Prep
Hill, Willie (M) - Eastside
Hilson, Javion (M) - Cocoa
Hinckley, Garrett (M) - Dunnellon
Ho, Allan (M) - Nature Coast
Hobbs, Jolee (F) - Hudson
Hodge, Adaejah (F) - Montverde Academy
Hodge-Mauldin, Bakari (M) - Weeki Wachee
Hodges, Danny (M) - Hudson
Holden, Patrick (M) - Windermere Prep
Holland, Derick (M) - Palatka
Holloman, Sydney (F) - Space Coast
Holmes, Alfred (M) - Weeki Wachee
Holmes, Nakyia (F) - Weeki Wachee
Holmes, Xavier (M) - Cocoa
Holston Dunn, Elijah (M) - Crystal River
Homich, Ainsley (F) - Mount Dora
Hood, Elijah (M) - Eustis
Hooks, Adrianna (F) - Eustis
Hooper, Avery (F) - Eustis
Hopkins, Hailey (F) - Lincoln Park
Horan, Chris (M) - Nature Coast
Houltin, Foster (M) - Bishop Moore
House, Eric (M) - Nature Coast
Howard, Alaunna (F) - Eastside
Howard, Waleshia (F) - North Marion
Howarter, Ada (F) - Edgewood
Hsieh, Evelyn (F) - West Shore
Hubler, Taralynn (F) - Mount Dora
Hudson, Aliyah (F) - Williston
Huebner, Evan (M) - Crystal River
Hufault, Aiden (M) - Dunnellon
Huff, Isaiah (M) - Eustis
Hughes, Daniel (M) - Williston
Hulgin, Brooke (F) - Central (Brooksville)
Hulse, Emerson (F) - Eustis
Hume, Alexis (F) - Villages
Hume, Madison (F) - Villages
Hunt, Jamia (F) - Newberry
Hunter, Delvonta (M) - Astronaut
Hunter, Eli (M) - Newberry
Husebye, Jessica (F) - Mount Dora
Huskin, Jaszmyn (F) - Lincoln Park
Hytovick, Carlee (F) - Dunnellon
Ian, Bateman (M) - Williston
Ibanez, Elijah (M) - Palatka
Ibrahim, Kayeii (F) - Palm Bay
Idriz, Musovic (M) - Windermere Prep
Infante, Andres (M) - Bishop Moore
Irazarry, Junior (M) - Interlachen
Irving, Micahi (M) - South Sumter
Isaac, Alvon (M) - Villages
Islam, Jackson (M) - Williston
Isom, Harmony (F) - Lake Weir
Jablonski, Evan (M) - Central (Brooksville)
Jacavage, Jennava (F) - Space Coast
Jackson, Aveion (M) - Nature Coast
Jackson, Dequan (M) - Palatka
Jackson, Ian (M) - Cocoa Beach
Jackson, Ja'mauri (M) - Lake Weir
Jackson, Jahmel (M) - North Marion
Jackson, Jahmier (M) - North Marion
Jackson, Jovan (M) - Cocoa Beach
Jackson, Keriona (F) - North Marion
Jackson, Keron (M) - North Marion
Jacobs, Jacey (F) - Edgewood
Jacobs, Lyla (F) - Edgewood
Jacobsen, Erin (F) - Interlachen
Jaksetic, Nathaniel (M) - Edgewood
James, Arynn (F) - Eastside
James, Dakeira (F) - South Sumter
James, Essence (F) - South Sumter
James, Khamari (M) - Windermere Prep
James, Lucas (M) - South Sumter
James, Nathan (M) - Trinity Prep
James, Thesani (M) - Weeki Wachee
James, Timothy (M) - Eustis
Janke, Matthew (M) - Edgewood
Jasper, Jodel (M) - Palm Bay
Jean-Louis, Arielle (F) - Lincoln Park
Jefferies, Keoryan (M) - North Marion
Jefferson, Brian (M) - Umatilla
Jenkins, Calvin (M) - Crystal River
Jenkins, Elijah (M) - Space Coast
Jenkins, Garrett (M) - Astronaut
Jenkins, Laila (F) - Edgewood
Jermano, Lis (F) - Trinity Prep
Jessen, Jadyn (F) - Trinity Prep
Jewett, Kenneth (M) - Villages
Jingozian, William (M) - North Marion
Joely, Bustos (F) - Crescent City
Johannsen-Williams, Skye (F) - Trinity Prep
Johnson , Kyle (M) - Montverde Academy
Johnson Jr., Cedric (M) - Lake Highland Prep
Johnson, A'Marie (F) - Space Coast
Johnson, Aaliyah (F) - Eastside
johnson, alvin (M) - Atlantic (PO)
Johnson, Alyssa (F) - Windermere Prep
Johnson, Ava (F) - Edgewood
Johnson, Blake (M) - West Shore
Johnson, Essence (F) - Atlantic (PO)
Johnson, Evan (M) - Dunnellon
Johnson, Gabriel (M) - West Shore
Johnson, Holden (M) - Eastside
Johnson, Jabere (M) - Eastside
Johnson, Jonathan (M) - Eustis
Johnson, Kenadee (F) - Eastside
Johnson, Larry (M) - Palm Bay
Johnson, Marko (M) - Eustis
Johnson, Maurice (M) - Eastside
Johnson, Mayumi (F) - Crystal River
Johnson, Niandrea (F) - Interlachen
Johnson, Nivea (F) - Palm Bay
Johnson, Rashad (M) - South Sumter
Johnson, Tanner (M) - Titusville
Johnson, Tatum (F) - Cocoa Beach
Johnson, Taylor (F) - Lake Highland Prep
Johnson, Zayivion (M) - Cocoa
Johnson-Turner, Dante (M) - Mount Dora
Joiner , Jonathan (M) - Cocoa
Jones, Aalaiah (F) - Atlantic (PO)
Jones, Alanti (F) - Newberry
Jones, Amiya (F) - Astronaut
Jones, Chloe (F) - Newberry
Jones, Cristin (F) - South Sumter
Jones, Evelyn (F) - Interlachen
Jones, Hannah (F) - West Shore
Jones, Isaiah (M) - Edgewood
Jones, Jacob (M) - Astronaut
Jones, Johnnie (M) - Cocoa Beach
Jones, Journey (F) - Lincoln Park
Jones, Riley (M) - Titusville
Jones, Samantha (F) - Eastside
Jones, Trevarious (M) - Eastside
Jones, Tyearius (M) - Eastside
Jones, Zeveon (M) - Newberry
Joseph, Claushinha (F) - Villages
Joseph, Egypt (F) - Palm Bay
Joseph, Guerlyanard (F) - Lincoln Park
Joseph, Justen (M) - Space Coast
Joshua, Urasia (F) - Lake Weir
Juraszek, Josilyn (F) - Interlachen
Jurgensen, Bjorn (M) - Bishop Moore
Jusme, William (M) - Bishop Moore
Justice, Celeste (F) - Hernando
Kadur, Ty (M) - South Sumter
Kaercher, Kadi (F) - Newberry
Kahn, Carly (F) - Lake Highland Prep
Kalarovich, Travis (M) - Edgewood
Kalarovich, William (M) - Edgewood
Kang, Salome (F) - Lake Highland Prep
Kang, Taeyoung (M) - Windermere Prep
Kannenberg, Kaine (M) - Titusville
Karen , Adam (M) - Montverde Academy
Karl, Aiden (M) - Cocoa Beach
Kearse, Collen (M) - Dunnellon
Keeling, Trey (M) - Hudson
Kees, Katie (F) - Space Coast
Keirstead-Ross, Kamryn (F) - Astronaut
Kelchner, Declan (M) - Space Coast
Kelchner, Reagan (F) - Space Coast
Kelley, Trenten (M) - Titusville
Kelly, Aidan (M) - Cocoa Beach
Kelly, Gianni (F) - Eustis
Kelly, Shawn (M) - Palm Bay
Kemp, Jaylen (M) - Eustis
Kennedy, Qzorian (M) - Villages
Kennedy, Sienna (F) - Villages
Kennedy, Tristan (M) - Lake Weir
Kentile-Farmer, Maggie (F) - Titusville
Kervin, Samantha (F) - West Shore
Key, Tayshanna (F) - Palatka
Khanthongnak, Sasivarun (F) - Astronaut
Khols, Guy (M) - Montverde Academy
Kidd, Damarion (M) - Space Coast
Kiger, Garret (M) - Edgewood
killingsworth, john (M) - Atlantic (PO)
Kim, Seonghoon (M) - Montverde Academy
King, Aamiyah (F) - Eastside
King, Ariah (F) - Atlantic (PO)
King, Connor (M) - Edgewood
King, Jalaya (F) - West Shore
King, Lily (F) - Edgewood
King, Mariah (F) - Nature Coast
Kinsey, Sawyer (M) - Astronaut
Kinsey, Shane (M) - Astronaut
Kirkland, Jayden (M) - Bishop Moore
Kirkpatrick, Sofia (F) - Astronaut
Kirst, Isabella (F) - Montverde Academy
Kissler, Isabella (F) - Montverde Academy
Kittle, Cash (M) - Cocoa Beach
Kittoe, Hayleigh (F) - Weeki Wachee
Klingenberg, Kaleb (M) - Space Coast
Klint, Seleste (F) - Nature Coast
Knight, Savannah (F) - Crystal River
Knight, Scott (M) - Crystal River
Koester, Mariah (F) - Mount Dora
Komara, Lane (M) - Crystal River
Kong, Greig (M) - Central (Brooksville)
Koos, Wade (M) - Crystal River
Kortman, Olivia (F) - Trinity Prep
Kowalewski, Brielle (F) - Trinity Prep
Kraft, Eve (F) - Edgewood
Krahling, Dean (M) - Trinity Prep
Krebs, Kyle (M) - Mount Dora
Kresslein, Lorelei (F) - Cocoa Beach
Krienes, Cannon (M) - Hernando
Krienes, Emma (F) - Nature Coast
Kruel, Peyton (F) - Bishop Moore
kuznof, preston (M) - Atlantic (PO)
kwaku, kwasie (M) - Atlantic (PO)
Laboy, Lianna (F) - Williston
Lahr, Mariah (F) - Nature Coast
Lambert, AJ (M) - Williston
Lambert-Watkins, Sean (M) - Mount Dora
LaMorte, Carly (F) - Bishop Moore
Lamothe, Ryllie (F) - Astronaut
Lampson, Donovan (M) - Weeki Wachee
Lance, Jada (F) - Hernando
Landrum, Blake (M) - Palm Bay
Lane, Christopher (M) - Edgewood
Lane, Jacey (F) - Lincoln Park
Lane, Justin (M) - Lincoln Park
Lape, Cheryl (F) - Villages
Lapointe, Jayde (F) - Lincoln Park
LaRiviere, Brady (M) - Weeki Wachee
Larks, Briana (F) - Newberry
Larson, Neeah (F) - Astronaut
Laskey, James (M) - South Sumter
Latimer, Kamari (F) - Hernando
Laughlin, Marley (F) - Edgewood
Laurent, Adson (M) - Palm Bay
Laurent, Samuel (M) - Palm Bay
Laurore, Max (M) - Montverde Academy
Lawson, Jacob (M) - Weeki Wachee
Lawson, Praise (F) - Nature Coast
Lay, Remi (F) - Hernando
Leach, Dakota (M) - Interlachen
Leber, Andrew (M) - Cocoa
Lebron, Angelina (F) - Mount Dora
Lebron, Karanis (F) - Lake Weir
Ledezma, Jayden (M) - Hudson
Lefsky, Austin (M) - Mount Dora
Lehtinen, Emiko (F) - Crystal River
Lenau , Taylor (F) - Space Coast
Lermot, Bradley (M) - Lincoln Park
Letmon, Stella (F) - Titusville
Lett, Narselles (M) - Hudson
Lewandowski, Francis (M) - West Shore
Lewis, Gabriel (M) - Mount Dora
Lewis, Jayley (F) - South Sumter
Lewis, Rikeyah (F) - Lincoln Park
Lewis, Summer (F) - South Sumter
Lewis, Tamiyah (F) - Palatka
Li, Chelsea (F) - Windermere Prep
Li, Daniel (M) - West Shore
Libema, Jaydon (M) - Lake Highland Prep
Libema, Jeremyah (M) - Lake Highland Prep
Lightener, Emma (F) - Williston
Lincoln, Trevellis (M) - Astronaut
Lindo, Eric (M) - Eustis
Lindsey, Caleb (M) - Titusville
Link, Camryn (F) - Interlachen
Linton, Hanna (F) - Villages
Little, Deasia (F) - North Marion
Liu, Joy (F) - Villages
Lively, Hailey (F) - Umatilla
Livingston, Arielle (F) - Eastside
Livingston, Jada (F) - Atlantic (PO)
Lobsinger, Gabriella (F) - Eustis
Loeser, Garrett (M) - Umatilla
lofton, savannah (F) - Atlantic (PO)
Loiseau, Karl (M) - Trinity Prep
Lopez, Bryan (M) - Crescent City
Lopez, Keryelit (F) - Titusville
lopez, Sophia (F) - Crescent City
Lorentz, Tristan (M) - Mount Dora
Lorenze, Emilee (F) - Villages
Lorey, Samantha (F) - Bishop Moore
Lou, Sammy (M) - Trinity Prep
Lowery, Darion (M) - Hudson
Lozano, Sophia (F) - Bishop Moore
Luke, Kendall (Caroline) (F) - Weeki Wachee
Luke, Logan (M) - Eustis
Lundy, Quiana (F) - Lincoln Park
Luo, Luisa (F) - Windermere Prep
Lynch, Brooke (F) - Hudson
Lynch, Calvin (M) - Hudson
Lynch, Makayla (F) - Edgewood
Lynn, Ariel (F) - South Sumter
Macau, Reese (F) - Trinity Prep
Mack, David (M) - Palatka
Mack, Deandre (M) - Astronaut
Mack, Denay (F) - Eastside
Mack, Kriston (M) - Palatka
Mackey, Jack (M) - Lake Highland Prep
Madalina, Gabby (F) - Bishop Moore
Madden, Kolbe (F) - Lake Highland Prep
Maddikonda, Ashvika (F) - West Shore
Maguire, William (M) - Williston
Maher, Leah (F) - Hudson
Major, Freddy (M) - Crescent City
Makki, Sam (M) - Trinity Prep
Malabuyo, Ella (F) - Trinity Prep
Maldonado, Lijer (M) - Eustis
Maldonado, Luna (F) - Eustis
Male, Jake (M) - Trinity Prep
MALEKJAHANI, ARYA (M) - Crooms
Malki, Christian (M) - Cocoa Beach
Malki, Jack (M) - Cocoa Beach
Mallory, Killian (M) - Edgewood
Mallory, Scarlett (F) - Edgewood
Mandahl, Jake (M) - South Sumter
Mandato, Dante (M) - Edgewood
Mangozho, Kenneth (M) - Nature Coast
Maniar, Ajay (M) - Trinity Prep
Manning, Lars (M) - Cocoa Beach
Manning, Mallory (F) - Edgewood
Mansilla, Jack (M) - Windermere Prep
March, Mylah (F) - Palm Bay
Marcuccio, Eryk (M) - Weeki Wachee
Mardis, John (M) - Eustis
Marin, Michael (M) - Lake Highland Prep
Marino, Justine (F) - Edgewood
Marino, Michael (M) - Williston
Marino, Natalie (F) - Weeki Wachee
Marquez, Gabriela (F) - Crescent City
Marquez, Jordan (M) - Astronaut
Martin, Cassidy (F) - Weeki Wachee
Martin, Jerrilynn (F) - Newberry
Martin, Kennith (M) - Eastside
Martin, Kristian (M) - Eastside
Martin, Lamarion (M) - Titusville
Martinez, Eduardo (M) - Crescent City
Martinez, Giovaniel (M) - Weeki Wachee
Martinez, Jonathan (M) - Nature Coast
Massey, Mi'Khia (F) - Eustis
Masson, Kylie (F) - Cocoa Beach
Masters, Mark (M) - Cocoa Beach
Matias, Jeremiah (M) - West Shore
Matthews, Tatianna (F) - Dunnellon
Maxwell, Amarayan (M) - Palatka
Maxwell, Ashten (M) - Astronaut
Maxwell, Cedric (M) - Lake Weir
May, Ryan (M) - Dunnellon
Maynard, Briana (F) - Space Coast
Mazo-Echeverri, Manuela (F) - Lake Weir
McCarthy, Mazen (M) - Crystal River
McCaskill, Naiara (F) - Interlachen
McCaskill, Rihanna (F) - Palatka
McCaslin, Ian (M) - Titusville
McCaul, Paige (F) - Bishop Moore
mcclelland, Rhe'yanna (F) - Palatka
McCollam, Noah (M) - Astronaut
McCormick, Jaxon (M) - Windermere Prep
McCoy, Cayden (M) - Mount Dora
McCoy, Zaniah (F) - Eustis
McCullough, Seth (M) - Astronaut
Mcdaniel, Gus (M) - Eastside
McDonald, Denzel (M) - South Sumter
McDonald, Graci (F) - Interlachen
McDonald, Jace (M) - Williston
McDonald, Jordon (M) - North Marion
McDonel, Christopher (M) - Space Coast
McElwee, Christian (M) - Bishop Moore
McFarlane, Anthony (M) - Hudson
McGhee, Elijah (M) - Mount Dora
Mcginnis, Kehlil (M) - Palatka
McGinnis, Keilan (M) - Palatka
McKee, Madison (M) - Mount Dora
McKee, Riley (F) - West Shore
Mckenzie, Zayden (M) - Nature Coast
McKinnon, Tyson (M) - Interlachen
McKown, Aiden (M) - Villages
Mcleod, Taylin (F) - Williston
McMillen, Lyla (F) - Montverde Academy
McNealy, Jasuna (F) - Lake Weir
Meffe, Kai (M) - Lake Highland Prep
Mehmood, Shaheer (M) - Windermere Prep
Melchiorre, Michaela (F) - Umatilla
Mendez, Carlos (M) - Nature Coast
Mercer, Bailie (F) - Interlachen
Merriweather, Zhion (M) - Nature Coast
Micallef, Bella (F) - Hudson
Mick, Savannah (F) - Cocoa Beach
Mickeletti, Braxton (M) - Williston
Middleton, Wade (M) - South Sumter
Mika, Emma (F) - West Shore
Mika, Joshua (M) - West Shore
Milan, Isaiah (M) - Nature Coast
Miles, Clisby (M) - Eastside
Miliotes, Anna (F) - Trinity Prep
Miller, Bobby (M) - Bishop Moore
Miller, Jacob (M) - Space Coast
Miller, Jarrod (M) - Eastside
Miller, Lila (F) - South Sumter
Miller, London (M) - Palatka
Miller, Parker (Sam) (M) - Trinity Prep
Miller, Zoe (F) - Nature Coast
Mills, Chelsea (F) - Eastside
Milne, Grayson (M) - Windermere Prep
Mindt, Collin (M) - Central (Brooksville)
Miranda, Abraham (M) - Umatilla
Miranda, Kingston (M) - Windermere Prep
Miranda, Nermar (F) - Williston
Mirpuri, Khushi (F) - Windermere Prep
Mirtil, Cinthia (F) - Palm Bay
Mitchell, Brandon (M) - Atlantic (PO)
Mitchell, Patrick (M) - Eastside
Mitchum, June (F) - Interlachen
Mobley, Jayden (M) - Palm Bay
moddy , colby (M) - Atlantic (PO)
Moffett, Erynn (F) - West Shore
Mola, Kolbe (M) - Bishop Moore
Mommaerts, Andruw (M) - Villages
Mommaerts, Caleb (M) - Villages
Monday, Jadrien (M) - Williston
Monroe, Gaberiella (F) - Williston
Monseliu, Charlotte (F) - Cocoa Beach
Monseliu, Kate (F) - Cocoa Beach
Montas, Hillary (F) - Lake Highland Prep
Montero, Yarimar (F) - Crescent City
Montgomery, Mariah (F) - Astronaut
Montgomery, Trent (M) - Nature Coast
Moore, Elijah (M) - Titusville
Moore, Jhyrin (M) - Titusville
Moore, Nyeem (M) - Crescent City
Moore, Tytiana (F) - Dunnellon
Mora, Anay (F) - Dunnellon
Morales, Michael (M) - Nature Coast
Moreno, Jesus (M) - Dunnellon
Morgan, Ryder (M) - Williston
Morgan, Shabrydis (F) - South Sumter
Morin, Jacob (M) - Umatilla
Morris, Amir (M) - Eastside
Morris, Ella (F) - Mount Dora
Morris, Lexi (F) - Astronaut
Morris, Macy (F) - Eastside
Morrow, Aiden (M) - Williston
Mortimer, Cara (F) - Trinity Prep
Morton, Trenton (M) - Crystal River
Morton, Tyler (M) - Crystal River
Moss, Will (M) - Montverde Academy
Mozell, Jeremiah (M) - North Marion
Mujica, Yandel (M) - Williston
Mullen, John (M) - West Shore
Mullin, William (M) - Central (Brooksville)
Mullins, George (M) - South Sumter
Munoz, Sofia (F) - Edgewood
Munroe, Nolan (M) - Bishop Moore
Murillo, Chris (M) - Williston
Murphy, Aaron (M) - West Shore
Murphy, Kayli (F) - Villages
Murphy, Noah (M) - Williston
Murphy, Trevor (M) - Williston
Murray, Adiana (F) - Dunnellon
Murray, Rahmoy (M) - Hudson
Murrin, Maddox (M) - Cocoa Beach
Muthard, Aubrey (F) - Williston
Muthard, Braiden (M) - Williston
Myers, Autumn (F) - Windermere Prep
Myers, Isabelle (F) - Edgewood
Myers, Lily (F) - Edgewood
Neal, Donovan (M) - Nature Coast
NeJame, Alessandra (F) - Lake Highland Prep
NeJame, Valentina (F) - Lake Highland Prep
Nelles, Rashell (F) - Weeki Wachee
Nelli, Chris (M) - Hudson
Nelson, Brinton (M) - Mount Dora
Nelson, Kelly (M) - Villages
Nelson, Lana (F) - Villages
Nelson, Mathew (M) - Williston
Nemetz, Nathan (M) - West Shore
Nesmith, Natalie (F) - Montverde Academy
Newell, Rayni (F) - Space Coast
Newman, Natalie (F) - Lake Highland Prep
Nguyen, Amber (F) - Villages
Nguyen, Noah (M) - Central (Brooksville)
Nichols, Evan (M) - North Marion
Nichols, Jarom (M) - Mount Dora
Nicoli, Spencer (M) - Edgewood
Nicoli, Talia (F) - Edgewood
Nieves, Isabella (F) - Bishop Moore
Niwas, Mehek (F) - West Shore
Nixon, Quantia (F) - Hernando
Nolan, Connor (M) - Space Coast
Nolasco, Luciana (F) - Lincoln Park
Nolasco, Maria (F) - Lincoln Park
Nolen, Anderson (M) - Mount Dora
Norris, Colton (M) - Hudson
Norton, Lilyanna (F) - Nature Coast
Novack, Riley (M) - Montverde Academy
Nowlan, Brady (M) - Nature Coast
Nussbaum, Daniel (M) - Windermere Prep
O'Connor, Carlos (M) - Trinity Prep
O'Neil, Cadence (F) - Mount Dora
Odwyer, Declan (M) - Eastside
Official, Jaden (M) - Palm Bay
Official, Jesse (M) - Palm Bay
Offord, Tommy (M) - Palatka
Ohlinger, Addison (F) - Space Coast
Oldman, Annette (F) - Newberry
Oleyar, Cory (M) - Windermere Prep
Oliver, Kaitlin (F) - Villages
Ondo, Riley (F) - Edgewood
Oneill, Kason (M) - Nature Coast
Onofre, Camila (F) - Crescent City
Onofre, Susana (F) - Crescent City
Orellana, Kimberly (F) - Weeki Wachee
Orlando, Rocco (M) - Weeki Wachee
Orndorff, Jacob (M) - Nature Coast
Orphelia, Kiarra (F) - Montverde Academy
Ortino, Autumn (F) - Edgewood
Ortiz , Shemuel (M) - Atlantic (PO)
Ortiz, Leo (M) - Lincoln Park
Ortiz-Nunez, Amber (F) - Dunnellon
Osboune, Jordan (M) - Cocoa
Otero, Janiely (F) - South Sumter
Otero, Noryelis (F) - South Sumter
outlaw, dominic (M) - Atlantic (PO)
Overton, Travion (M) - South Sumter
Owens, Ja'Sheena (F) - Weeki Wachee
Owens, Shalena (F) - Weeki Wachee
Ozyjowski , Makayla (F) - Nature Coast
Padgett, Brandon (M) - Crescent City
Padron, Andrew (M) - Space Coast
Palmer, Javen (M) - Palatka
Palmer, Logan (M) - Dunnellon
Panchal, Aarav (M) - West Shore
Pando, Tucker (M) - Umatilla
Pandya, Ajay (M) - Lake Highland Prep
Papa, Logan (M) - Weeki Wachee
Parham, Angel (F) - Cocoa
Parham, Trinity (F) - Cocoa
Parker, Elliana (F) - West Shore
Parker, Sarah (F) - Trinity Prep
Parks, Noah (M) - Bishop Moore
Parrado, Isabella (F) - Bishop Moore
Parsons, Nicolas (M) - Newberry
parsons, nicole (F) - Atlantic (PO)
Passmore, Keneace (F) - Palatka
Passmore, Ymira (F) - Palatka
Patel, Divya (F) - Trinity Prep
Patel, Khushi (F) - Eastside
Patel, Khushi (F) - Eastside
Patel, Niya (F) - Mount Dora
Patel, Shiv (M) - Lake Highland Prep
Patel, Shrey (M) - Lake Highland Prep
Patino, Olivia (F) - Trinity Prep
Patrick, Sheldon (M) - Crescent City
Patterson, Emma Jane (F) - Bishop Moore
Patterson, Roshard (M) - North Marion
Patterson, Tara (F) - Bishop Moore
Patterson, Tyree (M) - Eustis
Pearson, Braydon (M) - Central (Brooksville)
Peck, Blake (M) - Cocoa Beach
Peeples, Cybryon (M) - Hernando
Peeples, Tamirya (F) - Crescent City
Pena, Adrian (M) - Crescent City
Penley, Noah (M) - Umatilla
Peppers , Shawntay (F) - Umatilla
Perez, Alondra (F) - Crooms
Perez, Ariana (F) - Crooms
Perez, Eliza (F) - Cocoa Beach
perez, helena (F) - Atlantic (PO)
Perez, Ian (M) - Bishop Moore
Perez, Karla (F) - Crescent City
Perez, Nathan (M) - Crescent City
PEREZ, QUINCY (M) - Crooms
Perez, Quiney (M) - Crooms
perez, Sophia (F) - Atlantic (PO)
Perez, Zuleika (F) - Hudson
Perin, Nathan (M) - Astronaut
Permaul, Russell (M) - Eustis
Perry, Branden (M) - Eastside
Perry, Joshua (M) - Lake Highland Prep
Peters, Elijah (M) - Astronaut
Petersen, Adrianna (F) - Eastside
Petersen, Kendall (F) - Eastside
Petite, Makayla (F) - Palm Bay
Petty, Jackson (M) - Eastside
Pham, Tara (F) - Villages
Phetsaya, Gardenia (F) - Crescent City
Phillips, Danielle (F) - Williston
Phillips, Jake (M) - Villages
Phillips, Ke'asia (F) - Palatka
Phillips, Luke (M) - Villages
Phillips, Sara (F) - Hernando
Philmon, Kylie (F) - Lake Highland Prep
Picciano, Anthony (M) - Montverde Academy
Pickles, Carter (M) - Windermere Prep
Pierre, Britney (F) - Dunnellon
Pini, RJ (M) - Trinity Prep
Pittman, Jeremy (M) - Palm Bay
Plaster, Kenneth (M) - Lake Weir
Platt, General (M) - Lincoln Park
Plechaty, Landon (M) - West Shore
Plummer, Keenan (M) - Atlantic (PO)
Pohlod, Isabella (F) - Trinity Prep
Polcaro , Leonard (M) - Montverde Academy
Polo, Gregory (M) - Windermere Prep
Ponce, Logan (M) - Atlantic (PO)
Poparod, Kennedy (F) - Bishop Moore
Pope, Cecelia (F) - Edgewood
Pope, Ty (M) - Edgewood
Pope, William (M) - Edgewood
Porte, Jeff (M) - Central (Brooksville)
Porter, Alex (M) - Astronaut
Porter, Molly (F) - Mount Dora
Portuguez, Anthony (M) - Bishop Moore
Posagas, Cecelia (F) - Eustis
Powell, Kiara (F) - Palm Bay
Powell, Moses (M) - Space Coast
Powers, Johnny (M) - Newberry
Pratt, Rodennique (M) - Cocoa
Preist, Jeremy (M) - Titusville
Pressley, Jalen (M) - Umatilla
Price, Lily (F) - Cocoa Beach
Pride, Jeremiah (M) - Hudson
Prior, Payden (M) - Lake Weir
Privottt, Aaron (M) - Crooms
Probola, David (M) - Villages
Probola, Katherine (F) - Villages
Provencher, Sidney (F) - Windermere Prep
Puga, Jaden (M) - Space Coast
Pulley, Brynn (F) - Hudson
Pulley, Noah (M) - Hudson
Purdy, Evelyn (F) - Umatilla
Purdy, Hayden (M) - Umatilla
Purifoy, Mar'kia (F) - Palatka
Quiett, Alex (M) - Cocoa Beach
Quinlan, Carter (M) - Space Coast
Rabess , Antwane (M) - Eustis
Radford, Shannon (F) - Bishop Moore
Raines, Jackson (M) - Cocoa Beach
Rainey, Zavian (M) - Space Coast
Rajderkar, Kartikeya (M) - Eastside
Ramberack, Natalia (F) - Palm Bay
Ramcharitar, Ivan (M) - Hudson
Ramirez, Alex (M) - Cocoa
Ramirez, Steven (M) - Central (Brooksville)
Ramos, Casey (M) - Williston
Ramsey, Jayshaun (M) - Palm Bay
Ramsey, Ryleigh (F) - Hernando
Randazzo, Jasmine (F) - Weeki Wachee
Rastatter, Selena (F) - Nature Coast
Rathburn, Wynne (M) - Titusville
Rawlings, Faith (F) - Bishop Moore
Ray, Ethan (M) - Titusville
Rayhorn, Everett (M) - Interlachen
Raymond, Amil (M) - Lake Weir
Raymond, Sabine (F) - Lake Weir
Reed, Junior (M) - Crystal River
Reed- McKillop, Jay (M) - Eustis
Reeves, Jerome (M) - Palatka
Register, Ashton (M) - Palatka
Rehm, Keaton (M) - Hudson
Reid, Daniel (M) - Space Coast
Reid, O'Mari (M) - Bishop Moore
Reid, Shamyra (F) - Dunnellon
Rennard, Bryson (M) - Mount Dora
Rennard, Noah (M) - Mount Dora
Resinos, Otmaro (M) - Villages
Ressler, Sophie (F) - Montverde Academy
Reyes, Amara (F) - Bishop Moore
Reyes, Julio (M) - Bishop Moore
Reyes, Rogelio (M) - Dunnellon
Reyes, Rylan (M) - Cocoa Beach
Reynolds, Aidan (M) - Hudson
Rhodes, Morgan (F) - Crooms
Rhome, Jamea (F) - Eustis
Rich, Christian (M) - Newberry
Richard, Alcarlos (M) - Lake Weir
Richards, Peyton (F) - Lake Highland Prep
Richardson , Ryland (M) - Dunnellon
Richardson, Camille (F) - Hernando
Richardson, Dallas (M) - North Marion
Richardson, Ella (F) - West Shore
Richardson, Freedom (F) - Central (Brooksville)
Richardson, Jayden (M) - Crystal River
Richardson, Joseph (M) - Lincoln Park
Richardson, Jude (M) - West Shore
Richardson, Rodney (M) - Palm Bay
Richenburg, Lyric (M) - Mount Dora
Ricks, Marisa (F) - Cocoa Beach
Rigual, Rylie (F) - Lincoln Park
Rios, Gabriel (M) - Nature Coast
Rivas, Brooke (F) - Cocoa Beach
Rivera Cross, Isaiah (M) - Nature Coast
Rivera, Brooks (M) - Lake Highland Prep
Rivera, Jesus (M) - Lincoln Park
Rizzuti, Adriana (F) - Cocoa Beach
Roach, Gracelyn (F) - Umatilla
Roach, Mikah (F) - Umatilla
Robb, Allison (F) - Dunnellon
Roberson, Avery (M) - Astronaut
Roberts, Chloe (F) - Space Coast
Robertson, Jayda (F) - Umatilla
Robey, Sienna (F) - Space Coast
Robinson, Aariyah (F) - Cocoa Beach
Robinson, Cajais (M) - Cocoa Beach
Robinson, Elijah (M) - Cocoa
Robinson, Grant (M) - Astronaut
Robinson, I'Nasyiaa (F) - Eastside
Robinson, Karl (M) - Crystal River
Robinson, Loreal (F) - Eustis
Robinson, Mia (F) - Hudson
Robinson, Olivia (F) - Hudson
Robinson, Tommy (M) - Palatka
Rochette , Erick (M) - Space Coast
Rodgers, Avre'yana (F) - Palatka
Rodgers, Payton (F) - South Sumter
Rodriguez , Jeralys (F) - Dunnellon
Rodriguez, Amarylis (F) - Lake Weir
Rodriguez, Carlos (M) - Nature Coast
Rodriguez, Caroline (F) - Bishop Moore
Rodriguez, Lilyana (F) - Crystal River
Rogers, Hanna (F) - Dunnellon
Rojas, Allen (M) - North Marion
Rojas, Audric (M) - Villages
Rojas-Rivera, Mathew (M) - Mount Dora
Rollerson , Caleb (M) - North Marion
Roman, Bailey (F) - Mount Dora
Rosadopadilla, Aidaliz (F) - Palm Bay
Rose, Caiden (M) - Villages
Roush, Joseph (M) - Eustis
Rowden, Ciara (F) - Weeki Wachee
Rowland, Kale (M) - Lake Weir
Rowland, Mason (M) - Hudson
Rowland, Summer (F) - Lake Weir
Royal, Jordan (M) - Titusville
royal, kentwan (M) - Atlantic (PO)
Rozynski, Kenzie (F) - Palm Bay
Rubin, Alex (F) - Trinity Prep
Ruiz, Xavier (M) - Edgewood
Runnels, Lila (F) - Williston
Russ, Bryton (M) - Villages
Russ, Cayden (M) - Villages
Russell, Zachery (M) - Atlantic (PO)
Safi, Evan (M) - Lake Highland Prep
Sage, Nathaniel (M) - Edgewood
Sainnatus, Edward (M) - Lincoln Park
Saint Gabriel, River (F) - Cocoa Beach
Saint-Jean, Gwenasley (F) - Palm Bay
Saintil, Caden (M) - Eustis
Saladin, Jaboris (M) - Umatilla
Salter, Terrah (M) - Williston
Sam, Kai (M) - Nature Coast
Samaniego, Alexander (M) - North Marion
Samayoa, Xavier (M) - Astronaut
Samuels, Chris (M) - Nature Coast
Sanchez, Ilana (F) - Bishop Moore
Sanchez, Julissa (F) - Eustis
Sanchioni, Bailee (F) - Edgewood
Sandy, Aizion (M) - Space Coast
Sansone, Gabriel (M) - Hernando
Santiago, Julia (F) - Crystal River
Santiago, Victor (M) - Space Coast
Sanz, RJ (M) - West Shore
Sarakinis, Kristian (M) - Villages
Saranita , Chloe (F) - Montverde Academy
sasser, douglas (M) - Atlantic (PO)
Saucier, Ja'Darian (M) - Villages
Sauras, Mateo (M) - Hudson
Sawatsky, Tamya (F) - Palm Bay
Scelfo, Salvatore (M) - Montverde Academy
Schaeffer, Trevor (M) - Space Coast
Scheunemann, Wyatt (M) - Umatilla
Schmidt, Danielle (F) - Space Coast
Schmidt, Michael (M) - Weeki Wachee
Schouler, Jacob (M) - Titusville
Schuh, Kira (F) - Cocoa Beach
Scott, Austin (M) - Weeki Wachee
Scott, Gabrielle (F) - Weeki Wachee
Scott, Isabella (F) - Villages
Scott, Jamyhia (F) - Mount Dora
Scrivens-Mobley, Clarence (M) - Hernando
Seferlis, Alaxandra (F) - Lake Highland Prep
Seferlis, Nicholas (M) - Lake Highland Prep
Seguin, Ashley (F) - Eustis
Sellers, Aubrey (F) - Mount Dora
Sena, Jerram (M) - Lincoln Park
Senzig, Bryce (M) - Nature Coast
Serna, Selena (F) - South Sumter
Sessions, Rashad (M) - Palatka
Sewe, Fidel (M) - Bishop Moore
Seymour, Allera (F) - Crescent City
Shaban , Cooper (M) - Montverde Academy
Shah, Anya (F) - Lake Highland Prep
Shaul, Marlee (F) - Windermere Prep
Shaw, Iyani (F) - Eustis
Shaw, Sophia (F) - Atlantic (PO)
Shawell, Logan (M) - Hudson
SHAYLA, GOLUBA (F) - Crooms
Shazel, Gregory (M) - Palatka
Sheely, Jaden (M) - Space Coast
Shepherd, Quinten (M) - Cocoa Beach
Shepherd, Zoie (F) - Cocoa Beach
Shields, Trinity (F) - Palm Bay
Shivers, Mya (F) - Interlachen
Shook, Annabelle (F) - Eustis
Shuffield, Dean (M) - Windermere Prep
Shunnarah, Margaret (F) - Cocoa Beach
Shunnarah, Melanie (F) - Cocoa Beach
Sieber, Kaiba (M) - Mount Dora
Sieber, Leonor (F) - Weeki Wachee
Sieni, Connor (M) - Weeki Wachee
Simmons, Alana (F) - Williston
Simmons, Tamia (F) - Eustis
Simmons, Tavon (M) - Cocoa
Simoni, David (M) - Bishop Moore
Simpson, Jamari (M) - Nature Coast
Simpson, Madeline (F) - Lake Highland Prep
Simpson, Saleigh (F) - Lake Highland Prep
Sims, Maraquis (M) - Cocoa
Sing, Ethan (M) - Windermere Prep
Sing, Trinity (F) - Windermere Prep
Singer, Aiden (M) - Umatilla
Singleton, Armoni (M) - Palm Bay
Singleton, Courtney (M) - North Marion
SITDYKOV, DANIEL (M) - Crooms
Skoglund, Hanna (F) - Trinity Prep
Skokowski, Keith (M) - Central (Brooksville)
Skorupski, Alexia (F) - Villages
Slagle, Ethan (M) - Dunnellon
Smith, Aiden (M) - Edgewood
Smith, Antonio (M) - Hudson
Smith, Daniel (M) - Titusville
Smith, Hayden (M) - Palm Bay
Smith, Issac (M) - North Marion
Smith, Jameer (M) - Cocoa
Smith, Lentajhae (F) - Hernando
Smith, Maya (F) - Bishop Moore
Smith, Michelle (F) - Montverde Academy
Smith, Nalani (F) - Lincoln Park
Smith, Ralphel (M) - Titusville
Smith, Saniyah (F) - Cocoa
Smith, Stephon (M) - Palm Bay
Smith, Tyesha (F) - Eastside
smith, tyler (M) - Atlantic (PO)
Smith, Woodrow (M) - Space Coast
Smith, Xianni (F) - Nature Coast
Snyder, Brooke (F) - Eustis
Soares, Hunter (M) - Mount Dora
Sodhi, Jasleen (F) - Windermere Prep
Sogren Atkinson, Nevaeh (F) - Nature Coast
Solis, Xavier (M) - Cocoa
Solomon, Domonic (M) - Eustis
Solomon, Swazi (M) - Eastside
Sookdeo, Bailey (F) - Eustis
Sorensen, Cadence (F) - Lake Highland Prep
Sosnowski, Caley (F) - Villages
Soto, Shailah (F) - Central (Brooksville)
Southard, Kylie (F) - Trinity Prep
Spears, Donovan (M) - Mount Dora
Spillman, Gabe (M) - Dunnellon
Spratt, Aaron (M) - Villages
Starkey, Addison (F) - Space Coast
Starkey, Jacob (M) - Space Coast
Starkey, Ranger (M) - Astronaut
Starkey, Sophia (F) - Space Coast
Starr, Isaak (M) - Cocoa Beach
Steketee, Brooks (M) - Trinity Prep
Stephens, Jamie (F) - Umatilla
Stevens, Neshae (F) - Titusville
Stinson, Brayden (M) - Williston
Stockstill, Justin (M) - Trinity Prep
Stone, Abby (F) - Windermere Prep
Stone, Ben (M) - Mount Dora
Stout, Katelynne (F) - Space Coast
Stradinger, Ashlynn (F) - Villages
Stresser Ribeiro, Rafael (M) - Windermere Prep
strickland, lucas (M) - Atlantic (PO)
Stricklin, Andrew (M) - Trinity Prep
Stripinis, Anya (F) - Edgewood
Strom, Kasey (F) - Crystal River
Strother, Annalyssa (F) - Hernando
Suffran, Engreed (F) - Bishop Moore
Sullivan, Isabella (F) - Villages
sullivan, kiarin (M) - Atlantic (PO)
Sullivan, Robert (M) - Villages
Sullivan, Roman (M) - Hernando
Sullivan, Russell (M) - Hudson
Summers, Kesy (M) - Dunnellon
Sumner, Sarah (F) - Astronaut
Sun, Mighty (M) - Windermere Prep
Svenson, Erik (M) - Central (Brooksville)
Sweeney, Ladanian (M) - Bishop Moore
Swinton, Cartier (M) - North Marion
Swinton, Kameron (M) - North Marion
Sy'riah, Jones (F) - Palatka
Szubinski, Hayes (M) - Lake Highland Prep
Tabury, Afari (M) - Eustis
tahaylia, Thompson (F) - Titusville
Taksey, Zane (M) - Mount Dora
Tanielian, Lilah (F) - Trinity Prep
Tapia, Jeremy (M) - Villages
Tate, Mikaela (F) - Dunnellon
Taylor, Ava (F) - Eustis
Taylor, Curtis (M) - North Marion
Taylor, Danta'jia (F) - Eustis
Taylor, Dantaveus (M) - Eustis
Taylor, Eddie (M) - Cocoa
Taylor, Haden (M) - Central (Brooksville)
Taylor-Williams, Kawmme (M) - Space Coast
Tchistiakov, Leon (M) - Cocoa Beach
Techouyres, Noah (M) - West Shore
Teeter, Nicholas (M) - Cocoa
Tekin, Koray (M) - Trinity Prep
Teneyck, Alexandria (F) - North Marion
Tenghoff, Sofia (F) - Lake Highland Prep
Terry, Tyson (M) - Lake Weir
Teufer, Haley (F) - Edgewood
Tharp, Hailey (F) - Newberry
Theiler, Jackson (M) - West Shore
Thelusma, Ronaldo (M) - Bishop Moore
Thelwell, Lauren (F) - Trinity Prep
Theriault, Mykel (M) - Weeki Wachee
Thibodeau, Hailey (F) - Space Coast
Thomas, Ella (F) - Villages
Thomas, Emma (F) - Villages
thomas, gary (M) - Atlantic (PO)
Thomas, JLen (M) - Palatka
Thomas, Jonathan (M) - Crescent City
Thomas, Lanija (F) - Cocoa
Thomas, Lennox (M) - Lincoln Park
Thomas, Miranda (F) - Williston
Thomas, Shaunteria (F) - Cocoa
Thompson, Abigail (F) - Trinity Prep
Thompson, Aspen (F) - Mount Dora
Thompson, Byron (M) - Palm Bay
Thompson, Keziah (F) - Williston
Thompson, Lawrence (M) - Hernando
Thompson, Ty (M) - Astronaut
Thrash, William (M) - Bishop Moore
Thrift, Kyle (M) - Newberry
Tilford, Caleb (M) - Astronaut
Tischler, Abigail (F) - Trinity Prep
Tomberlin, Abigail (F) - Edgewood
Tomlinson, Serena (F) - Eustis
Torres, Joshua (M) - Titusville
Tovey, Aiden (M) - Space Coast
Traktuev, Jonas (M) - Eastside
Tran, Karen (F) - Villages
Tran, Vincent (M) - Edgewood
Treder, Elly (F) - Astronaut
Trent, Trevyn (M) - Cocoa Beach
Trespalacios, Christian (M) - Edgewood
Triana, Gabriel (M) - North Marion
Trinidad, Javion (M) - South Sumter
Trobvich, Kate (F) - Lake Highland Prep
Tsouchlos, Alex (M) - Cocoa Beach
Tuller, Leeah (F) - South Sumter
Turner, Arima (F) - Montverde Academy
Turner, Tony (M) - Palatka
Tyson, Liana (F) - Cocoa
Uchegbe, Chizara (F) - Bishop Moore
Ufer, Brooke (F) - Mount Dora
Ulman, Lincoln (M) - Trinity Prep
Underwood, Cydney (F) - Edgewood
Vacarro, Alexis (F) - Bishop Moore
Vaddipart-Varna, Surya (M) - Eastside
Vaillancourt, Maylin (F) - Crescent City
Valazquez, Carlos (M) - Weeki Wachee
Valcuis, Maxwell (M) - Dunnellon
Valdez, Brandon (M) - Space Coast
Valerio Estevez, Sebastian (M) - Central (Brooksville)
Van Duyne, Callum (M) - Titusville
Van Hooijdonk, Sadie (F) - South Sumter
Vasquez, Anthony (M) - Crescent City
Vazquez, Gabriel (M) - Mount Dora
Vazquez, Noel (M) - Crescent City
Vega, Eric (M) - Eustis
Vega, Jasmine (F) - South Sumter
Vega, Maisie (F) - South Sumter
Vega, Yanessa (F) - Weeki Wachee
Vellody, Jacob (M) - Edgewood
Vences, Esequiel (M) - Crescent City
Vendrell Alvarado, Jayrhen (M) - Crooms
Venkedesh, Aniruth (M) - Windermere Prep
Venzara, Frank (M) - Cocoa Beach
Vera-Cruz, Julian (M) - Williston
Verschraegen, Trent (M) - Crystal River
Vicidomini, Joey (M) - Cocoa Beach
Vidrine, Anika (F) - Lake Highland Prep
Viers, Christopher (M) - Space Coast
Villanueva, Angie (F) - Crescent City
Vinogradov, Alek (M) - Cocoa Beach
Vinson, Myah (F) - Interlachen
Vinson, Nora (F) - Cocoa Beach
Vo, Sabrina (F) - Mount Dora
Vo, Sophia (F) - Mount Dora
Vogel, Vivian (F) - Lake Highland Prep
Voltaire, xavier (M) - Atlantic (PO)
voltaire, zachary (M) - Atlantic (PO)
Von Wernich, Guillermo (M) - Eustis
Vorhauer, Cameron (M) - Villages
Vu, Lilliana (F) - Mount Dora
Vu, Noelle (F) - Mount Dora
Vyas, Anushka (F) - Eastside
Waddy, Kadyn (M) - Nature Coast
Wade, Calor (M) - Central (Brooksville)
Waggoner, Reece (M) - Williston
Wagner, Colby (M) - Hudson
Wahrmann, Mathieu (M) - Lincoln Park
Walcott, Sydney (F) - Windermere Prep
Waldon, Kelby (M) - Eastside
Waldon, Ta Joun (M) - Eastside
Waldon, Talea (F) - Eastside
Walker, Aleena (F) - Edgewood
Walker, Devin (M) - Palatka
Walker, Emari (F) - Palatka
Walker, Mark (M) - Newberry
Walker, Omarion (M) - Williston
Wall, Tyla (F) - Titusville
Wallace, Istavan (M) - Atlantic (PO)
Wallis, Gavin (M) - Lake Highland Prep
Walsh, Conner (M) - Astronaut
Walton , Aaron (M) - Dunnellon
Walton, Elija (M) - North Marion
Wang, Youle (M) - Trinity Prep
Ward, Bethany (F) - Eustis
Ware, Mikal (M) - Titusville
Ware, Romelo (M) - Lake Highland Prep
Ware-McClendon, Camren (M) - Lake Highland Prep
Warns, Rhyse (M) - Cocoa Beach
Warren, Abigail (F) - Interlachen
Warren, Leon (M) - Hudson
Warthen, Branden (M) - South Sumter
Washington, Cameron (M) - Hudson
Washington, Jayda (F) - Umatilla
Washington, Josiah (M) - Crescent City
Washington, Noah (M) - Crescent City
Washington, Preston (M) - Crescent City
Washington, Zikeria (F) - Astronaut
Watkins, Ashlyn (F) - Bishop Moore
Watson, Alexandra (F) - Lincoln Park
Watson, Vernon (M) - Hernando
Watterson, Evah (F) - Villages
Weaver, Khiaira (F) - Lake Weir
Weaver, Ryan (M) - West Shore
Webb, Jon'nai (F) - Dunnellon
Webb, Logan (M) - Edgewood
Webber, Brianna (F) - Interlachen
Weber, Zack (M) - Villages
Wellons, Jacob (M) - Lake Highland Prep
Wells, Chrissy (F) - South Sumter
Wells, Joshua (M) - Villages
Wermuth, Beatrice (F) - Bishop Moore
Westberry, Jacob (M) - Crescent City
Westbrooke, Emilee (F) - Eustis
Weyrauch, Chase (M) - Lake Highland Prep
Wheeler, Langston (F) - South Sumter
Whetstone, Makayla (F) - Eastside
Whilby, Jaliyah (F) - Lincoln Park
White, A'Reginae (F) - Hernando
White, Aliana (F) - Nature Coast
White, Austin (M) - Eastside
White, Jisiah (M) - Bishop Moore
White, Mary (F) - Crescent City
White, Micah (F) - Eastside
White, Nathan (M) - Nature Coast
White, Sofi (F) - Eastside
Whitfield, Brandy (F) - Newberry
Whitfield, Brianna (F) - Newberry
Whitfield, Curtis (M) - Palatka
Whitt, Kylee (F) - South Sumter
Widmann, Brady (M) - Villages
Wiechens, Sharon (F) - Villages
Wiggins, Tamia (F) - Palatka
Wiggs, Camariah (F) - Palm Bay
Wigle, Kiersten (F) - Space Coast
Wilder, Jamir (M) - Eustis
Wiler, Tristin (M) - Space Coast
Williams , Destiny (F) - Palatka
WILLIAMS, AANASTASIA (F) - Crooms
Williams, Adrann (M) - Williston
Williams, Alayezia (F) - Cocoa
Williams, Alivia (F) - Montverde Academy
Williams, Amare (M) - Eustis
Williams, Angel (F) - Crystal River
Williams, Ardrianna (F) - Crescent City
Williams, Arianna (F) - Weeki Wachee
Williams, Armonie (F) - Crescent City
Williams, Arzavian (M) - Crescent City
Williams, Ben (M) - Crystal River
Williams, Dash (M) - Eustis
Williams, Demarius (M) - Trinity Prep
Williams, Devin (M) - Hernando
Williams, Dhamariah (F) - Montverde Academy
Williams, Elias (M) - Hudson
Williams, Eric (M) - Titusville
Williams, Grant (M) - Montverde Academy
Williams, Issiah (M) - Atlantic (PO)
Williams, Iyonna (F) - Palatka
Williams, Jamiyah (F) - Weeki Wachee
Williams, Jamo (M) - Eastside
Williams, Jharez (M) - Williston
Williams, Kaden (M) - Eustis
Williams, Kaliyah (F) - Weeki Wachee
Williams, Keyondre (M) - Williston
Williams, Lashawn (M) - Eustis
Williams, Perkari (M) - South Sumter
Williams, Sade (F) - Eastside
Williams, Tranard (M) - Williston
Williams, Trenton (M) - Palatka
Williams, Tyquan (M) - Eastside
Wilson, Alex (M) - Weeki Wachee
Wilson, Alina (F) - Umatilla
Wilson, Anthony (M) - Weeki Wachee
Wilson, Antoneo (M) - Eastside
Wilson, Colten (M) - Crystal River
Wilson, Jahmarie (M) - Eustis
Wilson, Jahmarie (M) - Eustis
wilson-polydor, Ra'jhayn (M) - Titusville
Winkler, Justin (M) - South Sumter
Withers, Madison (F) - Villages
Wolfe, Victoria (F) - Space Coast
Wolverton, Elizabeth (F) - Cocoa Beach
Wongwattanas, Ratana (M) - Astronaut
Woodford, Wyatt (M) - Williston
Woodrich, Sebastian (M) - Edgewood
Woods, Thea (F) - Weeki Wachee
Workman, Keandre (M) - Atlantic (PO)
Worrells, Kai (M) - Edgewood
Worsham, Kannon (F) - Atlantic (PO)
Wortman, Sophia (F) - Crescent City
Wright Jr, Kedric (M) - Palatka
Wright, Cameron (M) - Crescent City
Wright, Cedric (M) - Palatka
Wright, Jahylin (M) - Space Coast
Wright, Jaylin (F) - Palm Bay
Wright, Malachi (M) - Eustis
Wright, Vanessa (F) - West Shore
Wyman, Tommy (M) - Space Coast
Xirouchakis, Yiorgos (M) - Cocoa Beach
yan, mekhi (M) - Atlantic (PO)
Yan, Reniyah (F) - Atlantic (PO)
Yared, Lindsey (F) - Trinity Prep
Yearwood, Hunter (M) - Umatilla
Yero, McKenzie (F) - Eustis
Yoerger, Alyssa (F) - Bishop Moore
Yoerger, Ryleigh (F) - Bishop Moore
Yong, Philip (M) - Lake Highland Prep
Young, Daniel (M) - Weeki Wachee
Young, Leo (M) - Lake Weir
Young, Serena (F) - Lake Highland Prep
Young, Stanley (M) - South Sumter
Young, Tamia (F) - Palm Bay
Zagorini, Cecilia (F) - Mount Dora
Zavaleta, Erika (F) - Trinity Prep
Zock, Andrew (M) - North Marion
Zonicle, Joeseph (M) - Crescent City
Zuniga-Lopez, Alexis (M) - South Sumter
QUICK LINKS:
100
200
400
800
1600
3200
100H
110H
300H
400H
4x100
4x400
4x800
HJ
PV
LJ
TJ
SP
DT
JT
Choose an Event
100
200
400
800
1600
3200
100H
110H
300H
400H
4x100
4x400
4x800
HJ
PV
LJ
TJ
SP
DT
JT
100 Meters (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
Wind
1
Asinga, Issamade
SR
Montverde Academy
10.06
FSU Relays (High Schools)
Mar 24, 2023
3.1
2
Greene, Jayvian
JR
Montverde Academy
10.40
Citrus League Championships 2023
Mar 29, 2023
3.8
3
Williams, Amare
SR
Eustis
10.65
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 18, 2023
2.0
4
Ware-McClendon, Camren
JR
Lake Highland Prep
10.66
Spring Break Invitational 2023
Mar 18, 2023
4.7
5
Ayliffe, Derion
SO
Space Coast
10.73
Merritt Island Mini-Meet
Feb 28, 2023
NWI
6
Holmes, Xavier
SR
Cocoa
10.78
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 18, 2023
2.0
7
Ware, Romelo
JR
Lake Highland Prep
10.81
IMG Academy Invitational
Apr 8, 2023
3.8
7
Martin, Kennith
JR
Eastside
10.81
2023 SFHS Raiders Mini Meet 2
Mar 23, 2023
1.5
9
Foster, Christopher
SR
North Marion
10.85
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
1.7
10
dixon, Aidan
SR
Atlantic (PO)
10.93
Sanford - Seminole COACH ERNEST MCPHERSON INVITATIONAL2023
Apr 7, 2023
2.5
11
Martin, Lamarion
SR
Titusville
10.96
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
0.6
12
Esemuede, Osaikhu
SO
Edgewood
10.97
Merritt Island Mini-Meet
Feb 28, 2023
NWI
13
Workman, Keandre
SR
Atlantic (PO)
11.03
5-Star Conference Championship
Apr 12, 2023
0.8
14
Brown, Mitchell
JR
North Marion
11.04
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
1.7
15
Calcano, Willy
SR
Bishop Moore
11.08
Citrus League Championships 2023
Mar 29, 2023
3.8
15
royal, kentwan
SR
Atlantic (PO)
11.08
Embry-Riddle Spike's High School Meet
Apr 1, 2023
1.1
17
Conley, James
JR
Hudson
11.09
Sac West Conference
Apr 11, 2023
NWI
18
Keeling, Trey
SO
Hudson
11.10
Springstead Eagle Twilight
Mar 29, 2023
NWI
19
Johnson, Jabere
JR
Eastside
11.11
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
0.5
19
Osborne, Jordan
FR
Cocoa
11.11
2023 Merritt Island Invite
Mar 31, 2023
NWI
21
Miller, Jerrod
JR
Eastside
11.12
2023 SFHS Raiders Mini Meet 2
Mar 23, 2023
1.5
22
killingsworth, john
SR
Atlantic (PO)
11.13
Embry-Riddle Spike's High School Meet
Apr 1, 2023
1.1
23
Edgecombe, Jaden
SR
Cocoa
11.15
Astronaut Invitational
Mar 24, 2023
3.7
24
Lincoln, Trevellis
SR
Astronaut
11.16
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
0.6
25
Rollerson , Caleb
JR
North Marion
11.20
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
2.1
26
Isaac, Alvon
JR
Villages
11.21
The Villages Home Meet Three 2023
Mar 22, 2023
NWI
27
Munroe, Nolan
JR
Bishop Moore
11.22
Citrus League Championships 2023
Mar 29, 2023
3.8
27
Pressley, Jalen
JR
Umatilla
11.22
Villages Home Meet Two 2023
Mar 9, 2023
NWI
29
Green, Riley
SO
Titusville
11.24
2023 Merritt Island Invite
Mar 31, 2023
NWI
29
Matias, Jeremiah
FR
West Shore
11.24
2023 Merritt Island Invite
Mar 31, 2023
NWI
31
Kwaku, Kwasie
SO
Atlantic (PO)
11.25
5-Star Conference Championship
Apr 12, 2023
0.1
32
McDonald, Denzel
JR
South Sumter
11.26
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
32
Raymond, Amil
JR
Lake Weir
11.26
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
2.1
34
Hilson, Javion
SO
Cocoa
11.29
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
0.6
34
Patrick, Sheldon
SR
Crescent City
11.29
Palatka JH/HS HOME MEET #2
Mar 31, 2023
NWI
34
Official, Jesse
SR
Palm Bay
11.29
Cape Coast Conference South Qualifier @ Satellite 2023
Apr 6, 2023
-0.6
34
Curry, Tamaull
SO
Titusville
11.29
2023 Merritt Island Invite
Mar 31, 2023
NWI
34
Dix, Jemall
SR
Eastside
11.29
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
2.1
39
Waldon, Ta Joun
JR
Eastside
11.30
2023 SFHS Raiders Mini Meet 2
Mar 23, 2023
1.5
40
Davis, Mecha
SO
Newberry
11.31
2023 SFHS Mini Meet 3
Apr 4, 2023
0.9
41
Shawell, Logan
JR
Hudson
11.32
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
42
Georgiev, Alex
JR
Montverde Academy
11.34
Citrus League Championships 2023
Mar 29, 2023
3.8
42
Wright, Cedric
JR
Palatka
11.34
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
1.7
42
Mckenzie, Zayden
FR
Nature Coast
11.34
Springstead Eagle Twilight
Mar 29, 2023
NWI
42
Williams, Tranard
8
Williston
11.34
2023 SFHS Mini Meet 3
Apr 4, 2023
1.2
42
Johnson, Rashad
SO
South Sumter
11.34
Mount Dora Christian Invitational
Mar 30, 2023
NWI
47
Smith, Ralphel
SO
Titusville
11.36
Astronaut Invitational
Mar 24, 2023
3.7
48
Wright Jr, Kedric
8
Palatka
11.37
Palatka JH/HS HOME MEET #2
Mar 31, 2023
NWI
49
Diaz, Gabe
SO
Bishop Moore
11.38
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
-0.6
50
Sweeney, Ladanian
JR
Bishop Moore
11.39
Citrus League Championships 2023
Mar 29, 2023
3.8
100 Meters (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
Wind
1
Hodge, Adaejah
JR
Montverde Academy
11.18
FSU Relays (High Schools)
Mar 24, 2023
1.9
2
Tyson, Liana
SR
Cocoa
11.53
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 18, 2023
1.1
3
Thomas, Shaunteria
SR
Cocoa
11.83
Astronaut Invitational
Mar 24, 2023
1.5
4
Dickinson, Ellise
FR
Montverde Academy
11.86
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
0.9
5
Williams, Alivia
JR
Montverde Academy
11.99
IMG Academy Invitational
Apr 8, 2023
3.6
6
Smith, Lentajhae
FR
Hernando
12.18
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 18, 2023
1.2
7
Parham, Angel
SR
Cocoa
12.28
Astronaut Invitational
Mar 24, 2023
1.5
8
Parham, Trinity
SO
Cocoa
12.30
Astronaut Invitational
Mar 24, 2023
1.5
9
Turner, Arima
FR
Montverde Academy
12.32
River City Relays
Mar 4, 2023
1.7
10
Orphelia, Kiarra
SO
Montverde Academy
12.34
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
0.9
11
Fields, Jahzara
FR
Palatka
12.42
2023 Bronco Bob Track Meet
Apr 12, 2023
NWI
12
Livingston, Jada
JR
Atlantic (PO)
12.51
Sanford - Seminole COACH ERNEST MCPHERSON INVITATIONAL2023
Apr 7, 2023
3.8
13
White, A'Reginae
SR
Hernando
12.62
Springstead High School Pre-Easter Open
Apr 6, 2023
NWI
14
Carter, Brooke-Lynn
JR
Eustis
12.70
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
-0.1
15
Campbell, Trinitey
SO
Umatilla
12.73
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
-0.1
16
Kelly, Gianni
SO
Eustis
12.74
Sanford - Seminole COACH ERNEST MCPHERSON INVITATIONAL2023
Apr 7, 2023
2.8
17
Scott, Jamyhia
SO
Mount Dora
12.75
Panther Invitational
Apr 8, 2023
-0.6
18
Williams, Alayezia
JR
Cocoa
12.78
Winter Park - Wildcat Open 2023
Feb 18, 2023
0.7
19
Simpson, Madeline
JR
Lake Highland Prep
12.81
IMG Academy Invitational
Apr 8, 2023
3.5
20
Dias, Skye
SO
Eustis
12.82
Sanford - Seminole COACH ERNEST MCPHERSON INVITATIONAL2023
Apr 7, 2023
3.6
21
Hunt, Jamia
JR
Newberry
12.84
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
0.3
22
Shivers, Mya
FR
Interlachen
12.85
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
0.3
22
Jackson, Keriona
SO
North Marion
12.85
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
1.9
24
King, Jalaya
SO
West Shore
12.86
Satellite HS Scorpion Invitational 2023
Mar 3, 2023
-3.4
25
Edgecombe, Jayla
FR
Cocoa
12.89
Winter Park - Wildcat Open 2023
Feb 18, 2023
0.7
26
Randazzo, Jasmine
JR
Weeki Wachee
12.90
Hernando Kiwanis Invite
Mar 8, 2023
NWI
26
Edwards, Samiya
SR
Palatka
12.90
2023 Bronco Bob Track Meet
Apr 12, 2023
NWI
28
Bailey, Anayah
SR
Nature Coast
12.91
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
29
Burgos, Addison
SO
Trinity Prep
12.92
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
-0.1
30
Davis, Dametria
FR
Newberry
12.94
2023 Hurricane Relays
Mar 4, 2023
NWI
31
Lance, Jada
SR
Hernando
12.98
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
32
Melchiorre, Michaela
SR
Umatilla
13.01
The Villages Home Meet Three 2023
Mar 22, 2023
NWI
32
Vidrine, Anika
FR
Lake Highland Prep
13.01
Bishop Moore - Larry Kelly Invitational 2023
Mar 1, 2023
-0.6
34
Livingston, Arielle
JR
Eastside
13.02
2023 SFHS Raiders Mini Meet 1
Mar 1, 2023
1.2
35
Saranita , Chloe
FR
Montverde Academy
13.04
Citrus League Championships 2023
Mar 29, 2023
1.1
36
Tharp, Hailey
SO
Newberry
13.06
2023 Hurricane Relays
Mar 4, 2023
NWI
36
Carter, Skyler
SO
Eustis
13.06
Mount Dora Christian Last Chance Meet
Apr 14, 2023
NWI
38
Dunn, Kaylee
JR
Bishop Moore
13.09
Citrus League Championships 2023
Mar 29, 2023
1.1
39
Barnes, I'Yana
FR
Cocoa
13.12
Winter Park - Wildcat Open 2023
Feb 18, 2023
-0.7
40
Bryant, Ja'Aliyah
SR
Eastside
13.24
2023 SFHS Mini Meet 3
Apr 4, 2023
1.2
41
Jenkins, Laila
SO
Edgewood
13.25
Astronaut Invitational
Mar 24, 2023
2.2
42
Caldwell, Serenity
SO
South Sumter
13.28
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
43
Fluud, Raine
FR
Astronaut
13.29
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
-1.4
44
Passmore, Ymira
JR
Palatka
13.30
Palatka JH/HS HOME MEET #2
Mar 31, 2023
NWI
45
Cochran, Keylana
SO
Mount Dora
13.36
Panther Invitational
Apr 8, 2023
-1.5
45
Bacon, Kimaree
FR
Lake Highland Prep
13.36
IMG Academy Invitational
Apr 8, 2023
5.2
47
Canine, Meryl
JR
Lake Highland Prep
13.37
Citrus League Championships 2023
Mar 29, 2023
1.1
48
Kahn, Carly
FR
Lake Highland Prep
13.38
Bishop Moore - Larry Kelly Invitational 2023
Mar 1, 2023
-0.6
48
Yoerger, Alyssa
SR
Bishop Moore
13.38
Citrus League Championships 2023
Mar 29, 2023
2.6
50
Jones, Aalaiah
JR
Atlantic (PO)
13.42
River City Relays
Mar 4, 2023
1.8
200 Meters (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
Wind
1
Asinga, Issamade
SR
Montverde Academy
20.57
FSU Relays (High Schools)
Mar 24, 2023
1.5
2
Greene, Jayvian
JR
Montverde Academy
21.09
FSU Relays (High Schools)
Mar 24, 2023
1.5
3
dixon, Aidan
SR
Atlantic (PO)
21.24
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
0.4
4
Williams, Amare
SR
Eustis
21.56
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 18, 2023
0.5
5
Holmes, Xavier
SR
Cocoa
21.66
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
-0.4
6
Workman, Keandre
SR
Atlantic (PO)
22.03
Sanford - Seminole COACH ERNEST MCPHERSON INVITATIONAL2023
Apr 7, 2023
1.3
7
Martin, Kennith
JR
Eastside
22.05
Bob Hayes Invitational - High School
Mar 18, 2023
NWI
8
Watson, Vernon
JR
Hernando
22.13
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
-0.4
9
Ware-McClendon, Camren
JR
Lake Highland Prep
22.17
Spring Break Invitational 2023
Mar 18, 2023
5.4
10
Ware, Romelo
JR
Lake Highland Prep
22.21
Spring Break Invitational 2023
Mar 18, 2023
5.4
11
Ayliffe, Derion
SO
Space Coast
22.26
Merritt Island Mini-Meet
Feb 28, 2023
NWI
12
Johnson, Jabere
JR
Eastside
22.34
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
-0.5
13
Keeling, Trey
SO
Hudson
22.39
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
14
Walton, Elija
SR
North Marion
22.49
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
1.9
15
Patrick, Sheldon
SR
Crescent City
22.54
Palatka JH/HS HOME MEET #2
Mar 31, 2023
NWI
16
Calhoun, Kyone
SR
Cocoa
22.59
2023 Merritt Island Invite
Mar 31, 2023
NWI
17
Kwaku, Kwasie
SO
Atlantic (PO)
22.67
5-Star Conference Championship
Apr 12, 2023
0.1
17
royal, kentwan
SR
Atlantic (PO)
22.67
Sanford - Seminole COACH ERNEST MCPHERSON INVITATIONAL2023
Apr 7, 2023
1.1
19
Smith, Ralphel
SO
Titusville
22.75
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
-0.5
20
Waldon, Ta Joun
JR
Eastside
22.77
2023 Alachua County Championships
Apr 8, 2023
1.3
21
Official, Jesse
SR
Palm Bay
22.81
Cape Coast Conference South Qualifier @ Satellite 2023
Apr 6, 2023
0.3
22
Calcano, Willy
SR
Bishop Moore
22.84
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
0.7
23
McDonald, Denzel
JR
South Sumter
22.91
Mount Dora Christian Last Chance Meet
Apr 14, 2023
NWI
24
Cunningham , Xander
SR
Montverde Academy
22.93
IMG Academy Invitational
Apr 8, 2023
0.9
25
Voltaire, xavier
SR
Atlantic (PO)
22.96
5-Star Conference Championship
Apr 12, 2023
0.1
26
Foster, Christopher
SR
North Marion
23.02
Fast on the First Sponsored By Wildwood High School
Mar 1, 2023
NWI
27
Williams, Trenton
JR
Palatka
23.03
Tocoi Creek Toro Showdown
Mar 24, 2023
NWI
28
Clouthier, Benjamin
SR
Mount Dora
23.04
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
0.7
29
Grady, Darrien
JR
Palm Bay
23.12
Cape Coast Conference South Qualifier @ Satellite 2023
Apr 6, 2023
0.3
29
Platt, General
SO
Lincoln Park
23.12
2023 Treasure Lake Conference
Apr 14, 2023
0.9
31
killingsworth, john
SR
Atlantic (PO)
23.14
Deltona HS Senior Night 2023
Apr 5, 2023
NWI
32
Davis, Mecha
SO
Newberry
23.15
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
1.8
32
Pressley, Jalen
JR
Umatilla
23.15
Villages Home Meet Two 2023
Mar 9, 2023
NWI
34
Turner, Tony
SO
Palatka
23.20
Don Hall Invitational
Apr 6, 2023
-0.6
34
Miller, Jerrod
JR
Eastside
23.20
2023 SFHS Raiders Mini Meet 2
Mar 23, 2023
-0.4
36
Martin, Lamarion
SR
Titusville
23.22
2023 Merritt Island Invite
Mar 31, 2023
NWI
36
Wright, Cedric
JR
Palatka
23.22
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
1.9
38
Brown, Jaden
JR
Cocoa
23.30
Cape Coast Conference North Qualifier @Astronaut 2023
Apr 6, 2023
0.1
39
Allen, Jisir
SR
Weeki Wachee
23.31
The Villages Home Meet Three 2023
Mar 22, 2023
NWI
40
Young, Stanley
SO
South Sumter
23.39
Early Hawk Invitational
Feb 24, 2023
NWI
40
Williams, Jamo
JR
Eastside
23.39
2023 Falcon Friday at Pedro Menendez
Feb 24, 2023
NWI
40
Pittman, Jeremy
FR
Palm Bay
23.39
Cape Coast Conference South Qualifier @ Satellite 2023
Apr 6, 2023
-0.1
43
Dix, Jemall
SR
Eastside
23.41
2023 SFHS Raiders Mini Meet 2
Mar 23, 2023
-0.2
44
Lincoln, Trevellis
SR
Astronaut
23.51
Cape Coast Conference North Qualifier @Astronaut 2023
Apr 6, 2023
0.5
44
Mckenzie, Zayden
FR
Nature Coast
23.51
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
-0.5
46
Jusme, William
SO
Bishop Moore
23.55
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
0.7
46
Collins, Nicholas
FR
Lake Highland Prep
23.55
Bishop Moore - Carl Friedland Memorial Track Invite 2023
Feb 24, 2023
0.7
48
Russell, Zachery
SR
Atlantic (PO)
23.57
Deltona HS Senior Night 2023
Apr 5, 2023
NWI
48
Perry, Joshua
SO
Lake Highland Prep
23.57
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
0.7
50
Wright Jr, Kedric
8
Palatka
23.58
Palatka JH/HS HOME MEET #2
Mar 31, 2023
NWI
200 Meters (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
Wind
1
Hodge, Adaejah
JR
Montverde Academy
22.84
FSU Relays (High Schools)
Mar 24, 2023
3.0
2
Tyson, Liana
SR
Cocoa
23.85
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 18, 2023
1.1
3
Dickinson, Ellise
FR
Montverde Academy
24.02
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
0.8
4
Williams, Alivia
JR
Montverde Academy
24.28
Citrus League Championships 2023
Mar 29, 2023
2.1
5
Smith, Lentajhae
FR
Hernando
24.89
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
6
Turner, Arima
FR
Montverde Academy
25.19
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 18, 2023
0.6
7
Thomas, Shaunteria
SR
Cocoa
25.27
CCC Championship @ Satellite 2023
Apr 14, 2023
-1.6
8
Orphelia, Kiarra
SO
Montverde Academy
25.30
IMG Academy Invitational
Apr 8, 2023
1.5
9
Barnes, I'Yana
FR
Cocoa
25.44
2023 Merritt Island Invite
Mar 31, 2023
NWI
10
Fields, Jahzara
FR
Palatka
25.66
Palatka JH/SH Home Meet #1
Mar 7, 2023
NWI
11
Parham, Angel
SR
Cocoa
25.80
CCC Championship @ Satellite 2023
Apr 14, 2023
-1.6
12
Watson, Alexandra
JR
Lincoln Park
26.00
Martin County Sarge Invitational 2023
Mar 31, 2023
0.7
13
Shivers, Mya
FR
Interlachen
26.12
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
1.6
14
Campbell, Trinitey
SO
Umatilla
26.14
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
1.4
15
Jones, Aalaiah
JR
Atlantic (PO)
26.18
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
1.4
16
Vidrine, Anika
FR
Lake Highland Prep
26.22
IMG Academy Invitational
Apr 8, 2023
2.0
17
Edgecombe, Jayla
FR
Cocoa
26.30
2023 Merritt Island Invite
Mar 31, 2023
NWI
18
Parham, Trinity
SO
Cocoa
26.35
Astronaut Invitational
Mar 24, 2023
1.4
19
Dias, Skye
SO
Eustis
26.42
Mount Dora Christian Last Chance Meet
Apr 14, 2023
NWI
20
Jackson, Keriona
SO
North Marion
26.45
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
1.6
21
Scott, Jamyhia
SO
Mount Dora
26.46
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
1.4
22
King, Jalaya
SO
West Shore
26.53
2023 Merritt Island Invite
Mar 31, 2023
NWI
23
Edwards, Samiya
SR
Palatka
26.54
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
-1.1
24
Simpson, Madeline
JR
Lake Highland Prep
26.55
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
1.4
25
Livingston, Jada
JR
Atlantic (PO)
26.65
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
0.4
26
Randazzo, Jasmine
JR
Weeki Wachee
26.90
The Villages Home Meet Three 2023
Mar 22, 2023
NWI
27
Dunn, Kaylee
JR
Bishop Moore
26.91
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
0.4
28
Probola, Katherine
JR
Villages
26.92
Villages Home Meet Two 2023
Mar 9, 2023
NWI
29
Carter, Skyler
SO
Eustis
26.95
The Villages Home Meet Three 2023
Mar 22, 2023
NWI
30
Livingston, Arielle
JR
Eastside
26.98
2023 SFHS Raiders Mini Meet 2
Mar 23, 2023
0.6
31
Bryant, Diamond
8
Cocoa
26.99
2023 Merritt Island Invite
Mar 31, 2023
NWI
31
Tharp, Hailey
JR
Newberry
26.99
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
-1.1
31
Caldwell, Serenity
SO
South Sumter
26.99
Mount Dora Christian Last Chance Meet
Apr 14, 2023
NWI
34
Kahn, Carly
FR
Lake Highland Prep
27.04
Citrus League Championships 2023
Mar 29, 2023
2.1
35
Burgos, Addison
SO
Trinity Prep
27.07
Citrus League Championships 2023
Mar 29, 2023
1.9
36
Bryant, Ja'Aliyah
SR
Eastside
27.17
2023 SFHS Raiders Mini Meet 2
Mar 23, 2023
0.4
37
Matthews, Tatianna
JR
Dunnellon
27.26
Father Pat Classic at Trinity Catholic
Feb 25, 2023
NWI
38
Yan, Reniyah
FR
Atlantic (PO)
27.37
5-Star Conference Championship
Apr 12, 2023
-0.3
39
Egerton, Kayla
SR
Lake Highland Prep
27.39
Citrus League Championships 2023
Mar 29, 2023
1.9
39
perez, helena
JR
Atlantic (PO)
27.39
5-Star Conference Championship
Apr 12, 2023
-0.3
41
Williams , Destiny
8
Palatka
27.43
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
1.6
41
Owens, Ja'Sheena
SR
Weeki Wachee
27.43
GC8 Conference 2023
Apr 12, 2023
NWI
43
Kruel, Peyton
SR
Bishop Moore
27.56
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
0.4
44
Jacavage, Jennava
JR
Space Coast
27.57
2023 Merritt Island Invite
Mar 31, 2023
NWI
44
Taylor, Danta'jia
JR
Eustis
27.57
Sanford - Seminole COACH ERNEST MCPHERSON INVITATIONAL2023
Apr 7, 2023
1.5
46
Maldonado, Luna
SO
Eustis
27.64
Winter Park - Brian Jaeger Elite Classic 2023
Apr 1, 2023
-1.2
47
Brown, Haven
7
Lincoln Park
27.65
St. Lucie County Meet 2023
Mar 23, 2023
-0.2
48
Lance, Jada
SR
Hernando
27.68
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
49
Melchiorre, Michaela
SR
Umatilla
27.70
The Villages Home Meet Three 2023
Mar 22, 2023
NWI
49
Yoerger, Alyssa
SR
Bishop Moore
27.70
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
2.3
400 Meters (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
dixon, Aidan
SR
Atlantic (PO)
46.48
Pepsi Florida Relays
Mar 31, 2023
2
Greene, Jayvian
JR
Montverde Academy
46.59
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
3
Watson, Vernon
JR
Hernando
49.36
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 18, 2023
4
Russell, Zachery
SR
Atlantic (PO)
49.77
Deltona HS Senior Night 2023
Apr 5, 2023
5
royal, kentwan
SR
Atlantic (PO)
50.09
Seabreeze HS Mini Meet #1
Mar 28, 2023
6
Martin, Kennith
JR
Eastside
50.30
2023 SFHS Raiders Mini Meet 2
Mar 23, 2023
7
Edgecombe, Jaden
SR
Cocoa
50.39
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
8
Hatchette, Mabon
SO
Trinity Prep
50.71
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
9
Voltaire, xavier
SR
Atlantic (PO)
50.73
5-Star Conference Championship
Apr 12, 2023
10
killingsworth, john
SR
Atlantic (PO)
50.74
Sanford - Seminole COACH ERNEST MCPHERSON INVITATIONAL2023
Apr 7, 2023
11
Kwaku, Kwasie
SO
Atlantic (PO)
50.89
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
12
Ware, Romelo
JR
Lake Highland Prep
51.11
Mount Dora Christian Last Chance Meet
Apr 14, 2023
13
Taylor, Curtis
SR
North Marion
51.16
MCIAC Championships 2023
Mar 25, 2023
14
Cantero, Ellijah
FR
Bishop Moore
51.19
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
15
Grady, Darrien
JR
Palm Bay
51.21
CCC Championship @ Satellite 2023
Apr 14, 2023
16
Cunningham , Xander
SR
Montverde Academy
51.25
Lake Highland - Highlander Classic 2023
Mar 10, 2023
17
Workman, Keandre
SR
Atlantic (PO)
51.38
Seabreeze HS Mini Meet #1
Mar 28, 2023
18
Patterson, Roshard
SO
North Marion
51.65
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
19
Wright Jr, Kedric
8
Palatka
51.72
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
20
Kemp, Jaylen
FR
Eustis
52.00
Mount Dora Christian Last Chance Meet
Apr 14, 2023
21
voltaire, zachary
FR
Atlantic (PO)
52.36
Deltona HS Senior Night 2023
Apr 5, 2023
21
Johnson, Jabere
JR
Eastside
52.36
2023 SFHS Mini Meet 3
Apr 4, 2023
23
Allwood, Lorenzo
JR
Windermere Prep
52.47
Saints Invitational 2023
Apr 14, 2023
24
Wilson, Antoneo
JR
Eastside
52.66
2023 SFHS Raiders Mini Meet 2
Mar 23, 2023
25
Offord, Tommy
FR
Palatka
52.72
Palatka JH/SH Home Meet #1
Mar 7, 2023
26
Pulley, Noah
SR
Hudson
52.79
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
27
Hawkins, Cedrick
SR
Cocoa
52.84
Cape Coast Conference North Qualifier @Astronaut 2023
Apr 6, 2023
28
Faulkingham, Evan
SR
Nature Coast
52.89
Farm Bureau Weeki Wachee Invitational 2023
Mar 3, 2023
29
Johnson, Maurice
SR
Eastside
52.93
2023 SFHS Mini Meet 3
Apr 4, 2023
30
Fee, Nicholas
SO
Cocoa Beach
52.95
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
31
Ware-McClendon, Camren
JR
Lake Highland Prep
53.05
Mount Dora Christian Last Chance Meet
Apr 14, 2023
32
Engel, Bryce
SR
Eustis
53.19
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
33
Petty, Jackson
SR
Eastside
53.22
2023 Falcon Friday at Pedro Menendez
Feb 24, 2023
34
Waldon, Ta Joun
JR
Eastside
53.38
2023 SFHS Raiders Mini Meet 2
Mar 23, 2023
35
Edney, Jonathan
FR
Nature Coast
53.69
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
36
Lincoln, Trevellis
SR
Astronaut
53.87
Holy Trinity Invitational
Mar 4, 2023
37
Cho-Sam, Zackary
JR
Mount Dora
53.88
Villages Home Meet One 2023
Feb 16, 2023
38
Miller, Jerrod
JR
Eastside
53.89
2023 SFHS Mini Meet 3
Apr 4, 2023
39
Turner, Tony
SO
Palatka
53.92
Tocoi Creek Toro Showdown
Mar 24, 2023
39
Sainnatus, Edward
JR
Lincoln Park
53.92
Martin County Sarge Invitational 2023
Mar 31, 2023
41
Hawley, James
SO
Trinity Prep
53.94
Bishop Moore - Carl Friedland Memorial Track Invite 2023
Feb 24, 2023
42
Barrett, Brayden
SO
Nature Coast
53.97
Hernando Kiwanis Invite
Mar 8, 2023
43
Morris, Amir
SO
Eastside
54.03
2023 Alachua County Championships
Apr 8, 2023
44
Ascencio-Rojo, Jose
SR
Villages
54.10
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
45
Clark, Julian
JR
Lake Highland Prep
54.15
Lake Highland - Highlander Classic 2023
Mar 10, 2023
46
Dix, Jemall
SR
Eastside
54.18
2023 SFHS Mini Meet 3
Apr 4, 2023
47
Hernandez, Joel
SO
Villages
54.21
Villages Home Meet Two 2023
Mar 9, 2023
48
Jones, Riley
SR
Titusville
54.23
2023 Merritt Island Invite
Mar 31, 2023
49
Murphy, Aaron
JR
West Shore
54.29
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
50
Jurgensen, Bjorn
SO
Bishop Moore
54.30
Saints Invitational 2023
Apr 14, 2023
400 Meters (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
Williams, Alivia
JR
Montverde Academy
54.40
Pepsi Florida Relays
Mar 31, 2023
2
Dickinson, Ellise
FR
Montverde Academy
54.74
Pepsi Florida Relays
Mar 31, 2023
3
Fields, Jahzara
FR
Palatka
56.01
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
4
Vidrine, Anika
FR
Lake Highland Prep
57.10
Pepsi Florida Relays
Mar 31, 2023
5
Orphelia, Kiarra
SO
Montverde Academy
58.68
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 18, 2023
6
Watson, Alexandra
JR
Lincoln Park
59.91
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
7
Duncan, D'Asia
FR
Montverde Academy
1:00.27
River City Relays
Mar 4, 2023
8
Thomas, Ella
SR
Villages
1:00.38
Buffalo Invitational One
Mar 4, 2023
9
Bryant, Ja'Aliyah
SR
Eastside
1:00.51
2023 SFHS Raiders Mini Meet 2
Mar 23, 2023
10
Barnes, I'Yana
FR
Cocoa
1:00.63
The Ellis Elite 16 Track & Field Invitational
Mar 4, 2023
11
Astrom, Ingrid
FR
Eastside
1:01.20
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
12
perez, helena
JR
Atlantic (PO)
1:01.58
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
13
Koester, Mariah
SR
Mount Dora
1:02.06
Mount Dora Christian Last Chance Meet
Apr 14, 2023
14
Sosnowski, Caley
SR
Villages
1:02.12
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
15
Shunnarah, Margaret
SO
Cocoa Beach
1:02.17
CCC Championship @ Satellite 2023
Apr 14, 2023
16
Jones, Aalaiah
JR
Atlantic (PO)
1:02.24
Embry-Riddle Spike's High School Meet
Apr 1, 2023
17
Owens, Ja'Sheena
SR
Weeki Wachee
1:02.42
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
18
Probola, Katherine
JR
Villages
1:02.74
Buffalo Invitational One
Mar 4, 2023
19
Dean, Ah'Tilah
7
Palatka
1:02.76
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
20
Randazzo, Jasmine
JR
Weeki Wachee
1:02.82
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
21
Jacavage, Jennava
JR
Space Coast
1:03.10
CCC Championship @ Satellite 2023
Apr 14, 2023
22
Saranita , Chloe
FR
Montverde Academy
1:03.21
Citrus League Championships 2023
Mar 29, 2023
23
Denmark, Jayda
SO
Space Coast
1:03.32
CCC Championship @ Satellite 2023
Apr 14, 2023
24
Fountain, Jhane
FR
Palatka
1:03.50
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
25
Carter, Eleecia
SR
Lake Highland Prep
1:03.69
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
26
Bryant, Diamond
8
Cocoa
1:03.80
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
27
Kahn, Carly
FR
Lake Highland Prep
1:03.85
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
28
Daniel, Sydney
8
Lincoln Park
1:03.96
Martin County Sarge Invitational 2023
Mar 31, 2023
29
Yan, Reniyah
FR
Atlantic (PO)
1:04.17
5-Star Conference Championship
Apr 12, 2023
30
Rodgers, Payton
JR
South Sumter
1:04.43
Wildcat Open at Wildwood High
Apr 4, 2023
31
Montgomery, Mariah
FR
Astronaut
1:04.52
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
32
Passmore, Ymira
JR
Palatka
1:05.03
Tocoi Creek Toro Showdown
Mar 24, 2023
33
Howard, Waleshia
SO
North Marion
1:05.08
2023 SFHS Raiders Open Classic
Feb 18, 2023
34
perez, Sophia
JR
Atlantic (PO)
1:05.12
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
35
Edgecombe, Jayla
FR
Cocoa
1:05.36
Astronaut Invitational
Mar 24, 2023
36
Richardson, Camille
SO
Hernando
1:05.47
Springstead High School Pre-Easter Open
Apr 6, 2023
37
Wolverton, Elizabeth
SO
Cocoa Beach
1:05.50
Cape Coast Conference North Qualifier @Astronaut 2023
Apr 6, 2023
38
Goller, Lillian
SR
Villages
1:05.52
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
39
Carthers, Deniah
SO
Umatilla
1:05.73
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
40
Treder, Elly
JR
Astronaut
1:05.81
Astronaut Invitational
Mar 24, 2023
41
Malabuyo, Ella
SR
Trinity Prep
1:05.99
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
41
Thomas, Shaunteria
SR
Cocoa
1:05.99
Winter Park - Wildcat Open 2023
Feb 18, 2023
43
Brown, Jewel
FR
North Marion
1:06.20
MCIAC Championships 2023
Mar 25, 2023
44
Parham, Trinity
SO
Cocoa
1:06.28
Winter Park - Wildcat Open 2023
Feb 18, 2023
45
Madalina, Gabby
FR
Bishop Moore
1:06.30
Citrus League Championships 2023
Mar 29, 2023
46
Robinson, Aariyah
SO
Cocoa Beach
1:06.34
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
47
Harp, Shovonne
SO
Cocoa
1:06.43
Winter Park - Wildcat Open 2023
Feb 18, 2023
48
Filetti, Brooke
JR
Eustis
1:06.48
Sanford - Seminole COACH ERNEST MCPHERSON INVITATIONAL2023
Apr 7, 2023
49
Jackson, Keriona
SO
North Marion
1:06.57
2023 SFHS Raiders Open Classic
Feb 18, 2023
50
Smith, Tyesha
SO
Eastside
1:06.75
2023 SFHS Mini Meet 3
Apr 4, 2023
800 Meters (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
Cardwell, Colton
SR
Montverde Academy
1:56.39
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
2
Russell, Zachery
SR
Atlantic (PO)
1:57.36
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 18, 2023
3
Corley, Nathan
JR
Edgewood
1:57.94
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 18, 2023
4
Picciano, Anthony
JR
Montverde Academy
1:58.26
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
5
Griffiths, Liam
JR
Bishop Moore
1:59.30
Citrus League Championships 2023
Mar 29, 2023
6
Petty, Jackson
SR
Eastside
2:00.48
2023 Alachua County Championships
Apr 8, 2023
7
Miller, Jacob
JR
Space Coast
2:01.17
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
8
Odwyer, Declan
JR
Eastside
2:01.30
2023 SFHS Raiders Mini Meet 2
Mar 23, 2023
9
Clarke, Thatcher
JR
Villages
2:02.77
Villages Home Meet Two 2023
Mar 9, 2023
10
Alvarez, Carlos
SR
Eastside
2:03.11
2023 SFHS Raiders Mini Meet 2
Mar 23, 2023
11
Kinsey, Shane
SO
Astronaut
2:04.42
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
12
Allwood, Lorenzo
JR
Windermere Prep
2:04.56
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
13
Holden, Patrick
JR
Windermere Prep
2:04.62
Saints Invitational 2023
Apr 14, 2023
14
Tilford, Caleb
SR
Astronaut
2:04.91
Cape Coast Conference North Qualifier @Astronaut 2023
Apr 6, 2023
15
Choung, Max
SO
Lake Highland Prep
2:05.22
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
16
Meffe, Kai
SO
Lake Highland Prep
2:05.63
Citrus League Championships 2023
Mar 29, 2023
17
Johnson, Maurice
SR
Eastside
2:06.00
2023 SFHS Mini Meet 3
Apr 4, 2023
18
Cerveny, Isaac
JR
Cocoa Beach
2:06.33
Satellite HS Scorpion Invitational 2023
Mar 3, 2023
19
Shaban , Cooper
SR
Montverde Academy
2:06.35
IMG Academy Invitational
Apr 8, 2023
20
Cheng, Caleb
JR
Windermere Prep
2:06.58
Bishop Moore - Larry Kelly Invitational 2023
Mar 1, 2023
21
voltaire, zachary
FR
Atlantic (PO)
2:06.86
5-Star Conference Championship
Apr 12, 2023
22
Shuffield, Dean
SR
Windermere Prep
2:07.53
Lake Buena Vista Home Meet
Apr 5, 2023
23
Probola, David
FR
Villages
2:08.21
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
24
Kinsey, Sawyer
SO
Astronaut
2:08.29
2023 Merritt Island Invite
Mar 31, 2023
25
Thrash, William
SO
Bishop Moore
2:08.64
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
26
Hassan, Kahther
SR
Mount Dora
2:08.69
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
27
Hawley, James
SO
Trinity Prep
2:09.17
Saints Invitational 2023
Apr 14, 2023
28
Oneill, Kason
FR
Nature Coast
2:10.12
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
29
Senzig, Bryce
SO
Nature Coast
2:10.19
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
30
Williams, Issiah
JR
Atlantic (PO)
2:10.28
5-Star Conference Championship
Apr 12, 2023
31
Morris, Amir
SO
Eastside
2:11.28
2023 Alachua County Championships
Apr 8, 2023
32
Patel, Shrey
SR
Lake Highland Prep
2:11.38
Lake Highland - Highlander Classic 2023
Mar 10, 2023
33
Venkedesh, Aniruth
SR
Windermere Prep
2:11.54
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
34
Thomas, Jonathan
8
Crescent City
2:11.64
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
35
McKee, Madison
JR
Mount Dora
2:11.90
Mount Dora Christian Last Chance Meet
Apr 14, 2023
36
Tekin, Koray
SR
Trinity Prep
2:11.94
Saints Invitational 2023
Apr 14, 2023
37
Agbo, McFelix
SR
Villages
2:12.13
The Villages Home Meet Three 2023
Mar 22, 2023
38
Burton, Nate
FR
Villages
2:12.20
Mount Dora Christian Last Chance Meet
Apr 14, 2023
39
Dowdell, Jonas
FR
Edgewood
2:12.78
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
40
Fasen, Luke
FR
Bishop Moore
2:13.54
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
41
Torres, Joshua
JR
Titusville
2:13.63
Astronaut Invitational
Mar 24, 2023
41
Amir, Etemadi
JR
Eastside
2:13.63
2023 SFHS Raiders Mini Meet 2
Mar 23, 2023
43
Captain, Jim
JR
Titusville
2:13.65
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
44
Dawes, Jeremiah
SR
Eustis
2:13.93
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
45
Clarke, Allister
FR
Villages
2:14.03
Buffalo Invitational One
Mar 4, 2023
46
Spears, Donovan
FR
Mount Dora
2:14.11
Early Hawk Invitational
Feb 24, 2023
47
Germain, Aiden
8
Edgewood
2:14.30
Merritt Island Mini-Meet
Feb 28, 2023
48
Mitchell, Brandon
SO
Atlantic (PO)
2:14.41
Deltona HS Fresh/Soph Meet
Mar 8, 2023
49
Brauman, Jon
SR
Palatka
2:14.65
Tocoi Creek Toro Showdown
Mar 24, 2023
50
Karl, Aiden
JR
Cocoa Beach
2:14.74
Astronaut Invitational
Mar 24, 2023
800 Meters (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
Smith, Michelle
JR
Montverde Academy
2:07.95
FSU Relays (High Schools)
Mar 24, 2023
2
Byron, Llia
SR
Villages
2:18.89
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
3
Thomas, Ella
SR
Villages
2:19.79
Pre-District Tune-Up! At Wildwood High School
Apr 11, 2023
4
Newman, Natalie
SO
Lake Highland Prep
2:22.81
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
5
Watkins, Ashlyn
SO
Bishop Moore
2:23.42
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 18, 2023
6
Nesmith, Natalie
SR
Montverde Academy
2:23.97
IMG Academy Invitational
Apr 8, 2023
7
Vu, Noelle
JR
Mount Dora
2:24.42
Mount Dora Christian Developmental Meet #1
Mar 27, 2023
8
McMillen, Lyla
7
Montverde Academy
2:26.44
IMG Academy Invitational
Apr 8, 2023
9
Probola, Katherine
JR
Villages
2:27.99
Pre-District Tune-Up! At Wildwood High School
Apr 11, 2023
10
Tomberlin, Abigail
JR
Edgewood
2:28.61
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
11
Gividen, Veronique
JR
Edgewood
2:28.64
Astronaut Invitational
Mar 24, 2023
12
Astrom, Ingrid
FR
Eastside
2:29.25
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
13
Johnson, Taylor
JR
Lake Highland Prep
2:29.32
Bishop Moore - Larry Kelly Invitational 2023
Mar 1, 2023
14
Gividen, Wiktoria
8
Edgewood
2:29.74
Satellite HS Scorpion Invitational 2023
Mar 3, 2023
15
Lane, Jacey
SO
Lincoln Park
2:30.15
Martin County Sarge Invitational 2023
Mar 31, 2023
16
Lorey, Samantha
SO
Bishop Moore
2:30.64
Winter Park - Brian Jaeger Elite Classic 2023
Apr 1, 2023
17
Roman, Bailey
SO
Mount Dora
2:31.27
Mount Dora Christian Last Chance Meet
Apr 14, 2023
18
Douglas, Hannah
SO
Mount Dora
2:32.25
Villages Home Meet Two 2023
Mar 9, 2023
19
Treder, Elly
JR
Astronaut
2:33.09
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
20
Richardson, Ella
SO
West Shore
2:34.86
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
21
Myers, Lily
7
Edgewood
2:35.89
Cape Coast Conference North Qualifier @Astronaut 2023
Apr 6, 2023
22
Hennebery, Jillian
FR
Trinity Prep
2:36.71
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
23
Lay, Remi
SO
Hernando
2:38.85
GC8 Conference 2023
Apr 12, 2023
24
Bielefeld, Katy
SR
Astronaut
2:39.28
CCC Championship @ Satellite 2023
Apr 14, 2023
25
Shah, Anya
SO
Lake Highland Prep
2:39.29
Lake Highland - Highlander Classic 2023
Mar 10, 2023
26
Niwas, Mehek
JR
West Shore
2:39.63
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
27
Mortimer, Cara
SO
Trinity Prep
2:39.67
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
28
Vu, Lilliana
FR
Mount Dora
2:40.50
Early Hawk Invitational
Feb 24, 2023
29
Howarter, Ada
SO
Edgewood
2:40.99
2023 Merritt Island Invite
Mar 31, 2023
30
Passmore, Ymira
JR
Palatka
2:41.62
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
31
Yoerger, Ryleigh
SO
Bishop Moore
2:41.72
Bishop Moore - Carl Friedland Memorial Track Invite 2023
Feb 24, 2023
32
White, Sofi
SR
Eastside
2:42.28
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
33
Maddikonda, Ashvika
SO
West Shore
2:43.04
Satellite HS Scorpion Invitational 2023
Mar 3, 2023
34
Lozano, Sophia
SO
Bishop Moore
2:43.46
Bishop Moore - Carl Friedland Memorial Track Invite 2023
Feb 24, 2023
35
Hatcher, Emma
SO
Dunnellon
2:44.11
Hernando Kiwanis Invite
Mar 8, 2023
36
Cutkelvin, Audrina
FR
Astronaut
2:44.49
2023 Merritt Island Invite
Mar 31, 2023
37
Beasha, Emanne
8
Cocoa Beach
2:44.92
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
38
Johnson, Alyssa
FR
Windermere Prep
2:44.95
Bishop Moore - Larry Kelly Invitational 2023
Mar 1, 2023
39
Hage, Elle
FR
Bishop Moore
2:45.15
Saints Invitational 2023
Apr 14, 2023
40
Alvord, Taylor
FR
Dunnellon
2:45.44
Springstead High School Pre-Easter Open
Apr 6, 2023
41
Drawdy, Morgan
JR
Lincoln Park
2:46.23
2023 Treasure Lake Conference
Apr 14, 2023
42
Engels, Beatriz
SO
Eastside
2:46.43
2023 SFHS Mini Meet 3
Apr 4, 2023
43
Radford, Shannon
FR
Bishop Moore
2:46.61
Bishop Moore - Carl Friedland Memorial Track Invite 2023
Feb 24, 2023
44
Sing, Trinity
FR
Windermere Prep
2:46.67
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
45
Jessen, Jadyn
JR
Trinity Prep
2:47.06
Bishop Moore - Carl Friedland Memorial Track Invite 2023
Feb 24, 2023
46
Myers, Isabelle
FR
Edgewood
2:47.29
Astronaut Invitational
Mar 24, 2023
47
Williams, Kaliyah
SO
Weeki Wachee
2:47.31
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
48
Farrish, Layla
FR
Villages
2:47.52
Villages Home Meet Two 2023
Mar 9, 2023
49
Cordero-Santana, Aidan
SO
Crystal River
2:47.66
Doug Patton Invite
Mar 17, 2023
50
Davis, Miericle
SO
Central (Brooksville)
2:47.70
Hernando Kiwanis Invite
Mar 8, 2023
1600 Meters (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
Odwyer, Declan
JR
Eastside
4:24.41
2023 Alachua County Championships
Apr 8, 2023
2
Griffiths, Liam
JR
Bishop Moore
4:24.86
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 18, 2023
3
Wellons, Jacob
SO
Lake Highland Prep
4:31.34
Winter Park - Brian Jaeger Elite Classic 2023
Apr 1, 2023
4
Novack, Riley
SR
Montverde Academy
4:32.72
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
5
Cerveny, Isaac
JR
Cocoa Beach
4:32.97
Satellite HS Scorpion Invitational 2023
Mar 3, 2023
6
Cardwell, Colton
SR
Montverde Academy
4:36.95
Citrus League Championships 2023
Mar 29, 2023
7
Murphy, Aaron
JR
West Shore
4:37.20
CCC Championship @ Satellite 2023
Apr 14, 2023
8
Stricklin, Andrew
SO
Trinity Prep
4:37.48
Saints Invitational 2023
Apr 14, 2023
9
Meffe, Kai
SO
Lake Highland Prep
4:38.18
Bishop Moore - Larry Kelly Invitational 2023
Mar 1, 2023
10
Moss, Will
8
Montverde Academy
4:38.97
River City Relays
Mar 4, 2023
11
Herrera, Diego
JR
Bishop Moore
4:39.82
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
12
Faris, Brandon
JR
Astronaut
4:40.59
Cape Coast Conference North Qualifier @Astronaut 2023
Apr 6, 2023
13
Probola, David
FR
Villages
4:40.67
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
14
Holden, Patrick
JR
Windermere Prep
4:41.71
Bishop Moore - Larry Kelly Invitational 2023
Mar 1, 2023
14
Kinsey, Shane
SO
Astronaut
4:41.71
CCC Championship @ Satellite 2023
Apr 14, 2023
16
Clarke, Allister
FR
Villages
4:42.03
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
17
Brooks, Aidan
JR
Bishop Moore
4:42.41
Citrus League Championships 2023
Mar 29, 2023
18
Giuliani, Devon
JR
West Shore
4:43.78
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
19
Parks, Noah
SR
Bishop Moore
4:44.16
Saints Invitational 2023
Apr 14, 2023
20
Shaban , Cooper
SR
Montverde Academy
4:44.59
River City Relays
Mar 4, 2023
21
Karl, Aiden
JR
Cocoa Beach
4:44.81
2023 Merritt Island Invite
Mar 31, 2023
22
Burton, Nate
FR
Villages
4:44.83
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
23
Petty, Jackson
SR
Eastside
4:45.38
2023 SFHS Raiders Open Classic
Feb 18, 2023
24
Clifton, Caden
JR
Trinity Prep
4:47.88
Saints Invitational 2023
Apr 14, 2023
25
Champagne, Jackson
SO
Astronaut
4:48.57
2023 Merritt Island Relays
Feb 17, 2023
26
Kinsey, Sawyer
SO
Astronaut
4:48.58
2023 Merritt Island Relays
Feb 17, 2023
27
Patel, Shrey
SR
Lake Highland Prep
4:49.93
Bishop Moore - Larry Kelly Invitational 2023
Mar 1, 2023
28
Cheng, Caleb
JR
Windermere Prep
4:50.06
Saints Invitational 2023
Apr 14, 2023
29
Rochette , Erick
JR
Space Coast
4:50.26
2023 Merritt Island Invite
Mar 31, 2023
30
Gilbertson, Wenn
SO
Cocoa Beach
4:50.27
2023 Merritt Island Invite
Mar 31, 2023
31
Cutkelvin, Marlon
SR
Astronaut
4:50.75
Astronaut Invitational
Mar 24, 2023
32
Choung, Max
SO
Lake Highland Prep
4:51.04
FSU Relays (High Schools)
Mar 24, 2023
33
Spears, Donovan
FR
Mount Dora
4:52.03
Early Hawk Invitational
Feb 24, 2023
34
Corley, Nathan
JR
Edgewood
4:53.33
Cape Coast Conference North Qualifier @Astronaut 2023
Apr 6, 2023
35
Thrash, William
SO
Bishop Moore
4:54.28
Lake Highland - Highlander Classic 2023
Mar 10, 2023
36
Reyes, Rylan
FR
Cocoa Beach
4:54.30
Satellite HS Scorpion Invitational 2023
Mar 3, 2023
37
Rajderkar, Kartikeya
JR
Eastside
4:54.79
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
38
Hassan, Kahther
SR
Mount Dora
4:55.59
Panther Invitational
Apr 8, 2023
39
Torres, Joshua
JR
Titusville
4:56.59
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
40
Germain, Aiden
8
Edgewood
4:56.78
2023 Merritt Island Relays
Feb 17, 2023
41
Amir, Etemadi
JR
Eastside
4:56.92
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
42
Webb, Logan
FR
Edgewood
4:57.24
2023 Merritt Island Invite
Mar 31, 2023
43
Clarke, Thatcher
JR
Villages
4:58.47
Buffalo Invitational One
Mar 4, 2023
44
Traktuev, Jonas
JR
Eastside
4:58.54
2023 Alachua County Championships
Apr 8, 2023
45
Simoni, David
SR
Bishop Moore
4:58.72
Bishop Moore - Carl Friedland Memorial Track Invite 2023
Feb 24, 2023
46
Yong, Philip
JR
Lake Highland Prep
4:58.82
Trinity Prep Relays 2023
Mar 24, 2023
47
Dowdell, Jonas
FR
Edgewood
4:59.10
2023 Merritt Island Invite
Mar 31, 2023
48
Guittierez, Miguel
FR
Williston
5:00.13
2023 SFHS Mini Meet 3
Apr 4, 2023
49
Mcdaniel, Gus
JR
Eastside
5:00.21
2023 SFHS Raiders Mini Meet 2
Mar 23, 2023
50
Thompson, Ty
FR
Astronaut
5:01.73
2023 Merritt Island Invite
Mar 31, 2023
1600 Meters (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
Vu, Noelle
JR
Mount Dora
5:13.72
Panther Invitational
Apr 8, 2023
2
McCaul, Paige
SR
Bishop Moore
5:18.53
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 18, 2023
3
Lane, Jacey
SO
Lincoln Park
5:18.89
Martin County Sarge Invitational 2023
Mar 31, 2023
4
Johnson, Taylor
JR
Lake Highland Prep
5:20.89
Lake Highland - Highlander Classic 2023
Mar 10, 2023
5
Carr, Madison
SO
Astronaut
5:21.91
2023 Merritt Island Relays
Feb 17, 2023
6
Wermuth, Beatrice
JR
Bishop Moore
5:31.43
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
7
Douglas, Hannah
SO
Mount Dora
5:31.72
Villages Home Meet Two 2023
Mar 9, 2023
8
Newman, Natalie
SO
Lake Highland Prep
5:32.59
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
9
Lay, Remi
SO
Hernando
5:35.15
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
10
Nesmith, Natalie
SR
Montverde Academy
5:35.89
FSU Relays (High Schools)
Mar 24, 2023
11
Cox, Morgan
SR
Trinity Prep
5:37.13
Saints Invitational 2023
Apr 14, 2023
12
Watkins, Ashlyn
SO
Bishop Moore
5:37.66
Winter Park - Brian Jaeger Elite Classic 2023
Apr 1, 2023
13
Gividen, Wiktoria
8
Edgewood
5:39.91
Bill Wilson Invitational 2023
Mar 11, 2023
14
Falls, Elliana
7
West Shore
5:40.10
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
15
Roman, Bailey
SO
Mount Dora
5:42.34
Early Hawk Invitational
Feb 24, 2023
16
Lorey, Samantha
SO
Bishop Moore
5:43.62
Bishop Moore - Carl Friedland Memorial Track Invite 2023
Feb 24, 2023
17
Maddikonda, Ashvika
SO
West Shore
5:47.82
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
18
Gividen, Veronique
JR
Edgewood
5:48.56
Bill Wilson Invitational 2023
Mar 11, 2023
19
Niwas, Mehek
JR
West Shore
5:49.52
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
20
Teufer, Haley
7
Edgewood
5:51.50
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
21
Vu, Lilliana
FR
Mount Dora
5:53.49
Villages Home Meet One 2023
Feb 16, 2023
22
Hume, Alexis
JR
Villages
5:54.84
The Villages Home Meet Three 2023
Mar 22, 2023
23
Hage, Lily
SO
Bishop Moore
5:56.15
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
24
Johnson, Alyssa
FR
Windermere Prep
5:57.38
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
25
Engels, Beatriz
SO
Eastside
5:57.66
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
26
White, Sofi
SR
Eastside
5:58.07
2023 SFHS Mini Meet 3
Apr 4, 2023
27
Alvord, Taylor
FR
Dunnellon
5:58.29
Springstead High School Pre-Easter Open
Apr 6, 2023
28
Baca Aguilar, Jessica
JR
Villages
6:02.04
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
29
Cantrell, Audrey
JR
Eastside
6:02.81
2023 SFHS Mini Meet 3
Apr 4, 2023
30
Drawdy, Morgan
JR
Lincoln Park
6:03.98
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
31
Myers, Lily
7
Edgewood
6:06.56
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
32
Easley, Catherine
FR
Villages
6:06.73
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
33
Hubler, Taralynn
SR
Mount Dora
6:07.13
Mount Dora Christian Developmental Meet #1
Mar 27, 2023
34
Shook, Annabelle
SO
Eustis
6:08.98
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
35
Duffy, Kylie
6
Lincoln Park
6:10.63
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
36
Starkey, Sophia
SR
Space Coast
6:11.53
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
37
Richards, Peyton
SR
Lake Highland Prep
6:11.79
Bishop Moore - Larry Kelly Invitational 2023
Mar 1, 2023
38
Hatcher, Emma
SO
Dunnellon
6:12.12
Father Pat Classic at Trinity Catholic
Feb 25, 2023
39
Smith, Maya
FR
Bishop Moore
6:14.92
Citrus League Championships 2023
Mar 29, 2023
40
Jessen, Jadyn
JR
Trinity Prep
6:16.91
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
41
Zagorini, Cecilia
JR
Mount Dora
6:18.72
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
42
Patel, Khushi
JR
Eastside
6:19.83
2023 Raider Invitational
Mar 11, 2023
43
Kirkpatrick, Sofia
FR
Astronaut
6:20.29
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
44
Beasha, Emanne
8
Cocoa Beach
6:20.60
Cocoa HS MS Track Championship
Apr 26, 2023
45
Hage, Elle
FR
Bishop Moore
6:20.96
Citrus League Championships 2023
Mar 29, 2023
46
Lebron, Angelina
FR
Mount Dora
6:21.98
Mount Dora Christian Developmental Meet #1
Mar 27, 2023
47
Howarter, Ada
SO
Edgewood
6:22.58
Merritt Island Open
Mar 9, 2023
48
Radford, Shannon
FR
Bishop Moore
6:22.68
Citrus League Championships 2023
Mar 29, 2023
49
Herrera, Ana
SO
Trinity Prep
6:22.89
Lake Highland - Highlander Classic 2023
Mar 10, 2023
50
Bland, Kayla
FR
Crystal River
6:23.19
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
3200 Meters (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
Novack, Riley
SR
Montverde Academy
9:35.29
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 18, 2023
2
Meffe, Kai
SO
Lake Highland Prep
9:45.39
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 18, 2023
3
Odwyer, Declan
JR
Eastside
9:52.33
2023 Raider Invitational
Mar 11, 2023
4
Cerveny, Isaac
JR
Cocoa Beach
9:55.86
Merritt Island Open
Mar 9, 2023
5
Faris, Brandon
JR
Astronaut
9:56.49
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
6
Wellons, Jacob
SO
Lake Highland Prep
10:00.85
Lake Highland - Highlander Classic 2023
Mar 10, 2023
7
Cutkelvin, Marlon
SR
Astronaut
10:05.84
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
8
Champagne, Jackson
SO
Astronaut
10:05.88
Falcon Friday Night 13
Feb 24, 2023
9
Brooks, Aidan
JR
Bishop Moore
10:08.06
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
10
Corley, Nathan
JR
Edgewood
10:11.60
Satellite HS Scorpion Invitational 2023
Mar 3, 2023
11
Cardwell, Colton
SR
Montverde Academy
10:11.84
Citrus League Championships 2023
Mar 29, 2023
12
Moss, Will
8
Montverde Academy
10:16.59
Citrus League Championships 2023
Mar 29, 2023
13
Stricklin, Andrew
SO
Trinity Prep
10:18.81
Citrus League Championships 2023
Mar 29, 2023
14
Herrera, Diego
JR
Bishop Moore
10:20.70
Lake Highland - Highlander Classic 2023
Mar 10, 2023
15
Germain, Aiden
8
Edgewood
10:20.76
CCC Championship @ Satellite 2023
Apr 14, 2023
16
Murphy, Aaron
JR
West Shore
10:22.17
Satellite HS Scorpion Invitational 2023
Mar 3, 2023
17
Petty, Jackson
SR
Eastside
10:28.01
2023 Falcon Friday at Pedro Menendez
Feb 24, 2023
18
Dowdell, Jonas
FR
Edgewood
10:29.00
CCC Championship @ Satellite 2023
Apr 14, 2023
19
Thrash, William
SO
Bishop Moore
10:30.29
Citrus League Championships 2023
Mar 29, 2023
20
Burton, Nate
FR
Villages
10:35.24
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
21
Parks, Noah
SR
Bishop Moore
10:36.78
Astronaut Invitational
Mar 24, 2023
22
Giuliani, Devon
JR
West Shore
10:37.40
Satellite HS Scorpion Invitational 2023
Mar 3, 2023
23
Gilbertson, Wenn
SO
Cocoa Beach
10:42.11
Cape Coast Conference North Qualifier @Astronaut 2023
Apr 6, 2023
24
Mcdaniel, Gus
JR
Eastside
10:42.35
2023 Alachua County Championships
Apr 8, 2023
25
Clarke, Thatcher
JR
Villages
10:42.37
Pre-District Tune-Up! At Wildwood High School
Apr 11, 2023
26
Reyes, Rylan
FR
Cocoa Beach
10:44.39
Merritt Island Open
Mar 9, 2023
27
Holden, Patrick
JR
Windermere Prep
10:44.69
Lake Highland - Highlander Classic 2023
Mar 10, 2023
28
Shaban , Cooper
SR
Montverde Academy
10:53.91
Lake Highland - Highlander Classic 2023
Mar 10, 2023
29
McCollam, Noah
FR
Astronaut
10:56.50
Cape Coast Conference North Qualifier @Astronaut 2023
Apr 6, 2023
30
Theiler, Jackson
FR
West Shore
10:56.56
Satellite HS Scorpion Invitational 2023
Mar 3, 2023
31
Van Duyne, Callum
SO
Titusville
10:57.27
2023 Merritt Island Invite
Mar 31, 2023
32
Simoni, David
SR
Bishop Moore
11:00.00
Lake Highland - Highlander Classic 2023
Mar 10, 2023
33
Cheng, Caleb
JR
Windermere Prep
11:00.73
Bishop Moore - Carl Friedland Memorial Track Invite 2023
Feb 24, 2023
34
Yong, Philip
JR
Lake Highland Prep
11:02.87
Citrus League Championships 2023
Mar 29, 2023
35
Infante, Andres
SO
Bishop Moore
11:02.89
Bishop Moore - Larry Kelly Invitational 2023
Mar 1, 2023
36
Kinsey, Sawyer
SO
Astronaut
11:03.87
Holy Trinity Invitational
Mar 4, 2023
37
Hassan, Kahther
SR
Mount Dora
11:06.79
Villages Home Meet Two 2023
Mar 9, 2023
38
Lewis, Gabriel
FR
Mount Dora
11:07.44
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
39
Thompson, Ty
FR
Astronaut
11:09.11
2023 Merritt Island Invite
Mar 31, 2023
40
Torres, Joshua
JR
Titusville
11:11.36
Falcon Friday Night 13
Feb 24, 2023
41
Lewandowski, Francis
FR
West Shore
11:13.48
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
42
Rochette , Erick
JR
Space Coast
11:17.67
2023 Merritt Island Invite
Mar 31, 2023
43
Pope, Ty
SO
Edgewood
11:17.95
Cape Coast Conference North Qualifier @Astronaut 2023
Apr 6, 2023
44
Galvis , Samuel
SO
Titusville
11:18.17
Cape Coast Conference North Qualifier @Astronaut 2023
Apr 6, 2023
45
Cruz, Emmanuel
SR
Hudson
11:22.12
River Ridge Invite
Mar 7, 2023
46
Karl, Aiden
JR
Cocoa Beach
11:22.26
Satellite HS Scorpion Invitational 2023
Mar 3, 2023
47
Patel, Shiv
SO
Lake Highland Prep
11:23.66
Lake Highland - Highlander Classic 2023
Mar 10, 2023
48
Cerveny, Asher
8
Cocoa Beach
11:26.37
Merritt Island Open
Mar 9, 2023
49
Amir, Etemadi
JR
Eastside
11:29.88
2023 Falcon Friday at Pedro Menendez
Feb 24, 2023
50
Balls , Jackson
SO
Montverde Academy
11:31.19
Citrus League Championships 2023
Mar 29, 2023
3200 Meters (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
McCaul, Paige
SR
Bishop Moore
11:16.40
Pepsi Florida Relays
Mar 31, 2023
2
Vu, Noelle
JR
Mount Dora
11:18.89
Pepsi Florida Relays
Mar 31, 2023
3
Cox, Morgan
SR
Trinity Prep
11:29.89
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
4
Carr, Madison
SO
Astronaut
11:36.54
Falcon Friday Night 13
Feb 24, 2023
5
Douglas, Hannah
SO
Mount Dora
11:37.62
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
6
Lay, Remi
SO
Hernando
11:48.16
GC8 Conference 2023
Apr 12, 2023
7
Wermuth, Beatrice
JR
Bishop Moore
11:50.55
Bishop Moore - Larry Kelly Invitational 2023
Mar 1, 2023
8
Newman, Natalie
SO
Lake Highland Prep
12:22.80
Lake Highland - Highlander Classic 2023
Mar 10, 2023
9
Roman, Bailey
SO
Mount Dora
12:43.40
Villages Home Meet Two 2023
Mar 9, 2023
10
Nesmith, Natalie
SR
Montverde Academy
13:00.22
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
11
Lebron, Angelina
FR
Mount Dora
13:02.32
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
12
Johannsen-Williams, Skye
SO
Trinity Prep
13:03.09
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
13
Herrera, Ana
SO
Trinity Prep
13:03.12
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
14
McMillen, Lyla
7
Montverde Academy
13:03.55
Citrus League Championships 2023
Mar 29, 2023
15
Duffy, Kylie
6
Lincoln Park
13:08.20
2023 Treasure Lake Conference
Apr 14, 2023
16
Alvord, Taylor
FR
Dunnellon
13:09.23
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
17
March, Mylah
FR
Palm Bay
13:10.24
Satellite HS Scorpion Invitational 2023
Mar 3, 2023
18
Hubler, Taralynn
SR
Mount Dora
13:12.98
Villages Home Meet One 2023
Feb 16, 2023
19
Easley, Catherine
FR
Villages
13:21.38
Villages Home Meet One 2023
Feb 16, 2023
20
Hume, Alexis
JR
Villages
13:24.84
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
21
Hatcher, Emma
SO
Dunnellon
13:26.33
Farm Bureau Weeki Wachee Invitational 2023
Mar 3, 2023
22
Kirkpatrick, Sofia
FR
Astronaut
13:28.89
Holy Trinity Invitational
Mar 4, 2023
23
Shook, Annabelle
SO
Eustis
13:31.78
Fast on the First Sponsored By Wildwood High School
Mar 1, 2023
24
Ricks, Marisa
SR
Cocoa Beach
13:32.24
Merritt Island Open
Mar 9, 2023
25
Vinson, Myah
8
Interlachen
13:35.34
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
26
Baca Aguilar, Jessica
JR
Villages
13:40.33
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
27
Guessford, Paislee
8
Interlachen
13:44.64
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
28
Hersh, Abigail
SO
Villages
13:46.49
Mount Dora Christian Last Chance Meet
Apr 14, 2023
29
Drawdy, Mya
8
Lincoln Park
13:50.10
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
30
Myers, Isabelle
FR
Edgewood
13:54.12
2023 Merritt Island Invite
Mar 31, 2023
31
Schuh, Kira
SO
Cocoa Beach
14:03.74
Merritt Island Open
Mar 9, 2023
32
Gividen, Wiktoria
8
Edgewood
14:07.19
Satellite HS Scorpion Invitational 2023
Mar 3, 2023
33
Manning, Mallory
SO
Edgewood
14:10.46
Cape Coast Conference North Qualifier @Astronaut 2023
Apr 6, 2023
34
Avilla, Autumn
6
Lincoln Park
14:23.41
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
35
Zagorini, Cecilia
JR
Mount Dora
14:36.74
Mount Dora Christian Developmental meet #2
Apr 3, 2023
36
Schmidt, Danielle
FR
Space Coast
14:38.43
Merritt Island Mini-Meet
Feb 28, 2023
37
Hooper, Avery
JR
Eustis
14:42.12
Fast on the First Sponsored By Wildwood High School
Mar 1, 2023
38
King, Lily
7
Edgewood
14:52.68
Cape Coast Conference North Qualifier @Astronaut 2023
Apr 6, 2023
39
Laughlin, Marley
JR
Edgewood
15:00.63
2023 Merritt Island Invite
Mar 31, 2023
40
Lobsinger, Ella
SR
Eustis
15:09.12
Villages Home Meet One 2023
Feb 16, 2023
41
Fleming, Kayden
FR
Mount Dora
15:11.33
Mount Dora Christian Developmental meet #2
Apr 3, 2023
42
Mortimer, Cara
SO
Trinity Prep
15:12.54
Citrus League Championships 2023
Mar 29, 2023
43
Tanielian, Lilah
FR
Trinity Prep
15:15.46
Citrus League Championships 2023
Mar 29, 2023
44
Cerrato, Callie
SO
Astronaut
15:19.92
Falcon Friday Night 13
Feb 24, 2023
45
Morris, Macy
SO
Eastside
15:22.07
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
46
Robb, Allison
JR
Dunnellon
15:24.88
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
47
Bland, Kayla
FR
Crystal River
15:26.10
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
48
Patel, Khushi
JR
Eastside
15:34.85
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
49
Geraghty, Isabelle
SO
Weeki Wachee
15:49.46
GC8 Conference 2023
Apr 12, 2023
50
Jacobsen, Erin
SR
Interlachen
16:11.83
Palatka JH/SH Home Meet #1
Mar 7, 2023
100 Hurdles (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
Wind
1
Williams, Alayezia
JR
Cocoa
14.17
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 18, 2023
-0.4
2
Duncan, D'Asia
FR
Montverde Academy
14.53
IMG Academy Invitational
Apr 8, 2023
5.1
3
Livingston, Arielle
JR
Eastside
14.55
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 18, 2023
0.6
4
Williams, Dhamariah
FR
Montverde Academy
14.76
River City Relays
Mar 4, 2023
2.5
5
Rodgers, Payton
JR
South Sumter
15.28
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
6
Elstad, Natalee
SO
Villages
15.41
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 18, 2023
0.6
7
Ford, Alleah
SR
Palatka
16.04
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
1.5
8
Miliotes, Anna
SR
Trinity Prep
16.41
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
1.5
9
Brito, Kelly
SR
Villages
16.60
Buffalo Invitational One
Mar 4, 2023
NWI
10
Baines, Sophie
FR
North Marion
16.69
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
1.5
11
Fluud, Raine
FR
Astronaut
16.96
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
-0.9
12
Andrews, Skyla
SO
Palatka
17.06
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
1.5
13
Harp, Shovonne
SO
Cocoa
17.44
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
-0.7
14
Yared, Lindsey
SO
Trinity Prep
17.70
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
-0.9
15
Washington, Jayda
FR
Umatilla
17.83
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
1.5
16
Rodgers, Avre'yana
SO
Palatka
18.05
Palatka JH/HS HOME MEET #2
Mar 31, 2023
NWI
17
Scott, Gabrielle
JR
Weeki Wachee
18.25
Farm Bureau Weeki Wachee Invitational 2023
Mar 3, 2023
NWI
18
Bolton, A'Lasia
JR
Dunnellon
18.54
Springstead High School Pre-Easter Open
Apr 6, 2023
NWI
19
Lamothe, Ryllie
SO
Astronaut
18.55
2023 Merritt Island Invite
Mar 31, 2023
NWI
20
Diaz, Genesis
JR
Lincoln Park
18.64
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
-0.9
21
Maher, Leah
FR
Hudson
18.67
Farm Bureau Weeki Wachee Invitational 2023
Mar 3, 2023
NWI
22
Raymond, Sabine
JR
Lake Weir
18.70
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
1.5
23
Link, Camryn
8
Interlachen
18.74
2023 Ancient City Invitational
Apr 6, 2023
-3.2
24
Daniels, Samiyah
SO
Eastside
19.06
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
0.5
25
Stevens, Neshae
FR
Titusville
19.13
Mount Dora Christian Developmental meet #2
Apr 3, 2023
NWI
26
Fernandez, Aisha
FR
Nature Coast
19.31
Springstead Invite
Feb 16, 2023
NWI
27
Lebron, Karanis
SO
Lake Weir
19.34
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
1.2
28
Snyder, Brooke
SO
Eustis
19.42
Sanford - Seminole COACH ERNEST MCPHERSON INVITATIONAL2023
Apr 7, 2023
2.6
29
Jackson, Keriona
SO
North Marion
19.50
Fast on the First Sponsored By Wildwood High School
Mar 1, 2023
NWI
30
Johnson, Mayumi
FR
Crystal River
19.51
Farm Bureau Weeki Wachee Invitational 2023
Mar 3, 2023
NWI
31
Haskins, Danielle
SO
Hudson
19.57
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
32
Cox, Anna
SO
Mount Dora
19.71
Mount Dora Christian Last Chance Meet
Apr 14, 2023
NWI
33
Blackburn, Isabella
SO
Edgewood
19.79
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
-0.7
33
Gutierrez, Monica
SR
Hernando
19.79
GC8 Conference 2023
Apr 12, 2023
NWI
35
Jones, Journey
JR
Lincoln Park
19.82
Bill Wilson Invitational 2023
Mar 11, 2023
-0.8
36
Walker, Aleena
8
Edgewood
19.84
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
-0.7
37
Amsbury, Savannah
SO
Crystal River
19.87
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
38
Ortiz-Nunez, Amber
JR
Dunnellon
19.92
Farm Bureau Weeki Wachee Invitational 2023
Mar 3, 2023
NWI
39
Roach, Mikah
FR
Umatilla
19.98
The Villages Home Meet Three 2023
Mar 22, 2023
NWI
40
Taylor, Ava
JR
Eustis
20.02
Sanford - Seminole COACH ERNEST MCPHERSON INVITATIONAL2023
Apr 7, 2023
2.5
41
Warren, Abigail
FR
Interlachen
20.13
2023 Falcon Friday at Pedro Menendez
Feb 24, 2023
NWI
42
Hill, Aundrea
FR
Palatka
20.23
Don Hall Invitational
Apr 6, 2023
-0.7
43
Moore, Tytiana
JR
Dunnellon
20.28
Springstead Eagle Twilight
Mar 29, 2023
NWI
43
Bryant, Ja'Aliyah
SR
Eastside
20.28
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
0.5
45
Mora, Anay
JR
Dunnellon
20.29
Farm Bureau Weeki Wachee Invitational 2023
Mar 3, 2023
NWI
46
Ozyjowski , Makayla
JR
Nature Coast
20.32
Springstead High School Pre-Easter Open
Apr 6, 2023
NWI
47
Muthard, Aubrey
6
Williston
20.58
2023 SFHS Mini Meet 3
Apr 4, 2023
1.1
48
Chaisson, Jaidynn
JR
Dunnellon
20.60
Farm Bureau Weeki Wachee Invitational 2023
Mar 3, 2023
NWI
49
Nelles, Rashell
FR
Weeki Wachee
20.62
Springstead Invite
Feb 16, 2023
NWI
49
Cannon, Melonna
JR
Astronaut
20.62
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
-0.7
110 Hurdles (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
Wind
1
Graves-Blanks, Kai
SR
Montverde Academy
13.91
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
2.2
2
Globig, Jaceson
SO
Villages
14.99
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 18, 2023
0.2
3
Simmons-Roberts, Tavon
JR
Cocoa
15.21
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 18, 2023
0.1
4
Wilson, Antoneo
JR
Eastside
15.33
Pepsi Florida Relays
Mar 31, 2023
1.0
4
Bass, Logan
JR
Cocoa
15.33
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 18, 2023
0.1
6
Ramcharitar, Ivan
SO
Hudson
15.34
Springstead High School Pre-Easter Open
Apr 6, 2023
NWI
7
Murray, Rahmoy
JR
Hudson
15.95
Springstead High School Pre-Easter Open
Apr 6, 2023
NWI
8
Wilson, Anthony
SR
Weeki Wachee
16.09
Springstead Invite
Feb 16, 2023
NWI
9
Holland, Derick
JR
Palatka
16.10
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
1.8
10
Beachem, Chev'on
SO
Astronaut
16.15
Cape Coast Conference North Qualifier @Astronaut 2023
Apr 6, 2023
+0.0
11
Barnes, D'Montay
SO
Palatka
16.38
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
1.8
12
Brown, Julius
SO
Space Coast
16.40
Merritt Island Mini-Meet
Feb 28, 2023
NWI
13
Wiler, Tristin
SR
Space Coast
16.49
2023 Merritt Island Invite
Mar 31, 2023
NWI
13
Apelado, Javen
SR
Bishop Moore
16.49
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
2.2
15
Warren, Leon
JR
Hudson
16.69
Springstead Eagle Twilight
Mar 29, 2023
NWI
16
Garcia, Jean
JR
Weeki Wachee
17.22
Springstead Eagle Twilight
Mar 29, 2023
NWI
17
Cho-Sam, Zackary
JR
Mount Dora
17.34
Early Hawk Invitational
Feb 24, 2023
NWI
18
Williams, Eric
FR
Titusville
17.35
Cape Coast Conference North Qualifier @Astronaut 2023
Apr 6, 2023
0.7
19
Jenkins, Elijah
SO
Space Coast
17.42
2023 Merritt Island Invite
Mar 31, 2023
NWI
20
Horan, Chris
SR
Nature Coast
17.48
Anclote Sharks Invitational 2023
Mar 24, 2023
NWI
21
McDonald, Jace
JR
Williston
17.60
Chiefland Home Meet 2
Mar 15, 2023
NWI
22
Fields, Tony
8
Palatka
17.80
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
1.8
23
Banks, Dontavis
SO
Eastside
17.92
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
1.8
24
Wilson, Alex
SO
Weeki Wachee
17.99
GC8 Conference 2023
Apr 12, 2023
NWI
25
Pride, Jeremiah
JR
Hudson
18.00
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
26
Rojas, Audric
SR
Villages
18.02
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
27
Martinez, Giovaniel
SO
Weeki Wachee
18.12
Springstead Eagle Twilight
Mar 29, 2023
NWI
28
Craft, Andrea
SR
Eustis
18.17
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
2.2
29
Official, Jaden
FR
Palm Bay
18.22
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
-0.2
30
Arbelaez, Cameryn
FR
Hudson
18.28
Farm Bureau Weeki Wachee Invitational 2023
Mar 3, 2023
NWI
31
Ho, Allan
SR
Nature Coast
18.33
Farm Bureau Weeki Wachee Invitational 2023
Mar 3, 2023
NWI
32
Dix, Jemall
SR
Eastside
18.39
2023 Alachua County Championships
Apr 8, 2023
0.4
33
Mack, Deandre
SO
Astronaut
18.52
2023 Merritt Island Invite
Mar 31, 2023
NWI
34
Krebs, Kyle
JR
Mount Dora
18.58
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
2.2
35
Bess, Earl
8
Williston
18.66
2023 SFHS Mini Meet 3
Apr 4, 2023
0.8
36
Johnson, Marko
SO
Eustis
18.67
Mount Dora Christian Last Chance Meet
Apr 14, 2023
NWI
37
McCaslin, Ian
SR
Titusville
18.69
Cape Coast Conference North Qualifier @Astronaut 2023
Apr 6, 2023
0.7
38
Holston Dunn, Elijah
SR
Crystal River
18.81
GC8 Conference 2023
Apr 12, 2023
NWI
39
Dubois, Camden
SO
Nature Coast
19.00
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
40
Gilio, Dominic
SO
Hudson
19.11
Sac West Conference
Apr 11, 2023
NWI
41
Roberson, Avery
SO
Astronaut
19.13
2023 Merritt Island Invite
Mar 31, 2023
NWI
42
Abdul, Hakim
SO
Palm Bay
19.16
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
-0.2
43
Diaz, Hector
SR
Titusville
19.21
Satellite HS Scorpion Invitational 2023
Mar 3, 2023
-0.3
44
Russ, Cayden
FR
Villages
19.22
Mount Dora Christian Last Chance Meet
Apr 14, 2023
NWI
45
McKown, Aiden
FR
Villages
19.26
The Villages Home Meet Three 2023
Mar 22, 2023
NWI
46
Major, Freddy
SO
Crescent City
19.29
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
0.9
47
Puga, Jaden
SO
Space Coast
19.35
Merritt Island Mini-Meet
Feb 28, 2023
NWI
48
Kennedy, Tristan
SR
Lake Weir
19.37
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
0.9
49
Williams, Demarius
SO
Trinity Prep
19.56
Citrus League Championships 2023
Mar 29, 2023
1.5
50
Wells, Joshua
SR
Villages
19.59
The Villages Home Meet Three 2023
Mar 22, 2023
NWI
300 Hurdles (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
Richardson, Dallas
SO
North Marion
49.15
MCIAC Championships 2023
Mar 25, 2023
2
Kennedy, Tristan
SR
Lake Weir
49.24
MCIAC Championships 2023
Mar 25, 2023
300 Hurdles (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
Bolton, A'Lasia
JR
Dunnellon
58.12
MCIAC Championships 2023
Mar 25, 2023
2
Aguayo, Yaheilis
FR
Lake Weir
1:00.15
MCIAC Championships 2023
Mar 25, 2023
3
Lebron, Karanis
SO
Lake Weir
1:01.20
MCIAC Championships 2023
Mar 25, 2023
4
Moore, Tytiana
JR
Dunnellon
1:05.94
MCIAC Championships 2023
Mar 25, 2023
5
Ortiz-Nunez, Amber
JR
Dunnellon
1:18.42
MCIAC Championships 2023
Mar 25, 2023
400 Hurdles (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
Johnson Jr., Cedric
SR
Lake Highland Prep
55.62
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 18, 2023
2
Graves-Blanks, Kai
SR
Montverde Academy
55.89
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
3
Cho-Sam, Zackary
JR
Mount Dora
56.09
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
4
Wilson, Antoneo
JR
Eastside
56.79
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 18, 2023
5
Wiler, Tristin
SR
Space Coast
57.70
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 18, 2023
6
Adornetto, Antonio
JR
Bishop Moore
57.89
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 18, 2023
7
Bass, Logan
JR
Cocoa
58.23
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
8
Murray, Rahmoy
JR
Hudson
58.89
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
9
Holland, Derick
JR
Palatka
59.35
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
10
Polcaro , Leonard
JR
Montverde Academy
59.68
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
11
Rojas, Audric
SR
Villages
1:00.39
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
12
Pride, Jeremiah
JR
Hudson
1:01.18
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
13
Craft, Andrea
SR
Eustis
1:01.94
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
14
McCaslin, Ian
SR
Titusville
1:02.26
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
15
Dubois, Camden
SO
Nature Coast
1:02.34
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
16
Horan, Chris
SR
Nature Coast
1:02.51
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
17
Simmons-Roberts, Tavon
JR
Cocoa
1:02.58
CCC Championship @ Satellite 2023
Apr 14, 2023
18
Csobi, Spencer
SR
Atlantic (PO)
1:02.62
George Janan SC Invitational M
Mar 11, 2023
19
Martin, Kristian
FR
Eastside
1:02.77
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
20
Barnes, D'Montay
SO
Palatka
1:02.81
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
21
furlonge, delvin
SR
Atlantic (PO)
1:03.33
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
22
Ramcharitar, Ivan
SO
Hudson
1:03.42
Farm Bureau Weeki Wachee Invitational 2023
Mar 3, 2023
23
Plummer, Keenan
SO
Atlantic (PO)
1:03.67
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
24
Jenkins, Elijah
SO
Space Coast
1:04.00
CCC Championship @ Satellite 2023
Apr 14, 2023
25
Beachem, Chev'on
SO
Astronaut
1:04.09
Astronaut Invitational
Mar 24, 2023
26
Holston Dunn, Elijah
SR
Crystal River
1:04.51
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
27
Dix, Jemall
SR
Eastside
1:04.67
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
28
Allen, Dashawn
FR
Nature Coast
1:04.76
GC8 Conference 2023
Apr 12, 2023
29
Garcia, Jean
JR
Weeki Wachee
1:04.78
GC8 Conference 2023
Apr 12, 2023
30
Glover, Deontae
FR
Cocoa
1:05.01
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
31
Johnson, Jonathan
SR
Eustis
1:05.51
Mount Dora Christian Last Chance Meet
Apr 14, 2023
32
Addison, Xayvier
SO
Palatka
1:05.85
2023 Bronco Bob Track Meet
Apr 12, 2023
33
Hendricks, Brendan
SR
Mount Dora
1:06.01
Mount Dora Christian Developmental meet #2
Apr 3, 2023
34
Campbell, Elysha
SO
Palatka
1:06.16
Tocoi Creek Toro Showdown
Mar 24, 2023
35
Williams, Eric
FR
Titusville
1:06.31
Cape Coast Conference North Qualifier @Astronaut 2023
Apr 6, 2023
36
Wilson, Alex
SO
Weeki Wachee
1:06.55
Springstead Eagle Twilight
Mar 29, 2023
37
Pearson, Braydon
SO
Central (Brooksville)
1:06.69
Springstead Eagle Twilight
Mar 29, 2023
38
Abdul, Hakim
SO
Palm Bay
1:06.72
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
39
Gilio, Dominic
SO
Hudson
1:07.06
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
40
McKown, Aiden
FR
Villages
1:07.19
Buffalo Invitational One
Mar 4, 2023
41
Thomas, Jonathan
8
Crescent City
1:07.32
The RunMatanzas T&F Invitational 2023
Apr 8, 2023
42
Tapia, Jeremy
FR
Villages
1:07.47
Mount Dora Christian Last Chance Meet
Apr 14, 2023
43
Smith, Stephon
JR
Palm Bay
1:08.03
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
44
Roberson, Avery
SO
Astronaut
1:08.29
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
45
Davis, Cordae
FR
Palatka
1:08.52
Palatka JH/SH Home Meet #1
Mar 7, 2023
46
Wells, Joshua
SR
Villages
1:08.53
12th Annual Hawks on the Hill Invitational
Apr 1, 2023
47
Major, Freddy
SO
Crescent City
1:08.54
The RunMatanzas T&F Invitational 2023
Apr 8, 2023
48
Kennedy, Tristan
SR
Lake Weir
1:08.99
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
49
Richardson, Dallas
SO
North Marion
1:09.65
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
50
Fennell, John
FR
Eustis
1:09.68
Sanford - Seminole COACH ERNEST MCPHERSON INVITATIONAL2023
Apr 7, 2023
400 Hurdles (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
Smith, Michelle
JR
Montverde Academy
58.41
FSU Relays (High Schools)
Mar 24, 2023
2
Duncan, D'Asia
FR
Montverde Academy
1:02.44
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
3
Williams, Dhamariah
FR
Montverde Academy
1:03.37
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
4
Elstad, Natalee
SO
Villages
1:05.26
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
5
Rodgers, Payton
JR
South Sumter
1:07.60
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
6
Livingston, Arielle
JR
Eastside
1:09.48
2023 Alachua County Championships
Apr 8, 2023
7
Bryant, Ja'Aliyah
SR
Eastside
1:09.71
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
8
Williams, Alayezia
JR
Cocoa
1:09.75
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
9
Miliotes, Anna
SR
Trinity Prep
1:10.58
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
10
Harp, Shovonne
SO
Cocoa
1:11.50
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
11
perez, helena
JR
Atlantic (PO)
1:12.03
Deltona HS Senior Night 2023
Apr 5, 2023
11
Ford, Alleah
SR
Palatka
1:12.03
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
13
Andrews, Skyla
SO
Palatka
1:12.62
Palatka JH/HS HOME MEET #2
Mar 31, 2023
14
Rodriguez, Caroline
SR
Bishop Moore
1:13.89
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
15
Yero, McKenzie
JR
Eustis
1:14.13
Sanford - Seminole COACH ERNEST MCPHERSON INVITATIONAL2023
Apr 7, 2023
16
O'Neil, Cadence
SO
Mount Dora
1:14.35
Villages Home Meet Two 2023
Mar 9, 2023
17
Washington, Jayda
FR
Umatilla
1:15.00
Bishop Moore - Larry Kelly Invitational 2023
Mar 1, 2023
18
Link, Camryn
8
Interlachen
1:15.16
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
19
Nelles, Rashell
FR
Weeki Wachee
1:15.85
Farm Bureau Weeki Wachee Invitational 2023
Mar 3, 2023
20
Filetti, Brooke
JR
Eustis
1:16.40
Lake Highland - Highlander Classic 2023
Mar 10, 2023
21
Lamothe, Ryllie
SO
Astronaut
1:16.78
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
22
Rodgers, Avre'yana
SO
Palatka
1:17.94
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
23
Cox, Anna
SO
Mount Dora
1:18.47
Mount Dora Christian Last Chance Meet
Apr 14, 2023
24
Bonnewitz, Paloma
SO
Bishop Moore
1:18.55
Winter Park - Brian Jaeger Elite Classic 2023
Apr 1, 2023
25
Taylor, Ava
JR
Eustis
1:18.58
Bishop Moore - Carl Friedland Memorial Track Invite 2023
Feb 24, 2023
26
Davis, Sadie
SR
Mount Dora
1:19.14
Villages Home Meet Two 2023
Mar 9, 2023
27
Snyder, Brooke
SO
Eustis
1:20.61
Villages Home Meet One 2023
Feb 16, 2023
28
Cannon, Melonna
JR
Astronaut
1:21.14
Holy Trinity Invitational
Mar 4, 2023
29
Ozyjowski , Makayla
JR
Nature Coast
1:21.55
Springstead High School Pre-Easter Open
Apr 6, 2023
30
Daniels, Samiyah
SO
Eastside
1:22.50
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
31
Aguayo, Yaheilis
FR
Lake Weir
1:22.53
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
32
Amsbury, Savannah
SO
Crystal River
1:23.06
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
33
Bielefeld, Katy
SR
Astronaut
1:23.16
Falcon Friday Night 13
Feb 24, 2023
34
Bolton, A'Lasia
JR
Dunnellon
1:23.99
Springstead Eagle Twilight
Mar 29, 2023
35
Warren, Abigail
FR
Interlachen
1:24.13
Palatka JH/SH Home Meet #1
Mar 7, 2023
36
Ortiz-Nunez, Amber
JR
Dunnellon
1:24.41
Doug Patton Invite
Mar 17, 2023
37
Rhome, Jamea
FR
Eustis
1:24.82
Mount Dora Christian Last Chance Meet
Apr 14, 2023
38
Davis, Shaniya
SR
Eustis
1:25.59
Villages Home Meet One 2023
Feb 16, 2023
39
Barnes, I'Yana
FR
Cocoa
1:27.02
Astronaut Invitational
Mar 24, 2023
40
Poparod, Kennedy
FR
Bishop Moore
1:27.19
Lake Highland - Highlander Classic 2023
Mar 10, 2023
40
Hill, Aundrea
FR
Palatka
1:27.19
Palatka JH/SH Home Meet #1
Mar 7, 2023
42
Roach, Mikah
FR
Umatilla
1:27.51
The Villages Home Meet Three 2023
Mar 22, 2023
43
Henderson, Emani
FR
Weeki Wachee
1:27.74
Springstead Invite
Feb 16, 2023
44
Tomlinson, Serena
SR
Eustis
1:28.60
Bishop Moore - Carl Friedland Memorial Track Invite 2023
Feb 24, 2023
45
Rosadopadilla, Aidaliz
JR
Palm Bay
1:28.84
Cape Coast Conference South Qualifier @ Satellite 2023
Apr 6, 2023
46
Wigle, Kiersten
FR
Space Coast
1:29.47
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
47
Moore, Tytiana
JR
Dunnellon
1:29.70
Springstead High School Pre-Easter Open
Apr 6, 2023
48
Joely, Bustos
8
Crescent City
1:30.21
Palatka JH/SH Home Meet #1
Mar 7, 2023
49
Bland, Kayla
FR
Crystal River
1:30.22
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
50
Elliott, Desiray
FR
Interlachen
1:31.59
Palatka JH/HS HOME MEET #2
Mar 31, 2023
4 x 100 Relay (Men)
Top↑
Team
Time
Athletes
Meet
Meet Date
1
Cocoa
41.67
Edgecombe
,
Hawkins
,
Holmes
,
Brown
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
2
Atlantic (PO)
41.81
dixon
,
killingsworth
,
Workman
,
royal
5-Star Conference Championship
Apr 12, 2023
3
Lake Highland Prep
41.91
Ware-McClendon
,
Ware
,
Johnson Jr.
,
Perry
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
4
North Marion
41.93
Brown
,
Walton
,
Rollerson
,
Foster
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
5
Eastside
42.14
Johnson
,
Martin
,
Waldon
,
Miller
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
6
Hudson
42.84
Shawell
,
Keeling
,
Norris
,
Conley
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
7
South Sumter
42.85
Johnson
,
Hill
,
Young
,
McDonald
1A and 2A Open At Wildwood High School
Mar 14, 2023
8
Eustis
42.97
Williams
,
Vega
,
Wilson
,
Wilder
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
9
Palatka
43.38
Offord
,
Wright
,
Wright Jr
,
Turner
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
10
Palm Bay
43.41
Pittman
,
Official
,
Johnson
,
DiBenedetto
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
11
Villages
43.92
Sarakinis
,
Isaac
,
Kennedy
,
Globig
The Villages Home Meet Three 2023
Mar 22, 2023
12
Newberry
44.00
Davis
,
Rich
,
Eastmon
,
Bello
2023 SFHS Mini Meet 3
Apr 4, 2023
13
Nature Coast
44.18
Rodriguez
,
Horan
,
Mckenzie
,
Harvin
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
14
Titusville
44.30
Christian
,
Martin
,
Green
,
Smith
CCC Championship @ Satellite 2023
Apr 14, 2023
15
Space Coast
44.33
Espinosa
,
Smith
,
Rainey
,
Ayliffe
Cape Coast Conference North Qualifier @Astronaut 2023
Apr 6, 2023
16
Bishop Moore
44.70
Calcano
,
Munroe
,
Jusme
,
Diaz
Astronaut Invitational
Mar 24, 2023
16
Mount Dora
44.70
Cho-Sam
,
Ficket
,
Taksey
,
Clouthier
Panther Invitational
Apr 8, 2023
18
Astronaut
44.89
Avelar
,
Beachem
,
Peters
,
Lincoln
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
19
Williston
45.22
Walker
,
Williams
,
Donald
,
Williams
2023 SFHS Mini Meet 3
Apr 4, 2023
20
Umatilla
45.29
Brutus
,
Benn
,
Jefferson
,
Pressley
The Villages Home Meet Three 2023
Mar 22, 2023
21
Windermere Prep
45.31
James
,
Oleyar
,
Doggett
,
Basden
Trinity Prep Relays 2023
Mar 24, 2023
22
Weeki Wachee
45.57
Hodge-Mauldin
,
Ferrugia-Hughes
,
Frazier
,
Allen
The Villages Home Meet Three 2023
Mar 22, 2023
23
Lincoln Park
45.89
Berry
,
Grant
,
Platt
,
Thomas
St. Lucie County Meet 2023
Mar 23, 2023
24
Crescent City
45.90
Patrick
,
Padgett
,
Wright
,
Vences
The RunMatanzas T&F Invitational 2023
Apr 8, 2023
25
Cocoa Beach
46.26
Murrin
,
Fee
,
Coe
,
Bode
Merritt Island Open
Mar 9, 2023
26
Lake Weir
46.38
Kennedy
,
Maxwell
,
Rowland
,
Dawkins
MCIAC Championships 2023
Mar 25, 2023
27
Dunnellon
47.28
Vickers
,
Charles
,
Henry
,
Hufault
Farm Bureau Weeki Wachee Invitational 2023
Mar 3, 2023
28
Edgewood
47.37
Diaz
,
Elston
,
Cabrera
,
Esemuede
Merritt Island Open
Mar 9, 2023
29
Central (Brooksville)
48.10
Valerio Estevez
,
Gaynor
,
Edwards
,
Wade
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
30
West Shore
48.71
Li
,
Johnson
,
Richardson
,
Matias
Cape Coast Conference South Qualifier @ Satellite 2023
Apr 6, 2023
31
Crooms
49.50
DAVIDOWITZ
,
Harris
,
SITDYKOV
,
PEREZ
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
32
Hernando
49.61
Sansone
,
Cabrera
,
Scrivens-Mobley
,
Watson
Farm Bureau Weeki Wachee Invitational 2023
Mar 3, 2023
33
Crystal River
49.92
Holston Dunn
,
Wilson
,
Verschraegen
,
Robinson
1A and 2A Open At Wildwood High School
Mar 14, 2023
34
Trinity Prep
50.26
Male
,
Williams
,
Loiseau
,
Krahling
Trinity Prep Relays 2023
Mar 24, 2023
4 x 100 Relay (Women)
Top↑
Team
Time
Athletes
Meet
Meet Date
1
Cocoa
45.88
Pepsi Florida Relays
Mar 31, 2023
2
Eustis
46.77
Carter
,
Carter
,
Dias
,
Filetti
Wildcat Relays at Wildwood High School
Mar 28, 2023
3
Eastside
47.77
Livingston
,
Bryant
,
King
,
Smith
Wildcat Relays at Wildwood High School
Mar 28, 2023
4
Montverde Academy
48.25
FSU Relays (High Schools)
Mar 24, 2023
5
Hernando
48.67
Lance
,
Smith
,
Richardson
,
White
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
6
Villages
49.27
Brito
,
Thomas
,
Probola
,
Elstad
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
7
Atlantic (PO)
49.31
Livingston
,
Jones
,
Yan
,
perez
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 18, 2023
8
Bishop Moore
49.72
Nieves
,
Dunn
,
Yoerger
,
Kruel
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
9
Lake Highland Prep
50.48
Simpson
,
Kahn
,
Vidrine
,
Canine
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
10
Palatka
50.52
Fields
,
Passmore
,
Andrews
,
Edwards
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
11
Mount Dora
50.91
Scott
,
O'Neil
,
Koester
,
Cochran
Mount Dora Christian Developmental meet #2
Apr 3, 2023
12
Umatilla
51.48
Washington
,
Campbell
,
Carthers
,
Melchiorre
The Villages Home Meet Three 2023
Mar 22, 2023
13
Interlachen
51.96
Webber
,
Griffin
,
Link
,
Shivers
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
14
West Shore
52.03
Wright
,
Courtney
,
McKee
,
King
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
15
Nature Coast
52.18
Ferlita
,
Norton
,
Lawson
,
Bailey
GC8 Conference 2023
Apr 12, 2023
16
Dunnellon
52.34
Burns
,
Murray
,
Evans
,
Council
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
17
Weeki Wachee
52.48
Rowden
,
Randazzo
,
Owens
,
Clark
Farm Bureau Weeki Wachee Invitational 2023
Mar 3, 2023
18
Trinity Prep
52.64
Burgos
,
Patino
,
Miliotes
,
Yared
Trinity Prep Relays 2023
Mar 24, 2023
19
Newberry
53.00
Graciani
,
Oldman
,
Hunt
,
Tharp
2023 SFHS Mini Meet 3
Apr 4, 2023
19
Lincoln Park
53.00
Huskin
,
Lundy
,
Smith
,
Whilby
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
21
Astronaut
53.52
Montgomery
,
Larson
,
Washington
,
Fluud
CCC Championship @ Satellite 2023
Apr 14, 2023
22
North Marion
53.62
Baines
,
Brown
,
Howard
,
Brown
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
23
Windermere Prep
53.94
Akabane
,
Basinger
,
Sodhi
,
Allwood
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
24
South Sumter
54.16
Cruz
,
Lynn
,
Caldwell
,
Morgan
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
25
Palm Bay
54.19
Ibrahim
,
Petite
,
Clark
,
Harris
CCC Championship @ Satellite 2023
Apr 14, 2023
26
Crooms
55.28
Perez
,
FRANCIS
,
Rhodes
,
Barker
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
27
Crystal River
55.58
Bellamy
,
Knight
,
De' Vaughn
,
Edwards
Doug Patton Invite
Mar 17, 2023
28
Titusville
55.61
Stevens
,
Letmon
,
Harrell
,
Lopez
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
29
Edgewood
56.14
Blackburn
,
Jenkins
,
Jacobs
,
Daly
2023 Merritt Island Invite
Mar 31, 2023
30
Lake Weir
56.18
Lebron
,
Aguayo
,
Dinh
,
Raymond
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
31
Space Coast
57.88
Denmark
,
Ayliffe
,
Brown
,
Jacavage
Holy Trinity Invitational
Mar 4, 2023
32
Crescent City
58.37
Green
,
Perez
,
lopez
,
Onofre
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
33
Williston
1:02.18
Days
,
Laboy
,
Thomas
,
Bryant
Chiefland Home Meet 2
Mar 15, 2023
34
Cocoa Beach
1:04.01
Altamuro
,
Shunnarah
,
Vinson
,
Monseliu
Minutemen Classic
Apr 5, 2023
4 x 400 Relay (Men)
Top↑
Team
Time
Athletes
Meet
Meet Date
1
Atlantic (PO)
3:16.92
Voltaire
,
Russell
,
dixon
,
royal
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 18, 2023
2
Montverde Academy
3:19.79
Cardwell
,
Greene
,
Cunningham
,
Picciano
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
3
Eastside
3:21.80
Martin
,
Johnson
,
Wilson
,
Miller
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 18, 2023
4
Lake Highland Prep
3:23.54
Gummer
,
Ware
,
Ware-McClendon
,
Johnson Jr.
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
5
Cocoa
3:27.67
Edgecombe
,
Hawkins
,
Evans
,
Bass
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
6
Eustis
3:32.54
Engel
,
Rabess
,
Kemp
,
Roush
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
7
Astronaut
3:32.57
Tilford
,
Beachem
,
Peters
,
Lincoln
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
8
Space Coast
3:32.59
Espinosa
,
Jenkins
,
Smith
,
Wiler
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
9
Palatka
3:33.09
Holland
,
Turner
,
Offord
,
Wright Jr
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
10
North Marion
3:33.51
Patterson
,
McDonald
,
Triana
,
Taylor
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
11
Villages
3:36.34
Ascencio-Rojo
,
Clarke
,
Hernandez
,
Clarke
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
12
Bishop Moore
3:36.90
Calcano
,
Jusme
,
Griffiths
,
Cantero
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
13
Windermere Prep
3:38.38
James
,
Shuffield
,
Holden
,
Allwood
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
14
Hudson
3:38.60
Pride
,
Rehm
,
Warren
,
Franklin
Springstead Eagle Twilight
Mar 29, 2023
15
Weeki Wachee
3:39.26
Allen
,
Frazier
,
Frazier
,
Hodge-Mauldin
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
16
Titusville
3:39.62
Dandridge
,
Jones
,
Captain
,
Curry
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
17
Palm Bay
3:44.67
Grady
,
Richardson
,
Laurent
,
Brooks
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
18
Nature Coast
3:44.81
Edney
,
Senzig
,
Barrett
,
Oneill
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
19
Cocoa Beach
3:45.99
Malki
,
Fee
,
Jackson
,
Murrin
Merritt Island Open
Mar 9, 2023
20
Dunnellon
3:51.00
Charles
,
Palmer
,
Reyes
,
Kearse
Springstead High School Pre-Easter Open
Apr 6, 2023
21
Crescent City
3:52.42
Cruz
,
Pena
,
Wright
,
Serrano-Santana
Palatka JH/SH Home Meet #1
Mar 7, 2023
22
Crooms
3:55.69
Harris
,
DAVIDOWITZ
,
Perez
,
Vendrell Alvarado
Sanford - Seminole COACH ERNEST MCPHERSON INVITATIONAL2023
Apr 7, 2023
23
Crystal River
3:57.29
Komara
,
Koos
,
Williams
,
Holston Dunn
Springstead High School Pre-Easter Open
Apr 6, 2023
24
Mount Dora
3:58.04
McKee
,
Brown
,
Florexil
,
Nelson
Villages Home Meet One 2023
Feb 16, 2023
25
Edgewood
3:58.77
Caple
,
Pope
,
Amato
,
Dehuff
Merritt Island Open
Mar 9, 2023
26
Trinity Prep
4:00.28
Hawley
,
Krahling
,
Lou
,
Ulman
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
27
Umatilla
4:00.60
Heaton
,
Brutus
,
Purdy
,
Pressley
Villages Home Meet Two 2023
Mar 9, 2023
28
Williston
4:03.20
Muthard
,
Salter
,
Christia
,
Morgan
Chiefland Home Meet 2
Mar 15, 2023
29
Newberry
4:04.86
Butler
,
Bello
,
Hunter
,
Thrift
2023 SFHS Raiders Mini Meet 1
Mar 1, 2023
30
Lake Weir
4:05.38
Richard
,
Duncan
,
Alverio
,
Young
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
31
Lincoln Park
4:07.21
Rivera
,
Sena
,
Wahrmann
,
Coto
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
32
West Shore
4:27.68
Plechaty
,
Panchal
,
Falls
,
Collins
CCC Championship @ Satellite 2023
Apr 14, 2023
4 x 400 Relay (Women)
Top↑
Team
Time
Athletes
Meet
Meet Date
1
Montverde Academy
3:37.28
Pepsi Florida Relays
Mar 31, 2023
2
Villages
3:56.78
Probola
,
Byron
,
Elstad
,
Thomas
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
3
Cocoa
4:01.46
Bryant
,
Tyson
,
Barnes
,
Parham
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
4
Atlantic (PO)
4:06.83
Jones
,
Yan
,
perez
,
perez
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 18, 2023
5
Palatka
4:13.62
Andrews
,
Fields
,
Edwards
,
Passmore
Tocoi Creek Toro Showdown
Mar 24, 2023
6
Lincoln Park
4:14.03
Smith
,
Watson
,
Daniel
,
Brown
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
7
Lake Highland Prep
4:14.79
Carter
,
Egerton
,
Kahn
,
Vidrine
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
8
Eustis
4:17.76
Carter
,
Filetti
,
Hulse
,
Westbrooke
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
9
Eastside
4:17.94
Bryant
,
Livingston
,
Smith
,
Astrom
2023 Alachua County Championships
Apr 8, 2023
10
Cocoa Beach
4:19.98
Shunnarah
,
Fish
,
Wolverton
,
Robinson
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
11
Bishop Moore
4:26.68
Yoerger
,
Dunn
,
Maddalena
,
Kruel
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
12
Space Coast
4:27.45
Wigle
,
Lenau
,
Jacavage
,
Maynard
Merritt Island Mini-Meet
Feb 28, 2023
13
Astronaut
4:30.09
Montgomery
,
Bielefeld
,
Treder
,
Lamothe
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
14
Mount Dora
4:31.38
Davis
,
O'Neil
,
Roman
,
Cochran
Villages Home Meet One 2023
Feb 16, 2023
15
Weeki Wachee
4:32.36
Williams
,
Williams
,
Owens
,
Randazzo
GC8 Conference 2023
Apr 12, 2023
16
North Marion
4:32.59
Brown
,
Brown
,
Howard
,
Jackson
Early Hawk Invitational
Feb 24, 2023
17
Umatilla
4:33.61
Campbell
,
Lively
,
Brutus
,
Carthers
Mount Dora Christian Invitational
Mar 30, 2023
18
Edgewood
4:36.33
Jenkins
,
Jacobs
,
Coris
,
Howarter
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
19
West Shore
4:37.41
Maddikonda
,
McKee
,
Niwas
,
Richardson
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
20
Trinity Prep
4:37.75
Hennebery
,
Mortimer
,
Miliotes
,
Jessen
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
21
Dunnellon
4:40.52
Hatcher
,
Rogers
,
Evans
,
Alvord
Farm Bureau Weeki Wachee Invitational 2023
Mar 3, 2023
22
Interlachen
4:40.69
Warren
,
Griffin
,
Jones
,
Webber
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
23
Windermere Prep
4:40.77
Allwood
,
Myers
,
Sing
,
Stone
Lake Buena Vista Home Meet
Apr 5, 2023
24
Nature Coast
4:45.38
Asteasuainzarra
,
Cunane
,
Crandall
,
Sogren Atkinson
Wildcat Open at Wildwood High
Apr 4, 2023
25
Crescent City
4:53.78
Onofre
,
lopez
,
Phetsaya
,
Perez
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
26
Palm Bay
5:08.59
Rozynski
,
Powell
,
Sawatsky
,
Shields
Satellite HS Scorpion Invitational 2023
Mar 3, 2023
27
Newberry
5:11.03
Davis
,
Crews
,
Cleveland
,
Oldman
2023 Alachua County Championships
Apr 8, 2023
28
Crystal River
5:14.14
Santiago
,
Williams
,
Porter
,
Covington
Doug Patton Invite
Mar 17, 2023
29
Titusville
5:16.68
Letmon
,
Duncan
,
Deranleau
,
Douglas
2023 Merritt Island Relays
Feb 17, 2023
30
Lake Weir
5:19.08
Bowen
,
Dinh
,
Rodriguez
,
Rowland
Deland HS Big D Relays 2023
Mar 4, 2023
4 x 800 Relay (Men)
Top↑
Team
Time
Athletes
Meet
Meet Date
1
Montverde Academy
7:57.00
Cardwell
,
Novack
,
Shaban
,
Picciano
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 18, 2023
2
Eastside
8:09.01
Johnson
,
Alvarez
,
Petty
,
Odwyer
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 18, 2023
3
Astronaut
8:12.79
Tilford
,
Faris
,
Kinsey
,
Kinsey
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 18, 2023
4
Windermere Prep
8:13.48
Allwood
,
Cheng
,
Holden
,
Shuffield
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 18, 2023
5
Villages
8:17.45
Probola
,
Clarke
,
Ascencio-Rojo
,
Clarke
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 18, 2023
6
Trinity Prep
8:22.58
Hatchette
,
Stricklin
,
Hawley
,
Clifton
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 18, 2023
7
Bishop Moore
8:28.51
Herrera
,
Thrash
,
Brooks
,
Griffiths
Saints Invitational 2023
Apr 14, 2023
8
Lake Highland Prep
8:33.20
Choung
,
Meffe
,
Yong
,
Wellons
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
9
Cocoa Beach
8:36.84
Cerveny
,
Reyes
,
Gilbertson
,
Karl
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
10
Edgewood
8:46.04
Webb
,
Germain
,
Dowdell
,
Corley
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
11
Mount Dora
8:47.81
Spears
,
Cho-Sam
,
Hassan
,
McKee
Mount Dora Christian Developmental meet #2
Apr 3, 2023
12
West Shore
8:50.73
Giuliani
,
Theiler
,
Murphy
,
Grimison
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
13
Nature Coast
8:54.74
Oneill
,
Faulkingham
,
Senzig
,
Barrett
GC8 Conference 2023
Apr 12, 2023
14
Space Coast
9:11.10
Starkey
,
Miller
,
Rochette
,
Wiler
CCC Championship @ Satellite 2023
Apr 14, 2023
15
Titusville
9:12.02
Captain
,
Bennett
,
Captain
,
Torres
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
16
Eustis
9:19.36
Engel
,
Rabess
,
Leger
,
Williams
Lake Highland - Highlander Classic 2023
Mar 10, 2023
17
Crescent City
9:23.88
Pena
,
Thomas
,
Vasquez
,
Gonzalez
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
18
Dunnellon
9:25.32
Kearse
,
Slagle
,
Spillman
,
Hinckley
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
19
Palatka
9:26.19
Brauman
,
Butler
,
Walker
,
Gillon
2023 Raider Invitational
Mar 11, 2023
20
Newberry
9:31.44
Thrift
,
Fanelli
,
Butler
,
Bello
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
21
Williston
9:44.43
Green
,
Guittierez
,
Contres
,
Murphy
2023 SFHS Mini Meet 3
Apr 4, 2023
22
Crystal River
9:50.71
Fuller
,
Jenkins
,
Koos
,
Reed
Hernando Kiwanis Invite
Mar 8, 2023
23
Hernando
9:52.84
Bruns
,
Garcia
,
Sullivan
,
Barchelard
Hernando Kiwanis Invite
Mar 8, 2023
23
Lincoln Park
9:52.84
Lane
,
Rivera
,
Geraghty
,
Wahrmann
2023 Treasure Lake Conference
Apr 14, 2023
25
North Marion
9:59.18
Compton
,
Campbell
,
Nichols
,
Rojas
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
26
Weeki Wachee
10:07.79
Cintron
,
Albee
,
Duhon
,
Hill
Hernando Kiwanis Invite
Mar 8, 2023
27
Cocoa
10:21.86
Leber
,
Osborne
,
Diaz
,
Graves
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
4 x 800 Relay (Women)
Top↑
Team
Time
Athletes
Meet
Meet Date
1
Villages
9:28.37
Probola
,
Byron
,
Sosnowski
,
Thomas
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 18, 2023
2
Bishop Moore
10:08.28
Watkins
,
Lorey
,
Hage
,
Yoerger
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 18, 2023
3
Edgewood
10:08.63
Gividen
,
Myers
,
Tomberlin
,
Gividen
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
4
Mount Dora
10:12.26
Douglas
,
Roman
,
Vu
,
Koester
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
5
West Shore
10:26.65
Richardson
,
Maddikonda
,
Falls
,
Niwas
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
6
Lake Highland Prep
10:32.41
Johnson
,
Newman
,
Richards
,
Shah
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
7
Astronaut
10:47.15
Carr
,
Treder
,
Bielefeld
,
Cutkelvin
Cape Coast Conference North Qualifier @Astronaut 2023
Apr 6, 2023
8
Trinity Prep
10:53.09
Mortimer
,
Hennebery
,
Parker
,
Jessen
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
9
Eastside
10:56.09
Engels
,
White
,
Cantrell
,
Patel
2023 Alachua County Championships
Apr 8, 2023
10
Lincoln Park
11:06.84
Drawdy
,
Drawdy
,
Lane
,
Duffy
Martin County Sarge Invitational 2023
Mar 31, 2023
11
Interlachen
11:26.63
Warren
,
Guessford
,
Mitchum
,
Vinson
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
12
Dunnellon
11:26.93
Hatcher
,
Rogers
,
Robb
,
Alvord
Doug Patton Invite
Mar 17, 2023
13
Eustis
11:35.83
Ellison
,
Filetti
,
Gilbert
,
Hooper
Fast on the First Sponsored By Wildwood High School
Mar 1, 2023
14
Nature Coast
11:44.62
Asteasuainzarra
,
Cahill
,
Crandall
,
Cunane
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
15
Cocoa Beach
11:47.33
Ricks
,
Johnson
,
Schuh
,
Beasha
CCC Championship @ Satellite 2023
Apr 14, 2023
16
Weeki Wachee
11:55.87
Bisaillon
,
Luke
,
Guilfuchi
,
Williams
GC8 Conference 2023
Apr 12, 2023
17
Crescent City
12:01.00
Perez
,
lopez
,
Onofre
,
Consuelos
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
18
Palatka
12:02.25
Dean
,
Walker
,
Sy'riah
,
Rodgers
2023 Falcon Friday at Pedro Menendez
Feb 24, 2023
19
Space Coast
12:24.32
Starkey
,
Schmidt
,
Wigle
,
Lenau
Bill Wilson Invitational 2023
Mar 11, 2023
20
Hudson
13:25.89
Perez
,
Eguigure
,
Micallef
,
Pulley
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
21
Williston
13:47.07
Runnels
,
Lightener
,
Mcleod
,
Gonzales
Chiefland Home Meet 2
Mar 15, 2023
22
Cocoa
17:26.00
Henderson
,
Smith
,
Thomas
,
Harris
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
High Jump (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
1
Calhoun, Kyone
SR
Cocoa
2.02m
6' 7.5"
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 18, 2023
2
Walton, Elija
SR
North Marion
1.97m
6' 5.5"
2023 Raider Invitational
Mar 11, 2023
3
Roush, Joseph
SR
Eustis
1.93m
6' 4"
Mount Dora Christian Last Chance Meet
Apr 14, 2023
4
yan, mekhi
FR
Atlantic (PO)
1.92m
6' 3.5"
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 18, 2023
4
Wilson, Anthony
SR
Weeki Wachee
1.92m
6' 3.5"
Springstead Eagle Twilight
Mar 29, 2023
6
Hardy, Jontreaz
JR
Hudson
1.87m
6' 1.5"
Springstead Eagle Twilight
Mar 29, 2023
6
Richard, Alcarlos
SO
Lake Weir
1.87m
6' 1.5"
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
8
McCoy, Cayden
FR
Mount Dora
1.83m
6' 0"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
8
Smith, Ralphel
SO
Titusville
1.83m
6' 0"
Falcon Friday Night 13
Feb 24, 2023
10
Brooks, Kyle
SO
Palm Bay
1.82m
5' 11.5"
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
10
Barber, Brenden
SO
North Marion
1.82m
5' 11.5"
2023 Raider Invitational
Mar 11, 2023
10
Csobi, Spencer
SR
Atlantic (PO)
1.82m
5' 11.5"
George Janan SC Invitational M
Mar 11, 2023
10
Doty, Jaxon
FR
Hudson
1.82m
5' 11.5"
Springstead High School Pre-Easter Open
Apr 6, 2023
14
Williams, Arzavian
SO
Crescent City
1.80m
5' 10.75"
The RunMatanzas T&F Invitational 2023
Apr 8, 2023
15
Williams, Demarius
SO
Trinity Prep
1.78m
5' 10"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
15
Hester, Clifton
FR
Cocoa
1.78m
5' 10"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
15
Miller, Jerrod
JR
Eastside
1.78m
5' 10"
2023 Hurricane Relays
Mar 4, 2023
15
Hilson, Javion
SO
Cocoa
1.78m
5' 10"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
15
James, Khamari
JR
Windermere Prep
1.78m
5' 10"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
20
Brutus, Herly
FR
Umatilla
1.77m
5' 9.75"
The Villages Home Meet Three 2023
Mar 22, 2023
20
Benn, Mekhi
SR
Umatilla
1.77m
5' 9.75"
The Villages Home Meet Three 2023
Mar 22, 2023
20
Conley, James
JR
Hudson
1.77m
5' 9.75"
Farm Bureau Weeki Wachee Invitational 2023
Mar 3, 2023
23
Williams, Trenton
JR
Palatka
1.76m
5' 9.25"
Palatka JH/HS HOME MEET #2
Mar 31, 2023
23
Apelado, Javen
SR
Bishop Moore
1.76m
5' 9.25"
Saints Invitational 2023
Apr 14, 2023
25
Williams, Ben
SO
Crystal River
1.75m
5' 8.75"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
25
Vorhauer, Cameron
FR
Villages
1.75m
5' 8.75"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
25
Wright, Cameron
JR
Crescent City
1.75m
5' 8.75"
The RunMatanzas T&F Invitational 2023
Apr 8, 2023
28
Rollerson , Caleb
JR
North Marion
1.73m
5' 8"
MCIAC Championships 2023
Mar 25, 2023
28
Bryant, Mario
SR
Palatka
1.73m
5' 8"
2023 Falcon Friday at Pedro Menendez
Feb 24, 2023
28
Castro, Jorge
SR
Bishop Moore
1.73m
5' 8"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
31
Krebs, Kyle
JR
Mount Dora
1.72m
5' 7.75"
Mount Dora Christian Developmental Meet #1
Mar 27, 2023
31
Singleton, Armoni
JR
Palm Bay
1.72m
5' 7.75"
Holy Trinity Invitational
Mar 4, 2023
31
Franklin, Joe
JR
Hudson
1.72m
5' 7.75"
Springstead Eagle Twilight
Mar 29, 2023
31
Smith, Jameer
JR
Cocoa
1.72m
5' 7.75"
Astronaut Invitational
Mar 24, 2023
31
Ayliffe, Derion
SO
Space Coast
1.72m
5' 7.75"
Holy Trinity Invitational
Mar 4, 2023
36
Mullins, George
SO
South Sumter
1.70m
5' 7"
Mount Dora Christian Invitational
Mar 30, 2023
37
Bradley, Daniel
SO
Windermere Prep
1.68m
5' 6"
Lake Buena Vista Home Meet
Apr 5, 2023
37
Green, Anterrius
SR
Cocoa
1.68m
5' 6"
Satellite HS Scorpion Invitational 2023
Mar 3, 2023
39
Dix, Jemall
SR
Eastside
1.67m
5' 5.75"
2023 Raider Invitational
Mar 11, 2023
39
Cerveny, Isaac
JR
Cocoa Beach
1.67m
5' 5.75"
2023 Merritt Island Invite
Mar 31, 2023
41
Walsh, Conner
SO
Astronaut
1.65m
5' 5"
Falcon Friday Night 13
Feb 24, 2023
41
Ware, Mikal
SR
Titusville
1.65m
5' 5"
Falcon Friday Night 13
Feb 24, 2023
43
White, Jisiah
FR
Bishop Moore
1.63m
5' 4.25"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
44
Barchelard, Gabin
SR
Hernando
1.62m
5' 3.75"
Hernando Kiwanis Invite
Mar 8, 2023
44
Casanova, Isaiah
SO
Weeki Wachee
1.62m
5' 3.75"
GC8 Conference 2023
Apr 12, 2023
44
Green, Demarco
SR
Astronaut
1.62m
5' 3.75"
2023 Merritt Island Relays
Feb 17, 2023
44
Ho, Allan
SR
Nature Coast
1.62m
5' 3.75"
Farm Bureau Weeki Wachee Invitational 2023
Mar 3, 2023
44
Campbell, Elysha
SO
Palatka
1.62m
5' 3.75"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
44
Johnson, Maurice
SR
Eastside
1.62m
5' 3.75"
2023 Raider Invitational
Mar 11, 2023
44
Allen, Dashawn
FR
Nature Coast
1.62m
5' 3.75"
Farm Bureau Weeki Wachee Invitational 2023
Mar 3, 2023
High Jump (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
1
Burns, Mia
FR
Dunnellon
1.72m
5' 7.75"
Springstead Invite
Feb 16, 2023
2
Hill, Victoria
SO
Trinity Prep
1.63m
5' 4.25"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
3
Randazzo, Jasmine
JR
Weeki Wachee
1.62m
5' 3.75"
Hernando Kiwanis Invite
Mar 8, 2023
3
Matthews, Tatianna
JR
Dunnellon
1.62m
5' 3.75"
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
5
Williams , Destiny
8
Palatka
1.52m
4' 11.75"
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
5
Duncan, D'Asia
FR
Montverde Academy
1.52m
4' 11.75"
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
7
Lenau , Taylor
JR
Space Coast
1.47m
4' 9.75"
CCC Championship @ Satellite 2023
Apr 14, 2023
7
Hazard, Ryelynn
SR
Nature Coast
1.47m
4' 9.75"
Springstead Invite
Feb 16, 2023
7
Watterson, Evah
JR
Villages
1.47m
4' 9.75"
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
7
Asteasuainzarra, Abby
FR
Nature Coast
1.47m
4' 9.75"
Springstead High School Pre-Easter Open
Apr 6, 2023
7
Barnes, I'Yana
FR
Cocoa
1.47m
4' 9.75"
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
7
Dias, Skye
SO
Eustis
1.47m
4' 9.75"
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
7
Maher, Leah
FR
Hudson
1.47m
4' 9.75"
Springstead High School Pre-Easter Open
Apr 6, 2023
14
Myers, Autumn
8
Windermere Prep
1.44m
4' 8.75"
Lake Buena Vista Home Meet
Apr 5, 2023
15
Hill, Di'mond
JR
Lincoln Park
1.43m
4' 8.25"
Bill Wilson Invitational 2023
Mar 11, 2023
15
Burgos, Addison
SO
Trinity Prep
1.43m
4' 8.25"
Saints Invitational 2023
Apr 14, 2023
17
Edwards, Igy
JR
Crystal River
1.42m
4' 7.75"
Farm Bureau Weeki Wachee Invitational 2023
Mar 3, 2023
17
Drawdy, Morgan
JR
Lincoln Park
1.42m
4' 7.75"
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
19
Stradinger, Ashlynn
SR
Villages
1.40m
4' 7"
Villages Home Meet One 2023
Feb 16, 2023
19
Wiechens, Sharon
8
Villages
1.40m
4' 7"
Villages Home Meet One 2023
Feb 16, 2023
19
Washington, Jayda
FR
Umatilla
1.40m
4' 7"
Villages Home Meet Two 2023
Mar 9, 2023
19
Davis, Sadie
SR
Mount Dora
1.40m
4' 7"
Early Hawk Invitational
Feb 24, 2023
23
Belcher, Mary
SO
Villages
1.37m
4' 6"
Pre-District Tune-Up! At Wildwood High School
Apr 11, 2023
23
Haskins, Denay
SO
Hudson
1.37m
4' 6"
Springstead Eagle Twilight
Mar 29, 2023
23
Moore, Tytiana
JR
Dunnellon
1.37m
4' 6"
Springstead Invite
Feb 16, 2023
23
Hart, Alanei
FR
Crystal River
1.37m
4' 6"
Hernando Kiwanis Invite
Mar 8, 2023
27
Withers, Madison
SR
Villages
1.35m
4' 5"
Buffalo Invitational One
Mar 4, 2023
28
Cue, Charnelle
FR
Palatka
1.32m
4' 4"
2023 SFHS Raiders Frosh/Soph Invitte
Mar 29, 2023
28
Clark, Julissia
FR
Palm Bay
1.32m
4' 4"
Cape Coast Conference South Qualifier @ Satellite 2023
Apr 6, 2023
28
Jones, Journey
JR
Lincoln Park
1.32m
4' 4"
Bill Wilson Invitational 2023
Mar 11, 2023
31
Knight, Savannah
SO
Crystal River
1.30m
4' 3.25"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
31
Sullivan, Isabella
JR
Villages
1.30m
4' 3.25"
Villages Home Meet One 2023
Feb 16, 2023
31
Hulse, Emerson
JR
Eustis
1.30m
4' 3.25"
Winter Park - Brian Jaeger Elite Classic 2023
Apr 1, 2023
34
Ford, Alleah
SR
Palatka
1.28m
4' 2.25"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
35
Nicoli, Talia
7
Edgewood
1.27m
4' 2"
2023 Merritt Island Relays
Feb 17, 2023
35
Guthrie, Sydney
SO
Mount Dora
1.27m
4' 2"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
35
Bellamy, Xena
JR
Crystal River
1.27m
4' 2"
Hernando Kiwanis Invite
Mar 8, 2023
38
Archer, Lauren
JR
Umatilla
1.25m
4' 1.25"
Early Hawk Invitational
Feb 24, 2023
38
Scott, Isabella
JR
Villages
1.25m
4' 1.25"
Buffalo Invitational One
Mar 4, 2023
40
Hayles, Sutania
FR
Lake Weir
1.24m
4' 0.75"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
41
Haskins, Danielle
SO
Hudson
1.22m
4' 0"
Farm Bureau Weeki Wachee Invitational 2023
Mar 3, 2023
41
Gerard, Madison
JR
Trinity Prep
1.22m
4' 0"
Citrus League Championships 2023
Mar 29, 2023
41
Falth, Ingrid
JR
Hudson
1.22m
4' 0"
River Ridge Invite
Mar 7, 2023
44
Docurro, Jenelle
7
Edgewood
1.17m
3' 10"
Merritt Island Mini-Meet
Feb 28, 2023
45
Rigual, Rylie
6
Lincoln Park
1.11m
3' 7.75"
FPC Fresh / Soph Meet 2023
Feb 28, 2023
Pole Vault (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
1
Georgiev, Alex
JR
Montverde Academy
5.00m
16' 4.75"
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
2
Karen , Adam
SR
Montverde Academy
4.10m
13' 5.25"
West Orange - Dr. Baptiste Invitational 2023
Mar 3, 2023
2
Khols, Guy
SR
Montverde Academy
4.10m
13' 5.25"
West Orange - Dr. Baptiste Invitational 2023
Mar 3, 2023
4
Laurore, Max
SR
Montverde Academy
3.90m
12' 9.5"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
5
O'Connor, Carlos
SR
Trinity Prep
3.75m
12' 3.5"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
6
Maxwell, Ashten
SO
Astronaut
3.45m
11' 3.75"
CCC Championship @ Satellite 2023
Apr 14, 2023
7
Nelson, Kelly
SR
Villages
3.30m
10' 10"
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
8
Spratt, Aaron
SO
Villages
3.15m
10' 4"
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
8
Walsh, Conner
SO
Astronaut
3.15m
10' 4"
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
10
Williams, Ben
SO
Crystal River
3.10m
10' 2"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
11
Williams, Grant
FR
Montverde Academy
2.88m
9' 5.25"
IMG Academy Invitational
Apr 8, 2023
12
Fields, Tony
8
Palatka
2.70m
8' 10.25"
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
13
Miller, Parker (Sam)
JR
Trinity Prep
2.45m
8' 0.5"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
14
Mack, Kriston
SR
Palatka
2.35m
7' 8.5"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
14
Tapia, Jeremy
FR
Villages
2.35m
7' 8.5"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
16
Komara, Lane
FR
Crystal River
2.34m
7' 8"
Doug Patton Invite
Mar 17, 2023
17
Jewett, Kenneth
FR
Villages
2.25m
7' 4.5"
Buffalo Invitational One
Mar 4, 2023
18
Casanova, Isaiah
SO
Weeki Wachee
2.20m
7' 2.5"
The Villages Home Meet Three 2023
Mar 22, 2023
19
Maniar, Ajay
FR
Trinity Prep
2.15m
7' 0.5"
Lake Highland - Highlander Classic 2023
Mar 10, 2023
Pole Vault (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
1
Kirst, Isabella
JR
Montverde Academy
3.20m
10' 6"
West Orange - Dr. Baptiste Invitational 2023
Mar 3, 2023
1
Sorensen, Cadence
JR
Lake Highland Prep
3.20m
10' 6"
Pepsi Florida Relays
Mar 31, 2023
3
Sellers, Aubrey
SR
Mount Dora
2.89m
9' 5.75"
Deland HS Big D Relays 2023
Mar 4, 2023
4
Byron, Llia
SR
Villages
2.80m
9' 2.25"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
5
Deery, Katherine
JR
Lake Highland Prep
2.62m
8' 7"
Bishop Moore - Carl Friedland Memorial Track Invite 2023
Feb 24, 2023
6
Vogel, Vivian
SO
Lake Highland Prep
2.56m
8' 4.75"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
7
Hamilton, Brooke
SO
Astronaut
2.55m
8' 4.25"
2023 Merritt Island Invite
Mar 31, 2023
8
Ressler, Sophie
SO
Montverde Academy
2.43m
7' 11.5"
Bob Hayes Invitational - High School
Mar 18, 2023
9
Chong, Lucy
FR
Trinity Prep
2.27m
7' 5.25"
Citrus League Championships 2023
Mar 29, 2023
10
Rodriguez, Caroline
SR
Bishop Moore
2.26m
7' 5"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
11
Harvey, Mia
JR
Trinity Prep
2.12m
6' 11.5"
Citrus League Championships 2023
Mar 29, 2023
12
Cree, Claire
SO
Villages
2.05m
6' 8.75"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
12
Linton, Hanna
JR
Villages
2.05m
6' 8.75"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
14
Homich, Ainsley
SR
Mount Dora
2.00m
6' 6.75"
Early Hawk Invitational
Feb 24, 2023
15
Zavaleta, Erika
SR
Trinity Prep
1.97m
6' 5.5"
Citrus League Championships 2023
Mar 29, 2023
16
Fortenberry, Addison
SO
Mount Dora
1.82m
5' 11.5"
Mount Dora Christian Developmental meet #2
Apr 3, 2023
16
Britton, Kyla
FR
Mount Dora
1.82m
5' 11.5"
Mount Dora Christian Developmental meet #2
Apr 3, 2023
18
Rodriguez, Lilyana
SO
Crystal River
1.80m
5' 10.75"
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
19
Nelson, Lana
FR
Villages
1.60m
5' 3"
The Villages Home Meet Three 2023
Mar 22, 2023
20
Rodgers, Avre'yana
SO
Palatka
1.52m
4' 11.75"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
Long Jump (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
Wind
1
Holmes, Xavier
SR
Cocoa
7.37m
24' 2.25"
Cape Coast Conference North Qualifier @Astronaut 2023
Apr 6, 2023
NWI
2
Johnson , Kyle
SR
Montverde Academy
7.29m
23' 11"
FSU Relays (High Schools)
Mar 24, 2023
2.6
3
Smith, Ralphel
SO
Titusville
7.18m
23' 6.75"
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
4.0
4
Diaz, Hector
SR
Titusville
6.93m
22' 9"
Mount Dora Christian Developmental meet #2
Apr 3, 2023
NWI
5
Conley, James
JR
Hudson
6.91m
22' 8"
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
3.1
6
Foster, Christopher
SR
North Marion
6.89m
22' 7.25"
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
2.1
7
Castro, Jorge
SR
Bishop Moore
6.79m
22' 3.5"
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
2.9
8
Smith, Woodrow
JR
Space Coast
6.75m
22' 1.75"
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
3.5
9
Miller, Jerrod
JR
Eastside
6.72m
22' 0.75"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
NWI
10
Johnson, Rashad
SO
South Sumter
6.65m
21' 10"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
11
Clouthier, Benjamin
SR
Mount Dora
6.64m
21' 9.5"
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
2.9
12
Basden, Cameron
JR
Windermere Prep
6.60m
21' 8"
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
4.1
13
Davis, Akil
SO
Eastside
6.50m
21' 4"
2023 Alachua County Championships
Apr 8, 2023
NWI
14
Dobbs, Caleb
SR
Cocoa
6.47m
21' 2.75"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
NWI
15
Eastman, Bryan
SR
Newberry
6.41m
21' 0.5"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
+0.0
16
Offord, Tommy
FR
Palatka
6.35m
20' 10"
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
4.4
17
Benn, Mekhi
SR
Umatilla
6.33m
20' 9.25"
The Villages Home Meet Three 2023
Mar 22, 2023
NWI
18
Papa, Logan
SO
Weeki Wachee
6.32m
20' 9"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
19
Everett, Jordan
SR
South Sumter
6.29m
20' 7.75"
Farm Bureau Weeki Wachee Invitational 2023
Mar 3, 2023
NWI
19
Waldon, Ta Joun
JR
Eastside
6.29m
20' 7.75"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
NWI
21
Robinson, Tommy
SR
Palatka
6.28m
20' 7.25"
Palatka JH/HS HOME MEET #2
Mar 31, 2023
NWI
22
wilson-polydor, Ra'jhayn
JR
Titusville
6.27m
20' 7"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
NWI
22
Hester, Clifton
FR
Cocoa
6.27m
20' 7"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
NWI
24
Peters, Elijah
SO
Astronaut
6.26m
20' 6.5"
Cape Coast Conference North Qualifier @Astronaut 2023
Apr 6, 2023
NWI
25
Norris, Colton
SR
Hudson
6.23m
20' 5.25"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
26
Graves-Blanks, Kai
SR
Montverde Academy
6.21m
20' 4.5"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
NWI
27
Montgomery, Trent
FR
Nature Coast
6.16m
20' 2.5"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
28
Pride, Jeremiah
JR
Hudson
6.10m
20' 0.25"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
29
Christian, Alexander
FR
Titusville
6.08m
19' 11.5"
Mount Dora Christian Developmental meet #2
Apr 3, 2023
NWI
30
Rollerson , Caleb
JR
North Marion
6.07m
19' 11"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
NWI
30
Gibson, Doby
JR
South Sumter
6.07m
19' 11"
Mount Dora Christian Invitational
Mar 30, 2023
NWI
32
Miller, Bobby
SO
Bishop Moore
6.05m
19' 10.25"
Bishop Moore - Carl Friedland Memorial Track Invite 2023
Feb 24, 2023
NWI
33
Diaz, Gabe
SO
Bishop Moore
6.02m
19' 9"
Astronaut Invitational
Mar 24, 2023
NWI
34
Henry , Christhopher
JR
Dunnellon
6.00m
19' 8.25"
Father Pat Classic at Trinity Catholic
Feb 25, 2023
NWI
35
Evans, Malik
FR
Cocoa
5.99m
19' 8"
2023 Merritt Island Invite
Mar 31, 2023
NWI
36
McFarlane, Anthony
JR
Hudson
5.98m
19' 7.5"
Farm Bureau Weeki Wachee Invitational 2023
Mar 3, 2023
NWI
36
Fogah, Kymani
FR
Eustis
5.98m
19' 7.5"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
NWI
38
Allen, Dashawn
FR
Nature Coast
5.95m
19' 6.25"
Springstead High School Pre-Easter Open
Apr 6, 2023
NWI
38
Winkler, Justin
SR
South Sumter
5.95m
19' 6.25"
Mount Dora Christian Last Chance Meet
Apr 14, 2023
NWI
40
Wright Jr, Kedric
8
Palatka
5.94m
19' 6"
2023 Falcon Friday at Pedro Menendez
Feb 24, 2023
NWI
41
Cooper, Jacob
SO
Lake Weir
5.93m
19' 5.5"
Lecanto High Presents Field Event Unlimited
Apr 3, 2023
NWI
42
Brown, Sheldon
8
Palatka
5.92m
19' 5.25"
2023 Falcon Friday at Pedro Menendez
Feb 24, 2023
NWI
43
Haas, Braden
JR
Windermere Prep
5.91m
19' 4.75"
Bishop Moore - Carl Friedland Memorial Track Invite 2023
Feb 24, 2023
NWI
44
Benjamin, Joshua
JR
Eastside
5.89m
19' 4"
2023 Raider Invitational
Mar 11, 2023
NWI
45
Cespedes, Aydan
JR
Nature Coast
5.88m
19' 3.5"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
46
Rainey, Zavian
FR
Space Coast
5.87m
19' 3.25"
2023 Merritt Island Relays
Feb 17, 2023
NWI
47
Taylor, Dantaveus
SR
Eustis
5.83m
19' 1.5"
Fast on the First Sponsored By Wildwood High School
Mar 1, 2023
NWI
48
Avelar, Lucas
FR
Astronaut
5.82m
19' 1.25"
Cape Coast Conference North Qualifier @Astronaut 2023
Apr 6, 2023
NWI
48
Williams, Arzavian
SO
Crescent City
5.82m
19' 1.25"
Matanzas - Pirate Relays 2023
Mar 18, 2023
NWI
50
Rabess , Antwane
SR
Eustis
5.80m
19' 0.5"
Wildcat Relays at Wildwood High School
Mar 28, 2023
NWI
Long Jump (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
Wind
1
Hill, Victoria
SO
Trinity Prep
5.80m
19' 0.5"
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
1.2
2
Williams, Alayezia
JR
Cocoa
5.58m
18' 3.75"
CCC Championship @ Satellite 2023
Apr 14, 2023
NWI
3
Watson, Alexandra
JR
Lincoln Park
5.55m
18' 2.5"
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 18, 2023
+0.0
4
Shivers, Mya
FR
Interlachen
5.39m
17' 8.25"
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
3.8
5
Duncan, D'Asia
FR
Montverde Academy
5.30m
17' 4.75"
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 18, 2023
-0.6
6
Tyson, Liana
SR
Cocoa
5.27m
17' 3.5"
Winter Park - Wildcat Open 2023
Feb 18, 2023
NWI
7
Carter, Skyler
SO
Eustis
5.14m
16' 10.5"
Wildcat Relays at Wildwood High School
Mar 28, 2023
NWI
8
White, A'Reginae
SR
Hernando
5.13m
16' 10"
Springstead High School Pre-Easter Open
Apr 6, 2023
NWI
9
Tharp, Hailey
JR
Newberry
5.06m
16' 7.25"
2023 Alachua County Championships
Apr 8, 2023
NWI
10
Daniels, Samiyah
SO
Eastside
5.05m
16' 7"
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
2.2
11
Thomas, Shaunteria
SR
Cocoa
5.01m
16' 5.25"
Winter Park - Wildcat Open 2023
Feb 18, 2023
NWI
12
Fountain, Jhane
FR
Palatka
5.00m
16' 5"
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
4.6
13
Gordon, Gabrielle
SO
Montverde Academy
4.99m
16' 4.5"
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
1.0
14
O'Neil, Cadence
SO
Mount Dora
4.98m
16' 4.25"
Villages Home Meet Two 2023
Mar 9, 2023
NWI
15
Harrell, Saniig
FR
Titusville
4.97m
16' 3.75"
Falcon Friday Night 13
Feb 24, 2023
NWI
15
Byron, Abisola
FR
Villages
4.97m
16' 3.75"
Buffalo Invitational One
Mar 4, 2023
NWI
15
Jacobs, Jacey
FR
Edgewood
4.97m
16' 3.75"
Astronaut Invitational
Mar 24, 2023
NWI
18
Egerton, Kayla
SR
Lake Highland Prep
4.92m
16' 1.75"
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
2.5
19
Duncan, Menea
SR
Eustis
4.90m
16' 1"
Wildcat Relays at Wildwood High School
Mar 28, 2023
NWI
20
Edwards, Ijy
JR
Crystal River
4.84m
15' 10.5"
Hernando Kiwanis Invite
Mar 8, 2023
NWI
20
Nguyen, Amber
JR
Villages
4.84m
15' 10.5"
Buffalo Invitational One
Mar 4, 2023
NWI
22
Edgecombe, Jayla
FR
Cocoa
4.82m
15' 9.75"
Cape Coast Conference North Qualifier @Astronaut 2023
Apr 6, 2023
NWI
23
Joseph, Claushinha
SR
Villages
4.81m
15' 9.5"
Mount Dora Christian Last Chance Meet
Apr 14, 2023
NWI
24
Campbell, Trinitey
SO
Umatilla
4.78m
15' 8.25"
Mount Dora Christian Invitational
Mar 30, 2023
NWI
25
King, Jalaya
SO
West Shore
4.75m
15' 7"
2023 Merritt Island Invite
Mar 31, 2023
NWI
26
Smith, Tyesha
SO
Eastside
4.72m
15' 6"
2023 Alachua County Championships
Apr 8, 2023
NWI
27
Fluud, Rain
FR
Astronaut
4.68m
15' 4.25"
Falcon Friday Night 13
Feb 24, 2023
NWI
28
Mack, Denay
JR
Eastside
4.67m
15' 4"
Wildcat Relays at Wildwood High School
Mar 28, 2023
NWI
29
Lance, Jada
SR
Hernando
4.65m
15' 3.25"
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
3.2
29
Bruehl, Lillie
FR
Mount Dora
4.65m
15' 3.25"
Panther Invitational
Apr 8, 2023
NWI
31
Stevens, Neshae
FR
Titusville
4.63m
15' 2.25"
Falcon Friday Night 13
Feb 24, 2023
NWI
32
Simpson, Madeline
JR
Lake Highland Prep
4.62m
15' 2"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
NWI
33
Bryant, Diamond
8
Cocoa
4.60m
15' 1.25"
Satellite HS Scorpion Invitational 2023
Mar 3, 2023
NWI
34
Burgos, Addison
SO
Trinity Prep
4.58m
15' 0.5"
Saints Invitational 2023
Apr 14, 2023
NWI
35
Craft, Aaliyah
FR
Eustis
4.57m
15' 0"
Bishop Moore - Carl Friedland Memorial Track Invite 2023
Feb 24, 2023
NWI
36
Jackson, Keriona
SO
North Marion
4.53m
14' 10.5"
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
2.3
37
Carthers, Deniah
SO
Umatilla
4.49m
14' 8.75"
Mount Dora Christian Invitational
Mar 30, 2023
NWI
38
Moffett, Erynn
8
West Shore
4.48m
14' 8.5"
Satellite HS Scorpion Invitational 2023
Mar 3, 2023
NWI
39
Passmore, Ymira
JR
Palatka
4.47m
14' 8"
Don Hall Invitational
Apr 6, 2023
NWI
39
Clark, Ny'Aijah
8
Lincoln Park
4.47m
14' 8"
Cobra Relays 2023
Mar 7, 2023
NWI
41
Goodyear, Rylee
JR
Bishop Moore
4.46m
14' 7.75"
Saints Invitational 2023
Apr 14, 2023
NWI
42
Butler, Cheyanne
SO
Mount Dora
4.44m
14' 7"
Panther Invitational
Apr 8, 2023
NWI
42
Perez, Ariana
SO
Crooms
4.44m
14' 7"
Sanford - Seminole COACH ERNEST MCPHERSON INVITATIONAL2023
Apr 7, 2023
NWI
42
Raymond, Sabine
JR
Lake Weir
4.44m
14' 7"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
NWI
45
Jacavage, Jennava
JR
Space Coast
4.43m
14' 6.5"
Astronaut Invitational
Mar 24, 2023
NWI
46
Jenkins, Laila
SO
Edgewood
4.42m
14' 6"
Cape Coast Conference North Qualifier @Astronaut 2023
Apr 6, 2023
NWI
47
Smith, Nalani
7
Lincoln Park
4.39m
14' 5"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
NWI
47
Barrett, Taylor
JR
Cocoa Beach
4.39m
14' 5"
2023 Merritt Island Invite
Mar 31, 2023
NWI
47
Haskins, Danielle
SO
Hudson
4.39m
14' 5"
Springstead Eagle Twilight
Mar 29, 2023
NWI
50
Fernandez, Aisha
FR
Nature Coast
4.37m
14' 4"
Springstead Invite
Feb 16, 2023
NWI
Triple Jump (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
Wind
1
Johnson , Kyle
SR
Montverde Academy
14.76m
48' 5.25"
River City Relays
Mar 4, 2023
0.6
2
Waldon, Ta Joun
JR
Eastside
14.09m
46' 2.75"
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
2.8
3
Walton, Elija
SR
North Marion
13.88m
45' 6.5"
Pre-District Tune-Up! At Wildwood High School
Apr 11, 2023
NWI
4
Rollerson , Caleb
JR
North Marion
13.60m
44' 7.5"
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
2.1
5
Norris, Colton
SR
Hudson
13.58m
44' 6.75"
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 18, 2023
+0.0
6
McDonald, Denzel
JR
South Sumter
13.55m
44' 5.5"
Wildcat Open at Wildwood High
Apr 4, 2023
NWI
7
Clouthier, Benjamin
SR
Mount Dora
13.45m
44' 1.5"
Mount Dora Christian Last Chance Meet
Apr 14, 2023
NWI
8
Peters, Elijah
SO
Astronaut
13.29m
43' 7.25"
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
1.6
9
Diaz, Hector
SR
Titusville
13.22m
43' 4.5"
Mount Dora Christian Developmental meet #2
Apr 3, 2023
NWI
10
Smith, Ralphel
SO
Titusville
13.20m
43' 3.75"
Cape Coast Conference North Qualifier @Astronaut 2023
Apr 6, 2023
NWI
11
Foster, Christopher
SR
North Marion
13.07m
42' 10.75"
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
3.0
12
Castro, Jorge
SR
Bishop Moore
12.99m
42' 7.5"
Saints Invitational 2023
Apr 14, 2023
NWI
12
Edgecombe, Jaden
SR
Cocoa
12.99m
42' 7.5"
St. Cloud Invitational
Feb 25, 2023
NWI
14
Dobbs, Caleb
SR
Cocoa
12.95m
42' 6"
Merritt Island Open
Mar 9, 2023
NWI
15
Amoah-Mensah, Afrifa
JR
Mount Dora
12.84m
42' 1.5"
Mount Dora Christian Developmental meet #2
Apr 3, 2023
NWI
16
Hardy, Jontreaz
JR
Hudson
12.57m
41' 3"
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
2.2
17
Everett, Jordan
SR
South Sumter
12.42m
40' 9"
Farm Bureau Weeki Wachee Invitational 2023
Mar 3, 2023
NWI
18
wilson-polydor, Ra'jhayn
JR
Titusville
12.39m
40' 7.75"
Cape Coast Conference North Qualifier @Astronaut 2023
Apr 6, 2023
NWI
19
Jackson, Jahmier
JR
North Marion
12.38m
40' 7.5"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
NWI
20
Jewett, Kenneth
FR
Villages
12.23m
40' 1.5"
Mount Dora Christian Last Chance Meet
Apr 14, 2023
NWI
21
Campbell, Elysha
SO
Palatka
12.16m
39' 10.75"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
NWI
22
Jackson, Jahmel
JR
North Marion
12.14m
39' 10"
Fast on the First Sponsored By Wildwood High School
Mar 1, 2023
NWI
23
Castor, Tarik
JR
Palatka
12.12m
39' 9.25"
2023 Bronco Bob Track Meet
Apr 12, 2023
NWI
24
Richard, Alcarlos
SO
Lake Weir
12.10m
39' 8.5"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
NWI
25
Williams, Arzavian
SO
Crescent City
12.07m
39' 7.25"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
NWI
26
Christia, Rashard
JR
Williston
11.90m
39' 0.5"
Chiefland Home Meet 2
Mar 15, 2023
NWI
27
Girard, Brady
JR
Bishop Moore
11.86m
38' 11"
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
2.1
28
Wilson, Anthony
SR
Weeki Wachee
11.85m
38' 10.5"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
29
Winkler, Justin
SR
South Sumter
11.73m
38' 6"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
30
Hill, Willie
JR
Eastside
11.71m
38' 5"
2023 Raider Invitational
Mar 11, 2023
NWI
31
Christian, Alexander
FR
Titusville
11.65m
38' 2.75"
Astronaut Invitational
Mar 24, 2023
NWI
32
Osborne, Jordan
FR
Cocoa
11.63m
38' 2"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
NWI
33
Cespedes, Aydan
JR
Nature Coast
11.59m
38' 0.25"
Springstead Eagle Twilight
Mar 29, 2023
NWI
34
Hunter, Eli
SO
Newberry
11.57m
37' 11.5"
2023 SFHS Raiders Mini Meet 2
Mar 23, 2023
NWI
35
Brown, Sheldon
8
Palatka
11.52m
37' 9.5"
2023 Bronco Bob Track Meet
Apr 12, 2023
NWI
36
Battle, Zaekwone
FR
Nature Coast
11.49m
37' 8.5"
Springstead Eagle Twilight
Mar 29, 2023
NWI
36
Rabess , Antwane
SR
Eustis
11.49m
37' 8.5"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
NWI
38
Major, Freddy
SO
Crescent City
11.41m
37' 5.25"
Matanzas - Pirate Relays 2023
Mar 18, 2023
NWI
38
Doty, Jaxon
FR
Hudson
11.41m
37' 5.25"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
40
Eastman, Bryan
SR
Newberry
11.38m
37' 4"
2023 SFHS Raiders Mini Meet 2
Mar 23, 2023
NWI
41
Benjamin, Joshua
JR
Eastside
11.34m
37' 2.5"
Wildcat Relays at Wildwood High School
Mar 28, 2023
NWI
42
Gibson, Doby
JR
South Sumter
11.27m
36' 11.75"
Mount Dora Christian Invitational
Mar 30, 2023
NWI
43
Wright, Cameron
JR
Crescent City
11.26m
36' 11.5"
Palatka JH/HS HOME MEET #2
Mar 31, 2023
NWI
44
Wilson, Alex
SO
Weeki Wachee
11.23m
36' 10.25"
Springstead High School Pre-Easter Open
Apr 6, 2023
NWI
45
Jackson, Aveion
FR
Nature Coast
11.16m
36' 7.5"
Springstead Eagle Twilight
Mar 29, 2023
NWI
46
Li, Daniel
JR
West Shore
11.15m
36' 7"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
NWI
47
McDonel, Christopher
SO
Space Coast
11.13m
36' 6.25"
Cape Coast Conference North Qualifier @Astronaut 2023
Apr 6, 2023
NWI
48
Hood, Elijah
FR
Eustis
11.12m
36' 5.75"
The Villages Home Meet Three 2023
Mar 22, 2023
NWI
48
Canicatti, Carson
JR
Cocoa Beach
11.12m
36' 5.75"
Cape Coast Conference North Qualifier @Astronaut 2023
Apr 6, 2023
NWI
48
Young, Leo
SR
Lake Weir
11.12m
36' 5.75"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
NWI
Triple Jump (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
Wind
1
Hill, Victoria
SO
Trinity Prep
11.78m
38' 7.75"
FSU Relays (High Schools)
Mar 24, 2023
1.9
2
Williams, Alayezia
JR
Cocoa
11.72m
38' 5.5"
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
NWI
3
Kruel, Peyton
SR
Bishop Moore
11.19m
36' 8.5"
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
3.6
4
Rodgers, Payton
JR
South Sumter
11.10m
36' 5"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
5
Matthews, Tatianna
JR
Dunnellon
11.04m
36' 2.75"
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
3.7
6
Williams , Destiny
8
Palatka
10.79m
35' 5"
2023 Bronco Bob Track Meet
Apr 12, 2023
NWI
7
Joseph, Claushinha
SR
Villages
10.66m
34' 11.75"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
8
O'Neil, Cadence
SO
Mount Dora
10.45m
34' 3.5"
Mount Dora Christian Developmental meet #2
Apr 3, 2023
NWI
9
Fountain, Jhane
FR
Palatka
10.27m
33' 8.5"
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
3.6
10
Heaven, Jael
JR
Mount Dora
10.12m
33' 2.5"
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
3.7
11
Bruehl, Lillie
FR
Mount Dora
10.09m
33' 1.25"
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
2.8
11
Bryant, Diamond
8
Cocoa
10.09m
33' 1.25"
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
3.8
11
Harp, Shovonne
SO
Cocoa
10.09m
33' 1.25"
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
3.0
14
Clark, Nevaeh
SO
Weeki Wachee
10.05m
32' 11.75"
Springstead High School Pre-Easter Open
Apr 6, 2023
NWI
15
Watterson, Evah
JR
Villages
10.02m
32' 10.5"
Buffalo Invitational One
Mar 4, 2023
NWI
16
Andrews, Skyla
SO
Palatka
9.90m
32' 5.75"
Flagler Pinnacle Pre-Season Classic
Feb 17, 2023
NWI
17
Stradinger, Ashlynn
SR
Villages
9.73m
31' 11.25"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
18
Khanthongnak, Sasivarun
JR
Astronaut
9.63m
31' 7.25"
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
3.6
19
Jones, Journey
JR
Lincoln Park
9.62m
31' 6.75"
St. Lucie County Meet 2023
Mar 23, 2023
NWI
20
Council, Janee
SO
Dunnellon
9.38m
30' 9.25"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
NWI
21
Malabuyo, Ella
SR
Trinity Prep
9.37m
30' 9"
Lake Highland - Highlander Classic 2023
Mar 10, 2023
NWI
22
Clark, Julissia
FR
Palm Bay
9.35m
30' 8.25"
Holy Trinity Invitational
Mar 4, 2023
NWI
23
Diaz, Genesis
JR
Lincoln Park
9.31m
30' 6.5"
Martin County Sarge Invitational 2023
Mar 31, 2023
NWI
24
Madalina, Gabby
FR
Bishop Moore
9.24m
30' 3.75"
Winter Park - Brian Jaeger Elite Classic 2023
Apr 1, 2023
NWI
25
Jacobs, Jacey
FR
Edgewood
9.19m
30' 2"
Astronaut Invitational
Mar 24, 2023
NWI
26
Thomas, Emma
SO
Villages
9.04m
29' 8"
12th Annual Hawks on the Hill Invitational
Apr 1, 2023
NWI
27
Castillo, Isabella
JR
Nature Coast
9.03m
29' 7.5"
Hernando Kiwanis Invite
Mar 8, 2023
NWI
28
Williams, Kaliyah
SO
Weeki Wachee
8.96m
29' 4.75"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
NWI
29
Butler, Cheyanne
SO
Mount Dora
8.93m
29' 3.75"
Mount Dora Christian Developmental meet #2
Apr 3, 2023
NWI
30
Goodyear, Rylee
JR
Bishop Moore
8.89m
29' 2"
Saints Invitational 2023
Apr 14, 2023
NWI
31
Hill, Di'mond
JR
Lincoln Park
8.87m
29' 1.25"
St. Lucie County Meet 2023
Mar 23, 2023
NWI
32
Cue, Charnelle
FR
Palatka
8.85m
29' 0.5"
Palatka JH/HS HOME MEET #2
Mar 31, 2023
NWI
33
Duncan, Menea
SR
Eustis
8.79m
28' 10.25"
Mount Dora Christian Last Chance Meet
Apr 14, 2023
NWI
34
King, Aamiyah
FR
Eastside
8.78m
28' 9.75"
Wildcat Relays at Wildwood High School
Mar 28, 2023
NWI
35
Bonnewitz, Paloma
SO
Bishop Moore
8.67m
28' 5.5"
Bishop Moore - Carl Friedland Memorial Track Invite 2023
Feb 24, 2023
NWI
36
Mack, Denay
JR
Eastside
8.50m
27' 10.75"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
NWI
37
Westbrooke, Emilee
SO
Eustis
8.26m
27' 1.25"
Villages Home Meet One 2023
Feb 16, 2023
NWI
38
Mazo-Echeverri, Manuela
SR
Lake Weir
8.11m
26' 7.25"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
NWI
39
Washington, Zikeria
SO
Astronaut
7.95m
26' 1"
Astronaut Invitational
Mar 24, 2023
NWI
40
Jacobs, Lyla
7
Edgewood
7.77m
25' 6"
Cape Coast Conference North Qualifier @Astronaut 2023
Apr 6, 2023
NWI
41
Powell, Kiara
SO
Palm Bay
7.76m
25' 5.5"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
NWI
42
Maldonado, Luna
SO
Eustis
7.67m
25' 2"
Lake Highland - Highlander Classic 2023
Mar 10, 2023
NWI
43
Petersen, Adrianna
JR
Eastside
7.63m
25' 0.5"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
NWI
44
Joely, Bustos
8
Crescent City
7.35m
24' 1.5"
Matanzas - Pirate Relays 2023
Mar 18, 2023
NWI
45
Deranleau, Alexandra
FR
Titusville
6.65m
21' 10"
Satellite HS Scorpion Invitational 2023
Mar 3, 2023
NWI
Shot Put (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
1
Solis, Xavier
JR
Cocoa
16.14m
52' 11.5"
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 18, 2023
2
Harris, Kamal
JR
Lake Highland Prep
14.80m
48' 6.75"
Windermere Meet of Champions Classic 2023
Feb 25, 2023
3
Martin, Lamarion
SR
Titusville
14.25m
46' 9"
Mount Dora Christian Developmental meet #2
Apr 3, 2023
4
Williams, Tyquan
JR
Eastside
14.15m
46' 5.25"
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
5
Hanks, Haiden
JR
Space Coast
14.00m
45' 11.25"
CCC Championship @ Satellite 2023
Apr 14, 2023
6
Williams, Elias
JR
Hudson
13.71m
44' 11.75"
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
7
Castillo, Oscar
JR
Palm Bay
13.49m
44' 3.25"
Holy Trinity Invitational
Mar 4, 2023
7
Corbin, Jawarren
SR
South Sumter
13.49m
44' 3.25"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
7
Heath, Arkese
SR
North Marion
13.49m
44' 3.25"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
10
Cromer, Christian
JR
Nature Coast
13.48m
44' 2.75"
Springstead Eagle Twilight
Mar 29, 2023
11
Joiner , Jonathan
JR
Cocoa
13.47m
44' 2.5"
Merritt Island Open
Mar 9, 2023
12
Williams, Devin
SR
Hernando
13.33m
43' 9"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
13
Jones, Zeveon
JR
Newberry
13.07m
42' 10.75"
2023 Alachua County Championships
Apr 8, 2023
14
Marquez, Jordan
JR
Astronaut
13.01m
42' 8.25"
CCC Championship @ Satellite 2023
Apr 14, 2023
15
Islam, Jackson
SO
Williston
12.97m
42' 6.75"
Chiefland Home Meet 2
Mar 15, 2023
16
Preist, Jeremy
FR
Titusville
12.75m
41' 10"
Cape Coast Conference North Qualifier @Astronaut 2023
Apr 6, 2023
17
Felder, Trisstan
SR
Titusville
12.57m
41' 3"
Satellite HS Scorpion Invitational 2023
Mar 3, 2023
18
Kadur, Ty
JR
South Sumter
12.52m
41' 1"
Farm Bureau Weeki Wachee Invitational 2023
Mar 3, 2023
19
Brown, Amarian
SR
Eustis
12.49m
40' 11.75"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
20
Solomon, Swazi
JR
Eastside
12.35m
40' 6.25"
2023 Raider Invitational
Mar 11, 2023
21
Zock, Andrew
JR
North Marion
12.34m
40' 6"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
22
Ficket, Russell
JR
Mount Dora
12.32m
40' 5"
Panther Invitational
Apr 8, 2023
22
Huff, Isaiah
SR
Eustis
12.32m
40' 5"
Lake Highland - Highlander Classic 2023
Mar 10, 2023
24
Ware, Mikal
SR
Titusville
12.24m
40' 2"
Astronaut Invitational
Mar 24, 2023
25
Forsell, Chris
JR
Hudson
12.18m
39' 11.5"
Sac West Conference
Apr 11, 2023
26
Reid, O'Mari
JR
Bishop Moore
12.14m
39' 10"
Citrus League Championships 2023
Mar 29, 2023
27
Rios, Gabriel
SR
Nature Coast
12.13m
39' 9.75"
Farm Bureau Weeki Wachee Invitational 2023
Mar 3, 2023
28
Pratt, Rodennique
SR
Cocoa
12.11m
39' 8.75"
Merritt Island Open
Mar 9, 2023
29
Hunter, Delvonta
FR
Astronaut
12.03m
39' 5.75"
Cape Coast Conference North Qualifier @Astronaut 2023
Apr 6, 2023
30
McElwee, Christian
JR
Bishop Moore
12.01m
39' 5"
Winter Park - Brian Jaeger Elite Classic 2023
Apr 1, 2023
31
Adkins, Lomario
SR
Eustis
11.98m
39' 3.75"
Bishop Moore - Carl Friedland Memorial Track Invite 2023
Feb 24, 2023
32
Mangozho, Kenneth
JR
Nature Coast
11.93m
39' 1.75"
Hernando Kiwanis Invite
Mar 8, 2023
33
Chacko, Daniel
SO
Trinity Prep
11.85m
38' 10.5"
Saints Invitational 2023
Apr 14, 2023
34
Smith, Hayden
SR
Palm Bay
11.81m
38' 9"
Holy Trinity Invitational
Mar 4, 2023
35
Flower, Nathan
SR
Eustis
11.80m
38' 8.75"
Mount Dora Christian Last Chance Meet
Apr 14, 2023
36
Cortes , Eduardo
SR
Villages
11.77m
38' 7.5"
Buffalo Invitational One
Mar 4, 2023
37
Fenderson, Jacques
SR
Palatka
11.60m
38' 0.75"
Palatka JH/HS HOME MEET #2
Mar 31, 2023
38
Libema, Jaydon
JR
Lake Highland Prep
11.54m
37' 10.5"
Bishop Moore - Larry Kelly Invitational 2023
Mar 1, 2023
39
Caballero , Alejandro
JR
Montverde Academy
11.53m
37' 10"
Lake Highland - Highlander Classic 2023
Mar 10, 2023
40
Phillips, Luke
SO
Villages
11.49m
37' 8.5"
Mount Dora Christian Last Chance Meet
Apr 14, 2023
40
Tchistiakov, Leon
JR
Cocoa Beach
11.49m
37' 8.5"
Satellite HS Scorpion Invitational 2023
Mar 3, 2023
42
Jenkins, Garrett
SO
Astronaut
11.47m
37' 7.75"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
43
Farr, Garrett
SR
South Sumter
11.40m
37' 5"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
44
Young, Daniel
SO
Weeki Wachee
11.38m
37' 4"
Springstead Eagle Twilight
Mar 29, 2023
45
Russ, Bryton
JR
Villages
11.30m
37' 1"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
46
Balderas-Ogando, Elian
SO
Mount Dora
11.16m
36' 7.5"
Throws Meet
Apr 13, 2023
47
Cardoza, Immanuel
JR
Nature Coast
11.15m
36' 7"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
48
Reed, Junior
SR
Crystal River
11.02m
36' 2"
GC8 Conference 2023
Apr 12, 2023
49
Banks, Dontavis
SO
Eastside
10.96m
35' 11.5"
2023 SFHS Mini Meet 3
Apr 4, 2023
50
Fredenburg, Madden
8
Cocoa Beach
10.90m
35' 9.25"
Cocoa HS MS Track Championship
Apr 26, 2023
Shot Put (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
1
Reid, Shamyra
SO
Dunnellon
11.21m
36' 9.5"
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 18, 2023
2
Simpson, Saleigh
8
Lake Highland Prep
10.75m
35' 3.25"
Mount Dora Christian Last Chance Meet
Apr 14, 2023
3
Williams, Sade
JR
Eastside
10.29m
33' 9.25"
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
4
LaMorte, Carly
JR
Bishop Moore
10.14m
33' 3.25"
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
5
Rubin, Alex
SO
Trinity Prep
9.81m
32' 2.25"
Lake Mary Invitational 2023
Mar 4, 2023
6
Hansen, Audrey
SR
South Sumter
9.57m
31' 4.75"
Mount Dora Christian Invitational
Mar 30, 2023
7
Wiggins, Tamia
SR
Palatka
9.41m
30' 10.5"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
8
Johnson, Kenadee
FR
Eastside
9.40m
30' 10.25"
2023 Hurricane Relays
Mar 4, 2023
9
James, Dakeira
JR
South Sumter
9.38m
30' 9.25"
The Villages Home Meet Three 2023
Mar 22, 2023
10
Beauchamp, Nevaeh
SR
Crystal River
9.18m
30' 1.5"
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
11
Chase, Faith
JR
Astronaut
9.13m
29' 11.5"
Cape Coast Conference North Qualifier @Astronaut 2023
Apr 6, 2023
11
Robertson, Jayda
JR
Umatilla
9.13m
29' 11.5"
The Villages Home Meet Three 2023
Mar 22, 2023
13
Newell, Rayni
JR
Space Coast
9.07m
29' 9.25"
Cape Coast Conference North Qualifier @Astronaut 2023
Apr 6, 2023
14
Lape, Cheryl
SR
Villages
9.01m
29' 6.75"
12th Annual Hawks on the Hill Invitational
Apr 1, 2023
15
Kennedy, Sienna
SO
Villages
8.97m
29' 5.25"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
16
Gibbons, Alana
SO
Astronaut
8.95m
29' 4.5"
Cape Coast Conference North Qualifier @Astronaut 2023
Apr 6, 2023
17
Hammonds, Alyria
JR
Newberry
8.92m
29' 3.25"
2023 Raider Invitational
Mar 11, 2023
18
Lynch, Makayla
SO
Edgewood
8.72m
28' 7.5"
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
19
McCaskill, Rihanna
FR
Palatka
8.71m
28' 7"
Tocoi Creek Toro Showdown
Mar 24, 2023
20
Pierre, Britney
FR
Dunnellon
8.68m
28' 5.75"
Father Pat Classic at Trinity Catholic
Feb 25, 2023
21
Flanagan, Kayla
SO
Lake Highland Prep
8.57m
28' 1.5"
Winter Park - Brian Jaeger Elite Classic 2023
Apr 1, 2023
22
Rawlings, Faith
SO
Bishop Moore
8.55m
28' 0.75"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
22
Ford, Al'lyssa
JR
Palatka
8.55m
28' 0.75"
2023 Bronco Bob Track Meet
Apr 12, 2023
24
DeJesus, Cassie
FR
Hudson
8.54m
28' 0.25"
Farm Bureau Weeki Wachee Invitational 2023
Mar 3, 2023
25
Strom, Kasey
SR
Crystal River
8.50m
27' 10.75"
GC8 Conference 2023
Apr 12, 2023
26
Cooper, Isyss
JR
South Sumter
8.42m
27' 7.5"
Wildcat Open at Wildwood High
Apr 4, 2023
27
Hicks, Jaleah
SO
Titusville
8.41m
27' 7.25"
Falcon Friday Night 13
Feb 24, 2023
27
Worsham, Kannon
JR
Atlantic (PO)
8.41m
27' 7.25"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
29
Mick, Savannah
SO
Cocoa Beach
8.40m
27' 6.75"
Cape Coast Conference North Qualifier @Astronaut 2023
Apr 6, 2023
30
Booth, Faith
SR
Mount Dora
8.36m
27' 5.25"
Villages Home Meet Two 2023
Mar 9, 2023
31
Johnson, Essence
FR
Atlantic (PO)
8.35m
27' 4.75"
The RunMatanzas T&F Invitational 2023
Apr 8, 2023
32
Underwood, Cydney
SO
Edgewood
8.34m
27' 4.5"
Cape Coast Conference North Qualifier @Astronaut 2023
Apr 6, 2023
33
Bresler, Aryana
SO
Crystal River
8.33m
27' 4"
Doug Patton Invite
Mar 17, 2023
34
Kraft, Eve
FR
Edgewood
8.27m
27' 1.75"
2023 Merritt Island Invite
Mar 31, 2023
35
Thibodeau, Hailey
8
Space Coast
8.20m
26' 11"
Cocoa HS MS Track Championship
Apr 26, 2023
36
Latimer, Kamari
JR
Hernando
8.17m
26' 9.75"
Springstead High School Pre-Easter Open
Apr 6, 2023
37
Barnes, I'Yana
FR
Cocoa
8.14m
26' 8.5"
Merritt Island Open
Mar 9, 2023
38
Passmore, Keneace
7
Palatka
8.11m
26' 7.25"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
39
Wells, Chrissy
JR
South Sumter
8.07m
26' 5.75"
Farm Bureau Weeki Wachee Invitational 2023
Mar 3, 2023
40
Key, Tayshanna
FR
Palatka
8.05m
26' 5"
2023 SFHS Raiders Frosh/Soph Invitte
Mar 29, 2023
41
Shunnarah, Melanie
8
Cocoa Beach
8.04m
26' 4.5"
Cocoa Beach Middle School Invite
Mar 23, 2023
41
Miller, Zoe
SR
Nature Coast
8.04m
26' 4.5"
Springstead High School Pre-Easter Open
Apr 6, 2023
43
Rodriguez , Jeralys
JR
Dunnellon
8.01m
26' 3.5"
Doug Patton Invite
Mar 17, 2023
44
Einspahr, Bailee
SR
Crystal River
7.93m
26' 0.25"
Doug Patton Invite
Mar 17, 2023
44
Johnson, A'Marie
SR
Space Coast
7.93m
26' 0.25"
Astronaut Invitational
Mar 24, 2023
46
Vo, Sophia
JR
Mount Dora
7.90m
25' 11"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
47
Altamuro, Nicolette
8
Cocoa Beach
7.88m
25' 10.25"
Cocoa HS MS Track Championship
Apr 26, 2023
48
Vega, Jasmine
JR
South Sumter
7.85m
25' 9.25"
Villages Home Meet One 2023
Feb 16, 2023
48
Mills, Chelsea
SO
Eastside
7.85m
25' 9.25"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
50
Kelchner, Reagan
JR
Space Coast
7.83m
25' 8.25"
Cape Coast Conference North Qualifier @Astronaut 2023
Apr 6, 2023
Discus (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
1
Williams, Tyquan
JR
Eastside
45.84m
150' 5"
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 18, 2023
2
Harris, Kamal
JR
Lake Highland Prep
45.39m
148' 11"
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
3
Gay, Malik
JR
Palm Bay
45.38m
148' 11"
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
4
Williams, Devin
SR
Hernando
44.86m
147' 2"
Springstead High School Pre-Easter Open
Apr 6, 2023
5
Solis, Xavier
JR
Cocoa
43.33m
142' 2"
Merritt Island Open
Mar 9, 2023
6
Carr, Shawn
SR
Villages
43.10m
141' 5"
12th Annual Hawks on the Hill Invitational
Apr 1, 2023
7
Williams, Elias
JR
Hudson
42.55m
139' 7"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
8
Fenderson, Jacques
SR
Palatka
41.40m
135' 10"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
9
Russ, Bryton
JR
Villages
41.25m
135' 4"
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
10
Farr, Garrett
SR
South Sumter
37.57m
123' 3"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
11
Nemetz, Nathan
JR
West Shore
37.46m
122' 11"
2023 Merritt Island Relays
Feb 17, 2023
12
Heath, Arkese
JR
North Marion
37.43m
122' 10"
MCIAC Championships 2023
Mar 25, 2023
13
Kadur, Ty
JR
South Sumter
37.30m
122' 4"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
14
Reid, O'Mari
JR
Bishop Moore
36.61m
120' 1"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
15
Marquez, Jordan
JR
Astronaut
36.58m
120' 0"
Cape Coast Conference North Qualifier @Astronaut 2023
Apr 6, 2023
16
Pratt, Rodennique
SR
Cocoa
35.98m
118' 0"
St. Cloud Invitational
Feb 25, 2023
17
Hanks, Haiden
JR
Space Coast
35.48m
116' 5"
2023 Merritt Island Relays
Feb 17, 2023
18
Singer, Aiden
JR
Umatilla
35.36m
116' 0"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
19
Coe, Kyler
SO
Cocoa Beach
35.33m
115' 11"
Merritt Island Open
Mar 9, 2023
20
Chacko, Daniel
SO
Trinity Prep
35.28m
115' 9"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
21
Finkley, Eian
SR
South Sumter
34.19m
112' 2"
1A and 2A Open At Wildwood High School
Mar 14, 2023
22
Joiner , Jonathan
JR
Cocoa
33.88m
111' 2"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
23
Whitfield, Curtis
JR
Palatka
33.34m
109' 4"
Don Hall Invitational
Apr 6, 2023
24
Diaz, Jaiden
SO
Hudson
33.03m
108' 4"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
25
Tchistiakov, Leon
JR
Cocoa Beach
32.75m
107' 5"
2023 Merritt Island Invite
Mar 31, 2023
26
Altomare, Jackson
SO
Trinity Prep
32.59m
106' 11"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
27
Huff, Isaiah
SR
Eustis
32.51m
106' 8"
Villages Home Meet One 2023
Feb 16, 2023
28
Cespedes, Aydan
JR
Nature Coast
32.40m
106' 3"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
29
Cabrera, Xavier
SO
Edgewood
32.18m
105' 7"
2023 Merritt Island Invite
Mar 31, 2023
30
Orlando, Rocco
SR
Weeki Wachee
32.09m
105' 3"
Springstead Invite
Feb 16, 2023
31
White, Nathan
SO
Nature Coast
31.69m
104' 0"
Anclote Sharks Invitational 2023
Mar 24, 2023
32
Zock, Andrew
JR
North Marion
31.57m
103' 7"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
33
Libema, Jaydon
JR
Lake Highland Prep
31.55m
103' 6"
Citrus League Championships 2023
Mar 29, 2023
34
Gardner, Waylon
FR
Titusville
31.47m
103' 3"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
35
McElwee, Christian
JR
Bishop Moore
31.26m
102' 7"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
36
Frazier, Noah
SO
Weeki Wachee
30.50m
100' 1"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
37
Cortes , Eduardo
SR
Villages
30.46m
99' 11"
Villages Home Meet One 2023
Feb 16, 2023
38
Sheely, Jaden
SR
Space Coast
30.40m
99' 9"
Astronaut Invitational
Mar 24, 2023
39
Robinson, Elijah
FR
Cocoa
30.39m
99' 8"
Astronaut Invitational
Mar 24, 2023
40
Cardoza, Immanuel
JR
Nature Coast
30.07m
98' 8"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
41
Mommaerts, Andruw
SO
Villages
29.95m
98' 3"
12th Annual Hawks on the Hill Invitational
Apr 1, 2023
42
Sullivan, Robert
FR
Villages
29.70m
97' 5"
Pre-District Tune-Up! At Wildwood High School
Apr 11, 2023
43
Libema, Jeremyah
JR
Lake Highland Prep
29.65m
97' 3"
Bishop Moore - Carl Friedland Memorial Track Invite 2023
Feb 24, 2023
44
Houltin, Foster
SR
Bishop Moore
29.38m
96' 5"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
45
Nelli, Chris
SO
Hudson
29.15m
95' 8"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
46
Reed- McKillop, Jay
JR
Eustis
29.06m
95' 4"
Bishop Moore - Carl Friedland Memorial Track Invite 2023
Feb 24, 2023
47
Nowlan, Brady
SR
Nature Coast
28.89m
94' 9"
Hernando Kiwanis Invite
Mar 8, 2023
48
Flores-Dominquez, Jhonerin
SO
Dunnellon
28.82m
94' 7"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
49
Shepherd, Quinten
JR
Cocoa Beach
28.66m
94' 0"
Satellite HS Scorpion Invitational 2023
Mar 3, 2023
50
Dhaiti, David
JR
Eustis
28.35m
93' 0"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
Discus (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
1
LaMorte, Carly
JR
Bishop Moore
36.67m
120' 4"
Lake Highland - Highlander Classic 2023
Mar 10, 2023
2
Lape, Cheryl
SR
Villages
31.42m
103' 1"
Villages Home Meet Two 2023
Mar 9, 2023
3
Strom, Kasey
SR
Crystal River
30.82m
101' 1"
GC8 Conference 2023
Apr 12, 2023
4
Fugate, Ally
SR
Villages
30.52m
100' 1"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
5
Chase, Faith
JR
Astronaut
30.20m
99' 1"
CCC Championship @ Satellite 2023
Apr 14, 2023
6
Reid, Shamyra
SO
Dunnellon
29.90m
98' 1"
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
7
Gibbons, Alana
SO
Astronaut
28.75m
94' 4"
2023 Merritt Island Invite
Mar 31, 2023
8
Rubin, Alex
SO
Trinity Prep
28.63m
93' 11"
Citrus League Championships 2023
Mar 29, 2023
9
Kennedy, Sienna
SO
Villages
28.52m
93' 7"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
10
James, Dakeira
JR
South Sumter
28.31m
92' 10"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
11
Williams, Sade
JR
Eastside
28.04m
92' 0"
Wildcat Relays at Wildwood High School
Mar 28, 2023
12
Ford, Al'lyssa
JR
Palatka
26.57m
87' 2"
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
13
Oliver, Kaitlin
FR
Villages
26.23m
86' 1"
Mount Dora Christian Last Chance Meet
Apr 14, 2023
14
Betz, Claire
SR
Lincoln Park
26.15m
85' 9"
St. Lucie County Meet 2023
Mar 23, 2023
15
Johnson, A'Marie
SR
Space Coast
25.58m
83' 11"
Merritt Island Mini-Meet
Feb 28, 2023
16
Booth, Faith
SR
Mount Dora
25.10m
82' 4"
Villages Home Meet Two 2023
Mar 9, 2023
17
Owens, Shalena
SO
Weeki Wachee
24.69m
81' 0"
Hernando Kiwanis Invite
Mar 8, 2023
18
Lehtinen, Emiko
SO
Crystal River
24.68m
81' 0"
1A and 2A Open At Wildwood High School
Mar 14, 2023
19
Mills, Chelsea
SO
Eastside
24.41m
80' 1"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
20
Rawlings, Faith
SO
Bishop Moore
24.35m
79' 11"
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
21
McCaskill, Rihanna
FR
Palatka
24.10m
79' 1"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
22
Tischler, Abigail
SR
Trinity Prep
24.02m
78' 10"
Winter Park - Wildcat Open 2023
Feb 18, 2023
23
Rodriguez , Jeralys
JR
Dunnellon
23.77m
78' 0"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
24
Kowalewski, Brielle
8
Trinity Prep
23.55m
77' 3"
Saints Invitational 2023
Apr 14, 2023
25
Kelchner, Reagan
JR
Space Coast
23.35m
76' 7"
Bill Wilson Invitational 2023
Mar 11, 2023
26
Castillo, Isabella
JR
Nature Coast
23.23m
76' 2"
Anclote Sharks Invitational 2023
Mar 24, 2023
27
Johnson, Kenadee
FR
Eastside
23.00m
75' 5"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
28
Wells, Chrissy
JR
South Sumter
22.81m
74' 10"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
29
Arvelo, Desiree
FR
Palm Bay
22.73m
74' 7"
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
30
Kees, Katie
SO
Space Coast
22.69m
74' 5"
CCC Championship @ Satellite 2023
Apr 14, 2023
31
Kraft, Eve
FR
Edgewood
22.67m
74' 4"
CCC Championship @ Satellite 2023
Apr 14, 2023
32
Latimer, Kamari
JR
Hernando
22.18m
72' 9"
Springstead Eagle Twilight
Mar 29, 2023
33
Shepherd, Zoie
FR
Cocoa Beach
22.00m
72' 2"
Cape Coast Conference North Qualifier @Astronaut 2023
Apr 6, 2023
34
Chambliss, Janiyah
SO
Eustis
21.96m
72' 0"
Mount Dora Christian Last Chance Meet
Apr 14, 2023
35
Uchegbe, Chizara
SO
Bishop Moore
21.90m
71' 10"
Saints Invitational 2023
Apr 14, 2023
36
Ayala, Joby
SR
Mount Dora
21.87m
71' 9"
Villages Home Meet Two 2023
Mar 9, 2023
37
Lynch, Makayla
SO
Edgewood
21.79m
71' 6"
Cape Coast Conference North Qualifier @Astronaut 2023
Apr 6, 2023
38
Teneyck, Alexandria
JR
North Marion
21.39m
70' 2"
2023 SFHS Raiders Open Classic
Feb 18, 2023
39
Miller, Zoe
SR
Nature Coast
21.30m
69' 10"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
40
Passmore, Keneace
7
Palatka
20.96m
68' 9"
Don Hall Invitational
Apr 6, 2023
41
Holmes, Nakyia
SR
Weeki Wachee
20.94m
68' 8"
The Villages Home Meet Three 2023
Mar 22, 2023
42
Thelwell, Lauren
SR
Trinity Prep
20.71m
67' 11"
Trinity Prep Relays 2023
Mar 24, 2023
43
Boggs, Bailey
FR
Astronaut
20.60m
67' 7"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
44
Flanagan, Kayla
SO
Lake Highland Prep
20.35m
66' 9"
Lake Highland - Highlander Classic 2023
Mar 10, 2023
45
Vega, Jasmine
JR
South Sumter
20.26m
66' 6"
Mount Dora Christian Invitational
Mar 30, 2023
46
Diaz, Keana
SO
Umatilla
20.19m
66' 3"
Villages Home Meet One 2023
Feb 16, 2023
47
Kentile-Farmer, Maggie
SR
Titusville
20.08m
65' 10"
Satellite HS Scorpion Invitational 2023
Mar 3, 2023
48
Weaver, Khiaira
JR
Lake Weir
20.02m
65' 8"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
49
Miller, Lila
FR
South Sumter
19.63m
64' 5"
Wildcat Open at Wildwood High
Apr 4, 2023
50
Stout, Katelynne
SO
Space Coast
19.62m
64' 4"
Merritt Island Open
Mar 9, 2023
Javelin (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
1
kuznof, preston
JR
Atlantic (PO)
61.48m
201' 8"
Pepsi Florida Relays
Mar 31, 2023
2
Allen, Josiah
SO
Titusville
54.85m
179' 11"
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
3
Johnson, Holden
SR
Eastside
52.11m
170' 11"
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 18, 2023
4
Carr, Shawn
SR
Villages
50.67m
166' 3"
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 18, 2023
5
strickland, lucas
SR
Atlantic (PO)
50.07m
164' 3"
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 18, 2023
6
Weaver, Ryan
JR
West Shore
48.13m
157' 11"
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
7
McElwee, Christian
JR
Bishop Moore
47.09m
154' 6"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
8
Williams, Tyquan
JR
Eastside
44.17m
144' 11"
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
9
outlaw, dominic
JR
Atlantic (PO)
43.19m
141' 8"
Embry-Riddle Spike's High School Meet
Apr 1, 2023
10
Hester, Clifton
FR
Cocoa
42.79m
140' 5"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
11
Whitfield, Curtis
JR
Palatka
41.47m
136' 1"
Don Hall Invitational
Apr 6, 2023
12
Komara, Lane
FR
Crystal River
40.20m
131' 11"
Springstead High School Pre-Easter Open
Apr 6, 2023
13
Hagen, Shane
SR
Hudson
40.07m
131' 5"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
14
Perin, Nathan
SR
Astronaut
39.90m
130' 11"
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
15
Derkiss, Hunter
SO
Hudson
39.86m
130' 9"
Farm Bureau Weeki Wachee Invitational 2023
Mar 3, 2023
16
Cooper, Jacob
SO
Lake Weir
39.60m
129' 11"
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
17
Cromer, Christian
JR
Nature Coast
39.36m
129' 2"
Farm Bureau Weeki Wachee Invitational 2023
Mar 3, 2023
18
Widmann, Brady
SR
Villages
39.19m
128' 7"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
19
Mangozho, Kenneth
JR
Nature Coast
38.82m
127' 4"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
20
Brown, Julius
SO
Space Coast
38.70m
127' 0"
Merritt Island Mini-Meet
Feb 28, 2023
21
Krebs, Kyle
JR
Mount Dora
38.20m
125' 4"
Panther Invitational
Apr 8, 2023
22
Schaeffer, Trevor
JR
Space Coast
38.11m
125' 0"
Cape Coast Conference North Qualifier @Astronaut 2023
Apr 6, 2023
23
Peeples, Cybryon
JR
Hernando
38.07m
124' 11"
Farm Bureau Weeki Wachee Invitational 2023
Mar 3, 2023
24
Ramirez, Alex
SR
Cocoa
37.80m
124' 0"
Cape Coast Conference North Qualifier @Astronaut 2023
Apr 6, 2023
25
Hufault, Aiden
SR
Dunnellon
37.75m
123' 10"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
26
Frazier, Matthew
JR
Weeki Wachee
37.36m
122' 7"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
27
Williams, Ben
SO
Crystal River
37.30m
122' 4"
Farm Bureau Weeki Wachee Invitational 2023
Mar 3, 2023
28
Lefsky, Austin
JR
Mount Dora
37.13m
121' 10"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
29
Lynch, Calvin
JR
Hudson
36.94m
121' 2"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
30
Mommaerts, Caleb
SR
Villages
36.90m
121' 1"
12th Annual Hawks on the Hill Invitational
Apr 1, 2023
31
Hanks, Haiden
JR
Space Coast
36.00m
118' 1"
Astronaut Invitational
Mar 24, 2023
32
Banks, Dontavis
SO
Eastside
35.72m
117' 2"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
33
Bass, Logan
JR
Cocoa
35.64m
116' 11"
Winter Park - Wildcat Open 2023
Feb 18, 2023
34
Smith, Issac
FR
North Marion
35.10m
115' 2"
MCIAC Championships 2023
Mar 25, 2023
35
Shepherd, Quinten
JR
Cocoa Beach
34.99m
114' 9"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
36
Mack, Kriston
SR
Palatka
34.93m
114' 7"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
37
Aviando, Sariah
SR
North Marion
34.90m
114' 6"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
38
Nowlan, Brady
SR
Nature Coast
34.86m
114' 4"
GC8 Conference 2023
Apr 12, 2023
39
Wallace, Istavan
SR
Atlantic (PO)
34.30m
112' 6"
Flagler Pinnacle Pre-Season Classic
Feb 17, 2023
40
Ray, Ethan
SO
Titusville
34.14m
112' 0"
Mount Dora Christian Developmental meet #2
Apr 3, 2023
41
Phillips, Jake
SR
Villages
34.00m
111' 6"
12th Annual Hawks on the Hill Invitational
Apr 1, 2023
42
Hagen, Sammy
JR
Hudson
33.82m
110' 11"
River Ridge Invite
Mar 7, 2023
43
Mobley, Jayden
SR
Palm Bay
33.68m
110' 6"
Cape Coast Conference South Qualifier @ Satellite 2023
Apr 6, 2023
43
Robinson, Elijah
FR
Cocoa
33.68m
110' 6"
Cape Coast Conference North Qualifier @Astronaut 2023
Apr 6, 2023
45
Coe, Kyler
SO
Cocoa Beach
33.60m
110' 3"
Merritt Island Mini-Meet
Feb 28, 2023
46
Wilson, Colten
FR
Crystal River
33.52m
110' 0"
Springstead High School Pre-Easter Open
Apr 6, 2023
47
Leber, Andrew
SR
Cocoa
33.48m
109' 10"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
48
Rivera Cross, Isaiah
FR
Nature Coast
33.45m
109' 9"
GC8 Conference 2023
Apr 12, 2023
49
Day, William
JR
Cocoa Beach
33.26m
109' 1"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
50
Jackson, Ja'mauri
SR
Lake Weir
32.84m
107' 9"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
Javelin (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
1
Sosnowski, Caley
SR
Villages
43.04m
141' 2"
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 18, 2023
2
LaMorte, Carly
JR
Bishop Moore
36.40m
119' 5"
Saints Invitational 2023
Apr 14, 2023
3
Einspahr, Bailee
SR
Crystal River
32.64m
107' 1"
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 18, 2023
4
Fugate, Taylor
JR
Villages
32.39m
106' 3"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
5
Globig, Jacquelyn
SR
Villages
32.14m
105' 5"
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
6
Chase, Faith
JR
Astronaut
31.90m
104' 8"
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
7
Castillo, Isabella
JR
Nature Coast
28.37m
93' 1"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
8
Cordero-Santana, Aidan
SO
Crystal River
28.15m
92' 4"
Doug Patton Invite
Mar 17, 2023
9
Johnson, A'Marie
SR
Space Coast
27.20m
89' 3"
Merritt Island Mini-Meet
Feb 28, 2023
10
Reid, Shamyra
SO
Dunnellon
26.45m
86' 9"
Father Pat Classic at Trinity Catholic
Feb 25, 2023
11
Hobbs, Jolee
SO
Hudson
25.86m
84' 10"
Sac West Conference
Apr 11, 2023
12
Johnson, Kenadee
FR
Eastside
25.84m
84' 9"
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
13
Homich, Ainsley
SR
Mount Dora
25.76m
84' 6"
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
14
Williams, Sade
JR
Eastside
25.69m
84' 3"
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
15
Rawlings, Faith
SO
Bishop Moore
25.54m
83' 9"
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
16
DeJesus, Cassie
FR
Hudson
24.73m
81' 2"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
17
Mick, Savannah
SO
Cocoa Beach
24.24m
79' 6"
Cape Coast Conference North Qualifier @Astronaut 2023
Apr 6, 2023
18
Hagin, Cloie
SO
Hudson
24.22m
79' 5"
Farm Bureau Weeki Wachee Invitational 2023
Mar 3, 2023
19
McCaskill, Rihanna
FR
Palatka
22.90m
75' 1"
Palatka JH/SH Home Meet #1
Mar 7, 2023
20
Smith, Saniyah
SO
Cocoa
22.88m
75' 1"
Satellite HS Scorpion Invitational 2023
Mar 3, 2023
21
Newell, Rayni
JR
Space Coast
22.79m
74' 9"
Cape Coast Conference North Qualifier @Astronaut 2023
Apr 6, 2023
22
Seferlis, Alaxandra
SO
Lake Highland Prep
22.64m
74' 3"
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
23
Booth, Faith
SR
Mount Dora
22.43m
73' 7"
Villages Home Meet Two 2023
Mar 9, 2023
24
Gibbons, Alana
SO
Astronaut
22.42m
73' 7"
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
25
Pohlod, Isabella
JR
Trinity Prep
22.21m
72' 10"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
26
Lopez, Keryelit
SR
Titusville
22.05m
72' 4"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
27
McDonald, Graci
SR
Interlachen
21.80m
71' 6"
2023 Falcon Friday at Pedro Menendez
Feb 24, 2023
28
Parham, Angel
SR
Cocoa
21.50m
70' 6"
Winter Park - Wildcat Open 2023
Feb 18, 2023
29
Rastatter, Selena
SO
Nature Coast
21.31m
69' 11"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
30
Cue, Charnelle
FR
Palatka
21.12m
69' 3"
Don Hall Invitational
Apr 6, 2023
31
Weaver, Khiaira
JR
Lake Weir
21.08m
69' 2"
MCIAC Championships 2023
Mar 25, 2023
32
Cerrato, Callie
SO
Astronaut
20.90m
68' 7"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
32
Lebron, Karanis
SO
Lake Weir
20.90m
68' 7"
MCIAC Championships 2023
Mar 25, 2023
34
Alston, Mekhyra
FR
Palatka
20.89m
68' 6"
FHSAA 2A Region 2
May 3, 2023
35
Shepherd, Zoie
FR
Cocoa Beach
20.86m
68' 5"
2023 Merritt Island Invite
Mar 31, 2023
36
Skoglund, Hanna
JR
Trinity Prep
20.65m
67' 9"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
37
Brunson, Jalisa
SR
Nature Coast
20.31m
66' 8"
FHSAA 2A District 6
Apr 20, 2023
38
Mazo-Echeverri, Manuela
SR
Lake Weir
20.04m
65' 9"
Lecanto High Presents Field Event Unlimited
Apr 3, 2023
39
Lehtinen, Emiko
SO
Crystal River
19.80m
64' 11"
GC8 Conference 2023
Apr 12, 2023
40
Arvelo, Desiree
FR
Palm Bay
19.60m
64' 4"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
41
Raymond, Sabine
JR
Lake Weir
19.40m
63' 8"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
42
Stout, Katelynne
SO
Space Coast
19.26m
63' 2"
FHSAA 2A District 8
Apr 20, 2023
43
Philmon, Kylie
SO
Lake Highland Prep
19.24m
63' 1"
Winter Park - Brian Jaeger Elite Classic 2023
Apr 1, 2023
44
Teneyck, Alexandria
JR
North Marion
19.18m
62' 11"
MCIAC Championships 2023
Mar 25, 2023
45
Harvey, Mia
JR
Trinity Prep
18.69m
61' 4"
FHSAA 2A District 7
Apr 20, 2023
46
Murphy, Kayli
JR
Villages
18.53m
60' 9"
12th Annual Hawks on the Hill Invitational
Apr 1, 2023
47
Williams, Ardrianna
FR
Crescent City
17.88m
58' 8"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
48
Jacobsen, Erin
SR
Interlachen
17.70m
58' 1"
FHSAA 2A District 5
Apr 21, 2023
49
Hall, Mariah
JR
Lake Weir
17.64m
57' 10"
MCIAC Championships 2023
Mar 25, 2023
50
Vo, Sabrina
FR
Mount Dora
17.50m
57' 5"
Mount Dora Christian Last Chance Meet
Apr 14, 2023